Міжнародний центр психології, психотерапії та розвитку

Психолог, психотерапевт, тренер

Христина Карабин

💠Чому, коли є загроза життю, економічні кризи і фінансова тривога, ми в загальній фоновій тривозі починаємо більше їсти і набираємо зайві кілограми? (Про зв’язок з 90-ми і пам’яттю про голод, важке життя і голодомори)
💠 Як розрізнити, де харчова і фізіологічна потреба в їжі, а де – просто включення на доступну їжу, бо ви її бачите чи заїдаєте емоційний дискомфорт. Як навчитися вловлювати моменти “емоційного заїдання” чи “їм чомусь просто так”?
💠Як навчитися розпізнавати емоційні дискомфорти і давати на них більш адекватні здорові відповіді?
💠 Що таке “декретне заїдання”? Що заїдається (які емоції і стани), і яким чином це відбувається, що це і не спрацьовує, і не дає розрізняти, скільки і чого і як підїдалося, і як нас “дурить” “швидка вуглеводна” їжа на психологічному рівні? Зараз схожий час, бо ми “запаковані вдома”. Як можна собі в цьому допомогти?
💠 Про під’їдання солодкого. Чому від нього сильніша залежність (в чомусь ніби, як від алкоголю чи наркотика), і як поступово себе з неї вивести, переключаючись на здоровіші перекуси, знижуючи кількість солодкого і калорій? І як психологічно навчитися любити більш здорову їжу чесно, а не імітуючи і дурячи себе)…
💠 Як навчитися насичуватися їжею і її приготуванням так, щоб перевести себе з зайвих калорій на дуже різностороннє емоційне насичення замість “жування”?)…
💠Як навчитися емоційно насичуватися багато чим окрім їжі і почати це робити в умовах дому доступнии засобами?
💠Чому “збіднений”, нерозвинутий, поганий контакт з тілом в багатьох людей призводить до емоційного заїдання?
💠Що означає “включена тілесність”, як навчитися “включати тіло”, “емоційно харчуватися” різними здоровими і красивими тілесними відчуттями істанами так, щоб зайва їжа не була потрібна?

💠 Як “придумати” для себе ТЕМУ на цей час, щоб вона була здоровою, бажаною і “переграла” і перемогла відчуття, стани і поведінку, якої ви для себе не хочете?

Поділитися в соц-мережах:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *