Міжнародний центр психології, психотерапії та розвитку

Психолог, психотерапевт, тренер

Христина Карабин

Вітаю!

Мене  звати  Христина Карабин.

Я  – практикуючий психолог,  консультант,  психотерапевт  в методах системної сімейної  та позитивної психотерапії.

Я практикую я понад 20 років,  провела за цей час понад 13 000  консультацій зі своїми клієнтами, які живуть в 17 країнах світу. 

Я обрала професію психолога свідомо,  планомірно  здобула державну  психологічну освіту   і за  наступні  роки  пройшла сертифікацію психотерапевта  в українських та  зарубіжних психотерапевтичних проектах.

Освіта  психолога. Я завершила Прикарпатський університет, спеціальність “психологія” з дипломом з відзнакою та ступенем  магістра. Достроково  в 25 років захистила кандидатську дисертацію.  Далі  – понад 13 років викладання психології в Прикарпатському університеті.

Психотерапевтичну освіту я здобула у кількох методах. В методі системної сімейної психотерапії я навчалася  у німецьких психотерапевтів Rudolf Klein та  Barbara Schmidt-Keller.

Пізніше – навчання у проектах Вісбаденської Асоціації Позитивної Психотерапії з виконанням усіх умов та сертифікацією, як консультант та психотерапевт в методі позитивної психотерапії.

Також – участь у Школі Тренерів з відповідною сертифікацією.

Була  менеджером та ко-тренером у викладанні  Базового Курсу з позитивної психотерапії в Українському Інституті Позитивної Психотерапії.

Я навчалася  в  найкращих майстрів психотерапії України (Ю.Кравченко, В.Карікаш, Н. Босовська, С.Кириченко, Т.Калашник) і підвищую кваліфікацію на   майстер-класах та вебінарах  всесвітньо відомих зарубіжних майстрів психотерапії   – Maureen Flaherty,  Navid pezeshkian,  Janae Weinhold,  Peter Philippson,  Аглаї Датешидзе.

Моє повне професійне  резюме з усіма навчаннями, проектами та авторськими розробками можна проглянути ТУТ – ПРОФЕСІЙНЕ РЕЗЮМЕ

Зараз мені 43. І в першу чергу  – я людина,  яка живе своє життя, жінка, дружина і мама.

Я у стосунках вже 24 роки, одружені ми з чоловіком  20 років, синові – 15. Наші відносини живі, добрі один до одного, враховуючі реальність, перемагаючі багато які обставини в минулому, витримуючі природні сімейні кризи, професійні,  вікові задачі. І ми  рухаємося вперед.

З психотерапією мені набагато легше проживати усі виклики життя, нормальні кризи і поєднувати різні життєві сфери. Я виховую сина з опорою на психотерапію – багато років вибудовую своє вміння чути його, враховувати характер, індивідуальність, так, щоб не ламати, а розвивати. З психотерапією легше доносити своїй цінності, але й з врахуванням часу  і особистості дитини, не роблячи і не вимагаючи копірок з себе.

 

Мої відносини з чоловіком довготривалі. Ми навчалися на одному факультеті, одночасно займалися наукою, працювали поруч.  Ми знали, що таке бути командою, але й відчували, що коли і спільна робота і дім – це “багато всього разом”  і “все на все впливає”.  З роками наші професійні шляхи розділилися – чоловік створив свій бізнес, я перейшла від викладання лише до консультування і практики.  І відносини  оновилися, освіжилися, облегшилися, вийшли на новий етап.  Вони змінюються, у них є різні періоди, стилі, цілі, задачі і відновлення.

За ці роки ми прожили кілька різних циклів життя. І переконалися, що якщо більше часу обговорювати і свідомо будувати  формати, які ми б хотіли, як це має виглядати в реальних днях, то це багато в чому можливо, це переводить  відносини на новий рівень. Тому я переконалася, що відносини з однією і тією ж людиною можна будувати в досить різних стилях. якщо свідомо разом позбуватися вже недоречного і поступово вбудовувати в життя нове і бажане.  Це освіжає їх, дає нову енергію, тримає, дає можливість іти вперед. В чомусь – це кілька доволі різних форматів відносин і це – досить здорово для мене.

 

Я також проходжу особисту психотерапію обов’язково, тобто я знаю, що таке бути клієнтом психотерапевта. І не лише тому, що так я виконую  необхідні   стандарти у цій професії, а тому, що роблю це свідомо для користі і здоровості  свого життя. Бо від цього  вибори стають  правдивішими і яснішими, конфлікти – менш болючими і конструктивнішими, заплутане можна перетворити у визначене, а життя рухати до кращого, не ламаючи і не втрачаючи максимально здорового на шляху до бажаного кращого.

Для мене психотерапія – це про можливість перестати насильно  і болісно переробляти себе, а  розвиватися свідомо,  створюючи краще для себе  і своїх рідних. Це можливість –  навчитися бути для себе    близькою рідною людиною і  підтримкою,    на кожному етапі враховувати реальність життя і виводити його  до найбільш вдалого і якісного варіанту у відносинах, професійних цілях, здоров’ї і здійсненні мрій.

Це  – хотіти того, чого ще немає, і тому  – робити те, що ще не робили раніше, враховуючи свої сили реалістично.  Все одно поступово йдучи до більшого, кращого чи просто – бажаного іншого. Так, поступово виростаючи і розширюючи їх, але не надриваючи, чи не вимагаючи від себе нереального взагалі чи на даний час.

Я люблю просте людське життя, але в ньому люблю і естетику, прикрашання днів  приємними подіями, подорожами. Я дуже люблю облаштовувати затишком свій дім, кабінет для клієнтів. Я люблю підбирати деталі, привносити пам’ятні моменти.

Я створила разом з чоловіком Дім Своєї Мрії так, як я це бачила, до нейменшої деталі. Як мені це вдалося? Я розширила свою здатність  мріяти  і здійснювати свої мрії в максимально екологічний спосіб – щоб швидше для отримання в часі, з викликом, але без порваного життя і важких розплат. І це теж я регулюю психотерапією  – вона вибудовує точність і екологічність моїх рішень.

Більшість моїх здійснених мрій – це свідома робота з собою на тему моїх бажань, їх конкретики, посильності, росту, виходу в нові формати життя, того, як вони будуть змінювати мене. Я люблю цю тему, знаю її і неодноразово її вела для інших людей у своїх програмах і вебінарах. Багато чого я перевіряю на собі і тоді рекомендую. Але завжди пам’ятаю, що інші люди  – це не я, у них свої закономірності, бачення, сильні сторони чи утруднюючі моменти. Тому моя задача – допомагати людям створювати свій формат. 

Консультування і психотерапія  – це можливість розібратися в собі бережно, екологічно, поступово,  щоб труднощі і   життєві  виклики були не болем, а  стали  сигналами до змін і до покращення свого життя.

Тому – реалістично,  акуратно, поступово можна розкладати по поличках, обезболювати, покращувати, рухатися до бажаних змін.

Теми, з якими я працюю, повністю розписані ТУТ – ТЕМИ ПСИХОТЕРАПІЇ І КОНСУЛЬТАЦІЙ

І  ТУТ- ВІДГУКИ моїх клієнтів та учасниць програм.

Запрошую!

Поділитися в соц-мережах: