Міжнародний центр психології, психотерапії та розвитку

Психолог, психотерапевт, тренер

Христина Карабин

Ці риси благополучної і багатої жінки є в більших чи в менших проявах у кожній жінці. Іноді – в невеликих проявах, епізодичних, а іноді – вони створюють міцних каркас її характеру, і дуже добре вплетені у її доволі щасливе і  успішне життя з любов’ю і достатком.

Прогляньте ці риси, провідчувайте, наскільки часто вони проявляються у Вашій щоденності, є “Вашими” якостями і якою мірою вираженими:

🔸 Загалом спокійна. Часто задоволена від різних проявів життя – і дрібних (щоденних) і великих.
🔸 Оптимістична, реалістична, вміє вірити.
🔸 Доглянута: тіло і зовнішність облюблені.
🔸 Любить красу, естетику, вміє її створювати навколо себе.
🔸 Вміє радіти, цінувати, їй здебільшого добре.

🔸 З життєвими проблемами справляється, не “пірнаючи в них з головою”, а виділяючи їх, як теми, з якими потрібно справитися, ситуації, які потребують розвязання. У ході вирішення проблем чітко пам’ятає про задоволення своїх потреб – цим підтримує себе.
🔸 Не ігнорує своїх емоцій, почуттів, станів. Навіть негативних. Вміє дати собі дозвіл на “журбинку”, втому і незадоволення. Але не живе в цьому довго – накопичене добре в житті, ніби саме допомагає їй вирівнюватися.
🔸 Вміє надавати собі підтримку в непрості періоди.

🔸 Багато чого в житті робить з любов’ю. Від нелюбимого і руйнуючого її має сміливість відходити.
🔸 Не займається “грубими порівняннями” себе з іншими людьми, свого чоловіка – з іншими чоловіками, своїх дітей – з іншими дітьми.
🔸 Картинки життя оточуючих людей служать для розширення проявів життя, нових ідей, моделей поведінки, а не для знецінення свого життя.

🔸 Вміє і любить розвиватися. Самовдосконалення все менше стає агресивним (від незадоволення собою) і все більше – з самотурботи і турботи про життя, від інтересу рухатися вперед. Їй цікава психологія успіху. При цьому вона не “ведеться” на не своє, не зобов’язана вдягати “маски “, щоб багатьом сподобатися.
🔸 Добре ставиться до нового. Воно її більше манить, ніж лякає.

🔸 Вміє бути собою. Розвивається, не втрачаючи себе, а додаючи собі, і підсилюючи себе.
🔸 Не прибіднюється, не ховає перелякано свого хорошого життя. Вміє “носити” і прояявляти ознаки багатства, добробуту, високої самооцінки.
🔸 Амбітна – її цілі ростуть і збільшуються в масштабах. І вона все краще і легше, гармонійніше їх досягає.
🔸 Прагматичність, як вміння розрахувати сили, вклад і можливість отриманого у професії, є її здоровою рисою. При цьому вона не домінує у відносинах любові, у людських взаєминах.

 

🔸 Вміє сказати “ні” токсичному для себе і змінювати ситуацію на краще.
🔸 Вміє працювати і вміє відпочивати.
🔸 У неї висока самооцінка, самоповага, відчуття гідності, вона любить і приймає себе.
🔸 Вірить у себе, своїх близьких, у майбутнє.
🔸 Довіряє життю, Богу, собі.
🔸 Вміє приймати блага, радіти їм і насолоджуватися ними.

🔸 Реалізована, заробляє гроші улюбленою професією і готова до достойної оплати.
🔸 Не буде працювати за малі гроші.
🔸 Отримує задоволення від матеріального, і від грошей теж, хоче їх.
🔸 Хороший контакт з грошима. Гроші для неї – це природно. Вона дозволяє собі добре ставитися до них, відверто хотіти їх і приймати.
🔸 Спокійно, з самоповагою приймає гроші, вміє їх витрачати, зберігати і примножувати. Фінансова розмірність її доходів у житті зростає.
🔸 Отримує задоволення від життя в найрізноманітніших проявах.

 

🔸 Вміє вибудовувати стратегію в житті і керувати своїм життя.
🔸 Діє в житті з підтримкою Бога, Всесвіту, людей. Вміє й сама надавати підтримку.
🔸 Моральний і матеріальний розвиток відбувається збалансовано. Вона зберігає добре ставлення до людей і світу. Вміє бути щедрою, опираючись на внутрішню доброту і співчуття.
🔸 Вміє залишатися жіночною у своєму стилі, щасливою, люблячою і успішною, чітко реалізовуючи ці теми відповідно до своїх пріоритетів. Зростає в цьому.
🔸 Щиро займається благодійністю.

 

Якісь з цих рис можуть бути поодинокими, а якісь – вираженими і вже автоматично працюючими. Більш того, може бути різною “розкладка” їх включеності у життя, і відповідно, до цього, щось в житті відбувається легше і ефективніше, а щось – не дуже. Часто-часто багатьом розумним, мудрим і інтелігентним, добрим жінкам потрібно трохи більшої “сили” характеру, трохи більшої чіткості у пріоритетах, яснішого вміння бачити свої заслуги, міцнішого відчуття права мати більше грошей, дозволу відчувати свою привабливість, сексуальність і проявляти її, мудрого накопичення дозволів хотіти і мати більше – і вона сама і життя її заграє новими яскравими фарбами. Поступово – у безпечних для неї проявах, щоб це була Вона, а не “чужа шкірка”.

____

З жіночої психологічної програми “Жінка: Щастя, Любов і Достаток”

Поділитися в соц-мережах:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *