Міжнародний центр психології, психотерапії та розвитку

Психолог, психотерапевт, тренер

Христина Карабин


Про:

🔶Стани психологічної, фізичної, емоційної, цільової і життєвої загалом засидженості через формат “роботи з дому”. Чому фізична енергія, витривалість і емоційна сила опускається вниз?

🔶 Чому ефективність падає загалом, а включення в робочий стан не може “розкачатися” найближчі 3 год зранку і весь процес роботи переміщається далі? А відчуття толковості немає і виникає невдоволення собою, тривога?

🔶Чому за суттєвий час віддаленої від офісу роботи виникає стан ізоляції, відділеності, відщепленості, невпевненості, тривоги, відчуття “викинутості” з життя?

🔶Чому стає все важче виходити з дому, зустрічатися з друзями, навіть якщо цього хочеться?

🔶 Чому будь-які імпульси робити бажане швидко гасяться і розчиняються “внікуди”? Огортає стан “пасивно-комфортної ліні”, немотивованості і на багато що виникає загальне реакція “ну…. я не знаю… щось не дуже хочеться…. та щось не дуже треба…”. І активна життєва енергія кудись поділася.

🔶 Чому новизна в житті не манить і притягує, а стоїть ніби окремо, не спрацьовує чи навіть відлякує в останній період?

🔶 Чому набираються зайві кілограми і харчування стає швидко-вуглеводним, не смачним, на швидку руку, лінивим, немудрим, з емоційним заїданням?

🔶 Чому в жінок в такій ситуації збільшується емоційна залежність від чоловіків, їх реакцій на себе, навіть якщо реальних партнерів немає в житті, і стосунки викликають острах?

🔶 Чому при знайомствах онлайн для особистого життя вибір “з ким зустрітися” взагалі стає “нездорово-дивним” і як це пов’язано з накопиченою заізольованістю?

🔶 Як впливає “суцільно-домашній вигляд” на зовнішність, стиль одягу, енергетику, самооцінку, самосприйняття? Чому енергетика стає слабкою?

🔶Чому наша “розмірність” до важливих життєвих подій падає, і в житті все більше “нічого не відбувається”? А звичайні побутові події і покупки займають місце важливих? А більше нічого цікавого не відбувається, багато що стає “далеким”, цілеспрямованість розмивається?

🔶Як відрізняються енергія і саморегуляція людей, які виходять ввечері з дому, відпрацювавши-відсидівши так день, і енергія тих, хто ввечері додому повертається з роботи?

🔶 Як почати собі допомагати в цій ситуації, які зміни обов’язково потрібно вносити зміни, щоб активний життєвий стан і хороший рівень емоційної енергії повернувся?

Поділитися в соц-мережах:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *