Онлайн-марафон «ЖІНКА: ЩАСТЯ, ЛЮБОВ, ДОСТАТОК»

14 вебінарів та їх відеозаписи

Про себе, як професіонала, — коротко:

IMG_20190711_181959

 • Психолог, канд. психол. наук, доц. Викладач психології в університеті  (14 років наукової і викладацької діяльності,  понад     10 000 годин викладання теорії і практики), автор більше 30-ти наукових публікацій  та 5  методичних книг.
 • Практикуючий психотерапевт в методах системної сімейної психотерапії та позитивної психотерапії. Понад 17 років активної практики з клієнтами, понад 7000 год. індивідуального та сімейного консультування   клієнтів. 10 років та понад 600 год.  тренерської активності — ведення тренінгів особистійсного розвитку та навчальних програм з позитивної психотерапії для психологів. 
 • Тренер, автор тренінгових програм «Жінка: Щастя, Любов. Достаток», «Дитяча психосоматика: від хвороби до здоров’я. Секреты для люблячих мам», «Жіночність. Тілесність. Привабливість. Сексуальність».
 • Эксперт в темі психології щастя та благополуччя; щасливих відносин, семейного консультування та психосоматики.

Чому маю моральне право вести цю програму для жінок?

Бо я вмію свідомо робити  себе  і своє життя — щасливими. І це відбувається все швидше і все легше, бо я знаю, як.

Бо я щаслива жінка, моїм відносинам з чоловіком вже понад 22 років. Син, якому минуло 12 років, часто каже, що щасливий, і дякує за своє життя. Я любима, і я люблю. Нам з чоловіком вдалося витримати непрості професійні переходи в житті, розвиток самих себе і стосунків, зберігаючи повагу, уважність, бережність, пристрасть один до одного і любов. І мені важливо, які б рішення я не приймала, вибудовувати їх втілення так, щоб це було екологічніше для моїх близьких, наскільки це можливо, в тому, чи іншому рішенні. Я точно знаю, що довготривалі любов-кохання-стосунки існують, просто потрібно навчитися любити цю тему, себе, як жінку, навчитися бачити, відчувати більш ОКейно мужчин загалом, свого мужчину зокрема, відрізняти «своє» від чужого, часом ставити стосунки в пріоритет, готуватися до них, давати їм свіжіші формати, оживляти.

Бо з кожним роком щастя, якість, благополуччя і достаток мого життя суттєво покращуються. Я так хотіла, і так є.
Бо я займаюся улюбленою професією.
Бо я працюю менше, але заробляю більше. Так буває, я так хотіла, я знаю, що це можливо.
Бо я навчилася регулювати своє життя так, щоб сімейне благополуччя зберігалося, поки я реалізовую себе в професії.
Бо я навчилася давати собі простір і свободу, все більше будучи собою і навчаючись любити близьких без надриву.
Бо у моєму щоденному житті все більше легкості, радості, справжності, збереження головного і руху до нового-доброго.

 • Я знаю, що таке проживати професійні вигорання, коли якась історія в житті завершується, і тебе кличе нове, а приймати «великі рішення» справді страшно. Я  покинула викладання в університеті в складний 2014 рік, вирішуючи, що в будь яких обтавинах варто робити здорові для свого життя вибори. Я пройшла складний шлях трансформації фінансового мислення від науковця-бюджетника, якому держава виплачує визачену нею зарплату, до перетрясання своїх установок щодо фінансів, змін в зароблянні грошей і управління ними, і до власного ціноутворення в своїй практиці, несення відповідальності за себе в якості приватного підтриємця. І тому я готова, можу і давно допомагаю визріти в схожих переходах «до самих себе», у вірі в те, що ми гідні достойних оплат і покращень свого життя фінансово і морально. Я вже природно приймаю, що нові етапи життя кличуть в нові самореалізації, і за ними потрібно йти, а не гнобити себе в застарілих умовах, форматах і зарплатах. Просто потрібно рухатися, вибудовуючи готовності і силу для цих переходів. Я супроводжую в цьому своїх клієнтів і роблю це у цій програмі, в якій мова буде йти і про достаток.
 • Мої доходи зростають, рухаючись разом з моїм ростом і працею, не підводячи мене — вони йдуть за мною і відповідають моїм цільовим очікуванням. Але це не простий автоматичний результат — для цього потрібно було свідомо думати над темою фінансів, ростити свої «фінансові термостати» — працювати над собою конкретними інструментами, які теж будуть у програмі. За ці роки відбулися бажані переміщення в моїй практиці — в локаціях, форматах роботи. Зараз я загалом працюю онлайн, до чого і йшла. Відбулися бажані подорожі Європою та відвідування стародавніх архітектурних місць. Моє тілося змінилося — я насолоджуюся його виглядом, станом здоров’я, естетикою і спортом, який став мені природним і цікавим.
 • Мої колишні страхи про “заплатити за щастя і достаток” зникають, замість цього здійснилися мої чіткі фінансові мрії:  Я відпочиваю більше, якісніше, дорожче, частіше. Все легше і швидше здійснюються мої мрії — кожного разу, коли я хотіла для себе червоненьке авто, моя мрія здійcнювалася. І так вже двічі. А після цього реалізувалася моя наступна мрія — чудова, красива, нестандартна  дворівнева квартира, яку ми творили разом, в якій я реалізувала себе, як дизайнер, і яка щодня нагадує про здійснені мрії і дає натхнення. І це все відбувалося  «в потоці», чудесно і досить  швидко :). Я розповідатиму про «технології» цього для Вас.

Звичайно, що у моєму житті є сумніви, внутрішні конфлікти, необхідності справлятися з плутаниною думок чи змішаністю емоцій. Я справляюся з цим, іноді докладаючи внутрішню силу і розвиваючи сміливість, а іноді — навпаки — дозволяючи собі бути вразливою, розгубленою, недієвою і пасивною, даючи час життю допомогти мені, «розкласти все по поличках», проявити підказки. Тепер я знаю, що так — розгорнуто в часі — працює моя інтуїція і приходить підтримка Всесвіту.

Вже  ЧОТИРНАДЦЯТИЙ РАЗ  я буду вести цей марафон. За весь час його існування в ньому взяли участь ПОНАД  370 ЖІНОК з України, Польщі, Німеччини, США, Катару, Канади, Італії, Австрії, Австралії, Данії, Латвії, Придністров’я, Норвегії.  Кожного разу він оновлювався і опрацьовувався за час роботи з цією темою, і вже П’ЯТИЙ РАЗ   буде відбуватися В ОНЛАЙН-ФОРМАТІ. Я більше не сумніваюся в тому, що варто брати участь в марафоні повторно. Бо спостерігаю, як на новому етапі він дозволяє виростити жінці нове, а старе – укріпити, доростити до автоматизму. А вже, опираючись на здорове-природне, сконцентрувати увагу і енергію на нових бажаних життєвих процесах. Понад 50 учасниць брали участь в марафоні повторно. В окремих випадках — навіть 3-й  і 4-й раз. Їх відгуки ви зможете прочитати на цій сторінці.

Я знаю, що рух до внутрішнього спокою, миру, нової енергії, чесності з собою не є простим. Але він є того вартим, бо покращує відносини з собою, близькими людьми, відкриває нові рівні життєвої енергії і самореалізації. І цей марафон — в тому числі є втіленням багатьох цінних відкриттів у темах стосунків, любові, реалізації, щастя і достатку.

ДЛЯ КОГО?  Для жінок, які хочуть перестати страждати, терпіти і ходити по колу одних і тих же проблем, не розуміючи, звідки ж вони беруться. Для тих, хто хоче навчитися бути щасливою і залишатися нею, примножуючи своє щастя в житті. Для тих, хто хоче, звичайне людське і жіноче щастя стало  щоденною нормою, в якій більш благополучно будуть рости діти, і в якому близькими, свіжими і трепетними будуть залишатися стосунки з чоловіком. Або ж він з’явиться в житті жінки, яка почне по-новому помічати себе і тоді її помітить він. Бо вона вийде з закритості, невпевненості і недовіри у вміння приймати і любити себе і його. 

ДЛЯ ЧОГО? Для жіночого, сімейного, дитячого щастя. Яке хвилями поширюється від жінки, яка стає щасливішою і легше, спокійніше любить близьких. І сприяє далеким у своїй благодійності. Для того, щоб перестати боятися рухатися до кращого життя, вміти створювати його і приймати спочатку меншими, безпечними частинками, а потім  — адаптувавшись, розвивати нові спроможності і в достатку теж. Вміти його бачити, знаходити, примножувати, зберігати і передавати далі.

БО БУТИ ЩАСЛИВОЮ, ЛЮБИТИ І ЖИТИ В ДОСТАТКУ — ЦЕ ДЛЯ КОЖНОЇ З НАС!
І тому запрошую на цей жіночий онлайн-марафон.

 • Його заняття — вебінари — будуть послідовними — кожен матеріал буде будуватися на попередньому, так наші результати будуть більш міцними.
  Наша група, починаючи з 3-го вебінару,  буде стабільною, закритою і конфіденційною. У супроводі між вебінарами я даватиму підтримку за запитом «в приват», бережучи конфіденційність наших переписок.

Це не програма “рятування спустошеної душі чи порожнього гаманця”. Це м’яка, безпечна, але при цьому глибока і ефективна трансформаційна програма збільшення життєвого і жіночого благополуччя — різного, в тому числі й руху до достатку.

 • Ви будете пізнавати і створювати своє благополуччя, яке воно має бути саме ЗАРАЗ для Вас, і примножувати його. Ми будемо змінюватися-розвиватися, але не болючими, а м’якими шляхами, орієнтуючись на свій життєвий етап, потреби і можливості.
  Всі теми тренінгу і “домашки” — рекомендації — продумані так, щоб Вам було доступно і приємно впускати нові форми щастя, благополуччя і достатку в життя, звикати керувати цими процесами. Ми будемо також творити “домашки” так, щоб кожна частинка досвіду, з яким Ви познайомитеся на тренінгу, природно ставала все більш звичним процесом Вашого життя.
  Окрім того, що Ви розвинете вміння бути більш щасливою жінкою і навчитеся керувати своїми процесами щастя, ми окреме заняття присвятимо Вашій самореалізації і підвищенню ефективності Вашого руху у Вашій професійній самореалізації. Ви задумаєтесь над новим поворотом у Вашій роботі або ж зробите нові кроки в руслі Вашої професії, які не наважувалися зробити раніше.

_____________________________________________

____________________________________________________

i-8503ВЕБІНАР 1. (відкритий, безкоштовний)

Я — ЖІНКА, ДОСТОЙНА БУТИ ЩАСЛИВОЮ

В чому моє щастя зараз, як його відчути зсередини, а не «придумувати чужу картинку»?
«Жіноче щастя» — в чому його відмінність від “чоловічого щастя”? Як навчитися бути щасливою так, щоб щастя не “давалося важкою працею”
Як навчитися його відчувати, проживати, втримуватися у ньому?
Чотири сходинки до благополуччя. Які вони? І чому ті, хто намагається їх перескакувати, переживають провали і розплати за успіх, виснаження?
Щоб бути щасливою, не потрібно бути досконалою.
Як повернути собі право бути собою? Як дозволити собі ще більше бути щасливою?
Чому так важливо навчитися бути щасливою, а вже потім багатою, а не навпаки?
Чому іноді так важливо, спочатку любити саму себе, а вже потім зустріти кохання в житті?
Жінка, яка “весь час дружить з головою”, і “жінка, яка приймає рішення серцем”. Як зробити так, щоб серце і розум не посварилися, у нас все було і нам за це нічого не було?
Рухаємось від «правильного» до «справжнього» і «свого».

Я — достойна щастя, любові і достатку. Вчимося благословляти себе і інших.
“Домашка” на дозволи, дії, процеси і навики бути щасливою. Робимо дуже приємні домашні завдання, розширюємо своє благополуччя.
Я також супроводжую Вас в закритій facebook-групі, підтримую Вас під час життєвої практики, додаю цікавих і корисних матеріалів

  _____________________________________________

____________________________________________________


602136_402041369926237_99576907_nВЕБІНАР 2. (відкритий, безкоштовний)

ВІД ПСИХОЛОГІЇ БІДНОСТІ ДО ПСИХОЛОГІЯ БАГАТСТВА
РУХАЄМОСЬ ДО БЛАГОПОЛУЧЧЯ В ЖІНОЧОМУ СТИЛІ

Психологічний портрет “Бідної жінки”. Яка вона? Як живе? Які її риси характеру, погляди, стиль життя? Які почуття у неї в серці, як вона вибудовує стосунки?  Як вона діє, розмовляє? Якою є її самооцінка? Які з її якостей можуть бути Вашими, а Ви цього не усвідомлюєте?
Чому красивий одяг не завжди допомогає «прикрити» суть «бідної жінки», як це помічають мужчини?
Чому красива жінка гарно одягнена, а мужчини її «не бачать»?

Чи є психологічна залежність від грошей чи від заробляння грошей? Як з нею справлятися?

Які риси багатих людей Вас лякають? Ви зможете викинути цю рису з “портрету багатої жінки” і почати вибудовувати себе так, щоб Вам було спокійно.

Психологічний портрет “Багатої благополучної жінки”. Яка вона? Як вона живе? Як вона мислить? Який її стиль життя? Чим вона відрізняється від інших жінок? Наскільки Ви близька до цього портрету? Що б Ви хотіли собі присвоїти з цього портрету?

Що таке позиція і стан «Є» і позиція і стан «НЕМА»? Як вони пов’язані зі щастям, любов’ю, рухом до багатства?
Емоції, почуття і духовні установки, які працюють на стан щастя і притягування-приваблювання добра і благополуччя.
ПРИНЦИП ДОСТАТКУ — що це? Як він впливає на емоції, щастя, реалізованість, любов, гроші? Як вірно навчитися керуватися ним в житті?

Щастя і гроші. Як бути щасливою поза залежністю від грошей і фінансовою тривогою? І так, щоб гроші не витісняти зі свого життя.
Чому спочатку “щастя не в грошах”, а потім “і гроші теж хай будуть”?
Як навчитися дозволяти собі більше?
Як вибудувати свій здоровий, благополучний портрет багатої жінки і навчитися жити в новому стилі?
Домашка: Пропрацьовуємо ці риси в собі, вибудовуємо стиль багатої жінки, зупиняємо прояви «бідної поведінки», розвиваємо мислення, почуття і дії багатої, благополучної жінки.

_____________________________________________

____________________________________________________

1486635_341220132684561_1308901955_nВЕБІНАР 3. 
РОЗКЛАДАЄМО ЖИТТЯ «ПО-ПОЛИЧКАХ»
ЖИВЕМО СВОЇМ, А НЕ ЧУЖИМ ЧИ «ПРАВИЛЬНИМ» ЖИТТЯМ.
МУДРО «ТАНЦЮЄМО ВІД СЕБЕ»

5 видів процесів в житті, які важливо розрізняти: здорові, токсичні і суперечливі і… ще два види… Що це? Яке відношення вони мають до жіночого щастя і як їх відрегулювати так, щоб енергія, радість, любов і достаток примножувалися? Розкладаємо все по-поличках, визначаємо, що є для нас руйнуючим, і вчимося з цим справлятися, що застаріло і варто відпустити, а інше будемо прояснювати за час марафону.

Як розрізнити, де потрібно діяти і рухатися в новому для себе, а де — ще дати час на інші процеси, на визрівання?..
Як навчитися відчувати і регулювати темп в житті?.. Зони спокою і активності, розвитку і невтручання у себе?
Займаємося очищенням – серця, розуму, простору, стосунків, навіть планів.
Вчимося справлятися з пожирачами щастя.
Вміння говорити “так” і “ні” — яке вони мають відношення до щастя і як ними користуватися? Чому «дуже правильні» часто не дуже щасливі?
Як навчитися розрізняти, що є моїм, а що — ні?.. Як навчитися відчувати і розуміти підказки свого серця?
Домашка:
Регулюємо життєві ситуації так, щоб руйнуюче зменшувалося, а здорове — примножувалося. Вчимося відчувати СВІЙ мудрий жіночий ритм. Вчимося вибудовувати процеси життя, керуючись любов’ю.

_____________________________________________

____________________________________________________

2040-01-material-and-spiritual-in-human-lifeВЕБІНАР 4.  
БАЛАНС ДУХОВНОГО І МАТЕРІАЛЬНОГО В НАШОМУ ЖИТТІ
ЯК ЗБАЛАНСУВАТИ ВМІННЯ ДАВАТИ І ВМІННЯ ПРИЙМАТИ
ЗДОРОВА БЛАГОДІЙНІСТЬ

Духовне і матеріальне: конфлікт чи єдність? Чому люди, які багато духовно розвиваються, часто виявляються фінансово незабезпеченими, а люди, які дуже матеріально-орієнтовані, мають проблеми з відносинами, любов’ю і мораллю? В чому тут “поломка”?
Чи є «нездорове духовне» в життєвих проявах?
Чи є «нездорове матеріальне» в життєвих проявах?
Якими мають бути Ваші власні індивідуальні здорові процеси в духовному і матеріальному?
Хто такі «жінки-давалки» і чому їх процеси щастя, любові і достатку бувають слабкими? Чому чоловіки не обдаровують їх благами, а часто навпаки — опираються на них, користуються їх працею, займають пасивну роль у відносинах?
Чому ці жінки на роботі багато і старанно процюють, але визнання, кар’єрного і фінансового росту, у них немає?
Як збалансувати духовний розвиток і фінансове благополуччя? Який секрет?
Як позбутися психології жертви на практиці життя, в християнському світогляді, і в релігійній вірі?
І до речі, чому на надто рефлексивних, духовно-орієнтованих, “літаючих у розвитку” жінок мужчини “не ведуться”?

Яка вона —  “Земна Жінка”? Це не та, яка весь час на городі ;). Як вона вміє бути збалансованою? Чому вона вміє бути щасливою, вміє накопичувати благополуччя, приймати і відпускати?

Жіноча благодійність. Чому вона важлива – духовна, матеріальна, любовна благочинність? А чи буває вона нездоровою і дизбалансною? Де межа між здоровим сприянням іншим людям і нездоровою позицією жертви своєї благодійності?
Чому жінки, вірячи, що чим більше зроблять добра, тим більше отримають його у відповідь, а це не відбувається у сфері фінансів? Як розпочати свою благодійність чи зробити її здоровою?

Домашка: Обираємо нові здорові вектори і в духовному, і в матеріальному, визначаємо їх новий зміст, орієнтири, дії і події. Збалансовуємо по-новому і здоровіше наші вміння давати і вміння приймати. Наша нова благодійність — відчуваємо і діємо. 

_____________________________________________

____________________________________________________

12301660_1525401731107861_938965342041181336_nВЕБІНАР 5. 
ЯК ЗБІЛЬШУВАТИ І РОЗШИРЮВАТИ СВОЄ БЛАГОПОЛУЧЧЯ:

ЩАСТЯ, ЛЮБОВ, ДОСТАТОК?  

          «КРИСТАЛ БЛАГОПОЛУЧЧЯ» — ТЕХНІКА, ЯКОЮ МИ ЗАЗЕМЛЯЄМОСЬ    В ДОБРІ  І ПРИТЯГУЄМО НОВЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ.

Що таке Резервуар благополуччя, який він у мене? Наскільки я до себе щедра? Які нові потоки щастя я хочу для себе відкрити? І відкриваю.
Що таке “зона фінансового комфорту”? Чому її потрібно розширювати?
Який жіночий спосіб розширяти зону фінансового комфорту так, щоб приваблювати більше грошей у своє життя?
Як балувати себе за невеликі гроші, додаючи собі енергії і радості? Це легко, реально і доступно навіть під час кризи.
Кристал благополуччя – моя авторська техніка, яка напрацьовувалася і перевірялася роками. Яка працює в темах щастя, любові, радості, фінансового благополуччя. Чотири процеси, які допомагають зберігати і примножувати бажане – в щасті, здоров’ї, любові і достатку. Як працює – перевірили вже понад 120 жінок :).
Чого Я ХОЧУ? А Ви дозволяєте собі хотіти?
Що таке «хотілки» і чому по-жіночому вони бувають важливішими ніж постановка цілей і їх виконання у тайм-менеджменті?
Дуже-дуже важлива вправа, яка допоможе почути свої справжні бажання і не дасть страху і сумніву збити Вас з того шляху, на якому і є Ваше щастя.
Домашка: Задовольняємо свої потреби, проживаємо достаток, напрацьовуємо стиль багатої, благополучної жінки, хочемо, мріємо і діємо.  Я також супроводжую Вас у цей час в закритій facebook-групі, підтримую Вас під час життєвої практики, додаю цікавих і корисних матеріалів

_____________________________________________

____________________________________________________

1891176_719909004715826_965834729_nВЕБІНАР 6.   
МОЇ СТОСУНКИ З ЖИТТЯМ. 
ЖИТИ ЛЕГШЕ. ЖИТИ СВІТЛІШЕ. ЖИТИ В ПОТОЦІ.

Як перестати очікувати добра, любові, підтримки і відклику від людей, як не можуть це дати?.

Як навчитися відпускати  болючі ситуації і більше дивитися в майбутнє?

Як змінити «внутрішні настройки» так, щоб життя було менш болючим і більш підтримуючим?

Що це за 3 стадії взаємодії з життям і Всесвітом: Дитина  Світу, Партнер Світу, Спів-Творець.

Як навчитися вірно проживати їх так, щоб Всесвіт і життя підтримували?..

Що таке «Потік», «Бути в потоці»,  «Отримувати в потоці», «Творити в Потоці», «Любити в Потоці»?

Вам щастило, «везло», але Ви лякались і відкидали цю підтримку Світу?  Можна навчитися приймати її, розвиваючи свою інтуіцію.

Як по-жіночому навчитися опиратися на Всесвіт, бути в Потоці, здійснювати бажання без напруження і в жіночому стилі?

_____________________________________________

____________________________________________________

                        ВЕБІНАР 7.                                                       12347886_849251168529014_1806274407033765707_n

 ЧОЛОВІЧЕ І ЖІНОЧЕ В НАС САМИХ: ЦІЛІСНА І ПОВНОЦІННА «Я»

Жінці сьогодні кажуть: «будь жіночна», і вона старається розвивати в собі жіночі якості, при цьому часто утискає чоловічі. А вони потрібні – для чіткості, векторності, сміливості, руху.

Чоловічі і жіночі якості — які вони? Як проявляються в жінці?

Щоб бути жіночною, чи потрібно жінці відмовлятися від чоловічих якостей?

Чому дуже-дуже фемінних жінок чоловіки часом просто не бачать, а часом і уникають?

Які деформації можуть зробити з жінкою чоловіки, життя, тренінги, ніби-то «забороняючи» їй чіткість, векторність, рух, успішність, самостійність, автономність, дорослість?

Чому жінці  небезпечно «відмовлятися» від чоловічих якостей?

Чому для жіночого процвітання жінці потрібні і чоловічі якості теж?

Як чоловіче і жіноче начало у Вас самій мають збалансуватися, щоб Вам було легко?

Як збалансувати свою силу і слабкість?

За якими критеріями потрібно визначитися для самої себе «Якою є я зараз і хочу бути найближчий період  життя»? Визначаємо свою індивідуальну розкладку якостей, випускаємо їх по-новому в життя.

Домашка: усідомлюємо, відчуваємо, проявляємо по-новому свої жіночі і чоловічі якості, присвоємо собі нові прояви і їх результати.

_____________________________________________

____________________________________________________

217722_395237030541195_1247348700_nВЕБІНАР 8.  
ЖІНОЧІ РОЛІ У НАШОМУ ЖИТТІ І В СТОСУНКАХ З МУЖЧИНОЮ

В яких ролях і як ми часто перебуваємо в житті і у відносинах з мужчиною?
— Дівчинка
— Коханка
— Мама (в цьому місці – будемо особливо уважні)
— Хазяйка

—  Фея

Як ці ролі пов’язані зі щастям в житті, стосунках з чоловіком, зростанням фінансів?
Чому одні жінки є замученими господинями, а інші — Хазяйками Дому, який з кожним роком стає все більш затишним, красивим і процвітаючим?
Як не впасти в роль залежної дитини в стосунках з чоловіком, а в нормальній, дорослій жіночності проявлятися, як і Дівчинка, яку балують? Яка хоче? Мріє? Надихає свого мужчину?
Як сексуальність пов’язана з довготривалим цвітінням жінки і про  цвітанням пари? Який зв’язок між сексуальністю і фінансовою спроможністю чоловіка і жінки, їх благополуччям у житті?
Чому нездорово і небезпечно бути мамою для свого чоловіка? Як це деформує жіночність жінки і руйнує чоловічість її партнера?

Як жінка може стати Феєю, притягуючи блага для себе і своєї сім’ї?

Яка ваша індивідуальна розкладка цих ролей в житті? Що прийшов час змінити, розширити, оновити, вивільнити?
Домашка: Практикуємо нові форми жіночих ролей відповідно до актуального періоду, наповнюємо новими діями, експериментуємо.

_____________________________________________

____________________________________________________

10181_697047030339610_1502794515_nВЕБІНАР 9. 
МОЄ ВМІННЯ ЛЮБИТИ І БУТИ ЛЮБИМОЮ.
МОЇ ВЕРШИНИ ЛЮБОВІ І «ОК»-ЕЙНОСТІ В СТОСУНКАХ З ЧОЛОВІКАМИ

Жінка, яка вміє любити і бути любимою. Кохаємо, визнаємо, поважаємо по-новому.

Наші ролі у стосунках з чоловіком:

— Дівчинка

— Коханка

— Хазяйка

— Мама

— Друг

— Дружина

— Бізнес-Партнер

Мої вершини стосунків з чоловіком. Які вони?
Чому їх варто знати, розрізняти і вірно турбуватися про партнера і відносини?
Що ми один одному даємо, а чого бракує мені і йому?
Як це вирівняти?
Чому роль «людина» і «друг», у відносинах з чоловіком, про яку часто забувають, є такою важливою для довготривалих відносин?..
Як жінка «нездорово привласнює собі мужчину» і чому це руйнує його бажання піклуватися, захищати її, бути сильним для неї?
Як фінансове зростання чоловіка пов’язане з любов’ю жінки до нього?
Жінка, яка “пиляє” і жінка, яка “надихає”.. Як стати люблячою жінкою, а не бензопилою “Дружба?”
Що таке «чоловіче поле» у житті жінки? Чому в одному випадку воно допомагає дійти до свого єдиного і коханого, кохаючого, а в іншому – жінка застрягає в спілкуванні з різними чоловіками і не може створити пару?
Що в найближчий період життя варто збалансувати в моїй любові і як, щоб потрібний пазлик в житті знайшовся і приєднався?
В які сім’ї приходять, а в які — не хочуть приходити щастя, гроші і достаток?

Який стосунок потрібно вибудувати з собою, щоб відносини з мужчиною були здоровими?
Домашка: Визнаємо і розширюємо здорові форми контакту, по-новому здоровіше спілкуємося з різними чоловіками, вчимося давати нові форми визнання їм і собі, по-здоровому озвучувати свої потреба і відповідати на їхні.

_____________________________________________

____________________________________________________

x_603c267aВЕБІНАР 10. 

Я, МІЙ РІД І ГРОШІ. БЛАГОСЛОВЕННЯ З МИНУЛОГО В МАЙБУТНЄ

Ми зробимо «психологічну бухгалтерію відносин з грошима у нашому роду».
Подивимось, які відносини з грошима у Вашої мами, в тата, оглянемо закономірності жіночого і чоловічого роду в стосунках з грошима.
Пізнаємо свою особисту взаємодію з грошима, вірування і установки, які з ними повязані. Відслідковуємо «послання» наших родин та найближчого оточення на цю тему. Гармонізуємо свої уявлення, вчимося з грошима поводитися по-новому.
Відслідковуємо вміння, способи і форми в нашому роду бути щасливими, любимими, благополучними, багатими. Приймаємо ці дари.
Виявляємо, які в роду були заборони на щастя, любов, достаток. Приймаємо дозволи і благословення на нові рівні благополуччя для себе і своєї сім’ї. Виявимо, що з цього «перетекло непомітно» в нас. Чіткіше усвідомимо, що з цього залишати, а які частинки – оновити, відрегулювати.
Вчимося розчиняти «внутрішні заборони» на благополуччя і достаток, дізнаємося, як це робити у своїй життєвій практиці.
Як оточуючі люди прямо чи непрямо дають нам “заборони на щастя, благополуччя і достаток”? Як це фільтрувати і що з цим робити?
Як наші марафонні знання екологічно впустити в сім’ю на її благо?
Як не «переробляти» ними чоловіка і при цьому залучити його до благополучних процесів? Його і дитину?

«Грошова жінка» — що це за термін такий? Це точно не про «жінка за гріш».. і «не за гроші»!.. Це жінка, від якої «по-здоровому віє грошима і достатком», у неї хороший контакт з грошима, земними, матеріальними благами. Ми побудемо в цій темі.
Чи «віє від нас грошима?» Що це за енергія? Як з нею близько поконтактувати?
А якби Ви були грошима, то яку жінку Ви б обрали? До якої б «липнули»? Попробуємо?
Домашка: Вилюблюємо сім’ю, влаштовуємо події щастя-успіху-достатку, вчимося оновлювати любовні і фінансові процеси. Я також супроводжую Вас у цей час в закритій facebook-групі, підтримую Вас під час життєвої практики, додаю цікавих і корисних матеріалів.

_____________________________________________

____________________________________________________

1483227_417228828407491_461529686_nВЕБІНАР 11. 

МИ І ГРОШІ. РАЗОМ МИ – ХОРОШІ!
ПРО ФІНАНСИ І СТОСУНКИ З НИМИ.

Що означає для мене бути багатою і благополучною ЗАРАЗ?
Ми не звужуємо це до грошей, а розширюємо благополуччя, щоб привабити і гроші теж. Секрет, який дозволить Вам «якорити» в собі щастя, здоров’я і багатство одночасно.
Що таке “фінансовий термостат”Що це за фінансова і психологічна “штука”, яка настроєна на певний рівень прийняття грошей в своє життя? Чому цим терміном користуються сучасні мільйонери з різних країн світу? Що вони з ним роблять?

Який Ваш фінансовий термостат?
Що таке «духовні гроші»? Як вони можуть бути благословенням на щастя, любов і достаток?
Оййй… А Ви чесна з собою про свої потреби в грошах, чи одягаєте якусь (наприклад, добропорядну скоромну) маску, бо про справжні потреби насправді трішечки незручно?
А вас обіймали гроші? Опікали? А Ви пробували дозволити грошам побути для Вас безпекою, опікою, турботою? Будемо)..
5 секретів благополучного ставлення до грошей від експертів управління фінансовими потоками.
«Я і гроші — ми такі хороші»! З грошима у близькому контакті ;).. Виробляємо новий стосунок з грошима.

Формули управління фінансами від відомих у світі мільйонерів.
Домашка: відслідковуємо стосункові і фінансові процеси в сім’ї, переформатовуємо їх у більш здоровий формат. Я також супроводжую Вас у цей час в закритій facebook-групі, підтримую Вас під час життєвої практики, додаю цікавих і корисних матеріалів.

_____________________________________________

____________________________________________________

???????????????????????????????????????????ВЕБІНАР 12. 

ГРОШІ, ЛЮБОВ І СТОСУНКИ  ЧОЛОВІКА І ЖІНКИ.

Як гроші вплетені в стосунки вашої пари? Вплетені чи виключені з неї?
Як розрізнити здорові і нездорові переплетення грошей і відносин в сім’ї: у вашій парі і у відносинах з дитиною?
Які Ваші сценарії благополуччя-неблагополуччя в цій темі, і як навчитися рухатися в сценарій достатку?
Як жінці вибудовувати стосунки в сім’ї так, щоб вони притягували гроші?
Як благословляти чоловіка на успіх? Що це за дії і події?

Який Ваш фінансовий термостат? Який фінансовий термостат Вашого партнера? Які установки про гроші і життя Ви транслюєте своїй дитині?
Які ваші фінансові термостати у сім’ї? Як Ви впливаєте на “грошову погоду” вдома, а як — Ваш чоловік? Якими своїми думками, діями, вчинками Ви це робите?
У багатьох сім’ях саме жінка “володіє фінансовим термостатом”. Що це означає для якості життя і достатку її сім’ї?

Як сформувати у дитини відчуття життєвого і фінансового благополуччя?

Наш жіночий спосіб і стиль отримувати фінансове і матеріальне у житті. 
Кілька дивовожних історій з життя, які підтверджують, що чітка зміна в установках людини швидко призводить до підвищення її гонорару.

_____________________________________________

____________________________________________________

                                         ВЕБІНАР 13.  

1381276_649594635070861_2934101_nМІЙ ДАР, МІСІЯ, ПРОФЕСІЯ І ЖІНОЧА САМОРЕАЛІЗАЦІЯ

До цього питання варто повернутися:
— якщо попередня робота себе вже вичерпала, Ви незадоволені і Вам хочеться чогось іншого;
— якщо Ви вже побули в декреті з дитиною і підходить час себе шукати в професії;
— якщо улюблену справу Ви знайшли, але Вас не влаштовують фінанси;
— якщо Ви розумна, креативна людина і з багатьох ідей Вам складно сфокусуватися до єдиного проекту.
У кожну з нас захований дар і місія. Які вони? Які дари, таланти, вміння, здібності, навички і професію нам дали Бог і природа? Що я з ними роблю? Чи не роблю, а вони пропадають марно? А я не розумію, чому мені недобре у моєму житті?
Чи “ТИМ” у своєму житті я зараз займаюся? Якби я про це знову спитала у свого серця? Чи можна жінці, яка має що дати людям, нехтувати свій потенціал? Що тоді з нею відбувається? Чому вона стає нещасливою, емоційно голодною чи хворіє?
Медитація-візуалізація-подорож у майбутнє — відповідь на питання про життєве призначення, цінності і вектор руху на найближчі роки. У цій подорожі Ви зустрінетесь з собою-майбутньою – Благополучною, Щасливою, Реалізованою і Багатою Жінкою в Любові.
Домашка: підвищуємо самооцінку, розвиваємо самоцінність, мріємо і по-новому діємо. Я також супроводжую Вас у цей час в закритій facebook-групі, підтримую Вас під час життєвої практики, додаю цікавих і корисних матеріалів

_____________________________________________

____________________________________________________

12274764_1700577830161992_7912056190023072705_nВЕБІНАР 14. 
ЖІНОЧЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ З ТВОЇМ ОБЛИЧЧЯМ.

ТВОЯ ЛІНІЯ З РЕСУРСАМИ МАРАФОНУ НА НАЙБЛИЖЧИЙ ПЕРІОД.

Визбируємо ресурси, отримані і створені на марафоні. 

Оновлюємо хотілки. Вибудовуємо послідовності здійснення бажань. 

Жінка, яка вміє “танцювати від себе”. Ваше власне унікальне «Колесо жіночого благополуччя» на найближчий період життя.
Ви вибудуєте власний портрет багатої, благополучної жінки, який матиме Ваше обличчя, Ваш характер і Ваш стиль життя.
З усього, що ми напрацьовували на марафоні, ми вибудовуємо лінію пріоритетів і дій на найближчий період.
Святкуємо досягнуті результати.
Визначаємо переможниць, які отримають подарунки.
Благословляємо себе на нове і більше.

_____________________________________________

____________________________________________________

6067_autumn-flowers-in-a-book-of-memoriesЯК ПРАЦЮЄ МАРАФОН?

Усі вебінари будуть зберігатися у відеозаписах, і якщо ви пропустили якийсь із них, то зможете прослухати у зручний для вас час.  Для учасниць, які обрали і оплатили повну участь в марафоні записи вебінарів будуть доступними  ще 7 місяців з дня завершення марафону, тобто до 1 січня 2021 р.

Вебінари розкривають матеріал поступово, зі знайомством з новими знаннями, з їх застосуванням і проживанням досвіду в житті.
З доведенням вже відомого – до більш природного і автоматичного.
З умінням втримувати в процесі життя благополучні процеси, вмінням справлятися з «ямками» без війни, боротьби і зайвих енерговитрат.
Якщо Ви людина, яка практично вперше приймає участь у подібних проектах, для Вас буде більше нового і сходження буде відбуватися в більш простих речах.
Якщо Ви людина більш «прокачана» в особистісному саморозвитку, частина матеріалу для Вас, природно, буде знайомою. Тоді Ви на марафоні зможете втримувати свою лінію, яку Вам хотілося б вибудувати. А те, що ви знали раніше, почне краще відчуватися і працювати більш дієво. Ви зберетеся в більш міцну, благополучну цільність.
Ось логіка розвитку у будь якій сфері Вашого життя:

 • Почула
 • Зрозуміла
 • Попробувала
 • Відчула
 • Роблю вже частіше і легше
 • Це вже відбувається без моїх зусиль, майже саме собою
 • Розмірність різних видів благ зростає
 • Моє життя рухається від  однієї реалізованості до іншої, наповнення одними благами до наповнення іншими

У ваших процесах можуть бути ступори і ямки. Це – природно для будь якого процесу в житті. Будемо з цим справлятися.

a-gift-to-his-beloved-woman-1Що відбувалося для попередніх 370 учасниць марафону?

 • Більше спокою, миру, гармонії. Краще проживаються радісні моменти, легше і спокійніше – неприємні.
 • Прийняття себе і любов до себе поступово накопичуються і збільшуються. З’являється місце для самоцінності.
 • Ще більш відчутний контакт зі своєю жіночністю.
 • Знаходилася улюблена робота. Ця улюблена робота приносила таку суму грошей, яка була записана на листочку під час тренінгу.
 • У багатьох простих дрібницях ставало помітно, як Всесвіт допомагає отримувати бажане. При цьому робити добро іншим нікуди не дівається.
 • Знаходилось житло саме таке, про який мріялось. І – офіс.
 • Чоловіки дають більше підтримки.
 • З’являються і розширюються нові фінансові притоки.
 • Покращуються відносини з дітьми, з чоловіком.
 • Оточуючі менше маніпулюють, висувають очікування.
 • Зростає відчуття природності керуванням життя і легкої взаємодії з ним.
 • Зникають страхи щодо фінансових надбань і це проявляється  приходом більших сум коштів і дорогими покупками.

Чого НЕ варто очікувати?

Марафон НЕ виконає для Вас функцію психотерапії в сенсі розв’язання глибоких емоційних криз, депресій, затяжних стосункових чи фінансових проблем, проблем емоційних залежностей. Марафон має зцілюючий психотерапевтичний ефект, але він працює з заявленими темами, а не з індивідуальними проблемами. Це також не навчання економіці та фінансам.
Перескакування через кілька сходинок в якомусь процесі НЕ буде. Так не буває в принципі! Якщо Ваше життя заповнене радістю на «4»-ку за 10-бальною шкалою, Ви не опинитесь відразу на «8»-ці. Потрібно буде планомірно накопичувати кожен рівень відчуттів, досвіду і вмінь.
Якщо Ви лише вчитеся радіти, то зі щастям спочатку у Вас будуть побачення, а вже потім спільне проживання.

Якщо Ваш фінансовий стан такий, що Вам складно купити собі платтячко, то Ви не купите під час марафону собі машинку, навіть якщо дуже її хочете. Перескакування в цій темі на багато рівнів вперед не буває! Ви будете розширювати вашу зону фінансового комфорту поступово, природно для Вас, щоб Ваші почуття, близькі люди і стабільні життєві процеси від цього «не стрясалися».

Єдиного грандіозного переломного моменту і швидких блискавичних змін. Швидкі результати швидко розчиняються. Саме тому марафон триватиме 3 місяці, щоб процеси накопичувалися і ставали стабільними, природними —  Вашими.

1891176_719909004715826_965834729_nЕКОЛОГІЯ МАРАФОНУ
У марафоні є кілька основних тем: Щастя, Жіночність, Любов, Стосунки, Достаток. В одних темах Ви будете рухатися швидше, в інших – повільніше. Чому так? Залежить від того, які теми Ви в житті проживали більше, а які – менше, в яких Ви природно швидше можете рухатися, а в яких Вам важче. Тому той «візерунок» тем і проривів, який у Вас вийде, буде таким, який є можливим і потрібним на найближчий період життя.
Я не знаю, що буде відбуватися під час марафону для кожної з вас. Я знаю, що відбувається те, що є найбільш потрібним на найближчий період. Бо збувається найбільш істинне. А далі воно вже вивільняє до наступного.
Я знаю, що марафон завершиться… і… буде тривати у Вашому житті. Бо знання і навики залишатимуться з Вами.. Досвід жінок-учасниць мене в цьому переконує неодноразово.

Поміж вебінарами ми працюємо в закритій групі в соцмежережі facebook. Там я супроводжую вас, додаю по кожній темі корисних матеріалів, даю відповіді на ваші запитання та коментарі. Також  я підтримую Вас у приватній переписці конфіденційно, якщо виникає така потреба :).

Екологія Вашої участі в марафоні для Вашої сім’ї.

Прогляньте дати марафону, переконайтеся, що Ви можете вивільняти себе з сімейних, життєвих, професійних процесів ці 14 вечорів.
Ви будете отримувати знання, досвід втілювати його в практику життя. А Ваші близькі будуть поза цим процесом. І разом з тим, якщо з сім’єю у Вас все гаразд, то марафон не буде її стресувати. Ваша сімейна цілісність буде з Вашою мудрістю доповнюватися процесами любові.
Доречно на певному етапі розповідати чоловікові про знання і процеси, які відбуваються з вами. І при цьому – не лякати його амбітними фразами «ну все, тепер ми будемо жити по-новому». Це — недоречно і воно не працює. Це – Ваш марафон, і Ваші зміни. Ваш чоловік на це «не підписувався». І він не мусить брати у них участь. Батьки — теж :).
Разом з тим, якщо стосунки хороші і ще більше покращуються, то цікавість чоловіка до Ваших процесів і Ваші розповіді будуть давати додаткові розширення і дозволи і для нього.. Але працюють наші саморозкриття, а не наші повчання.

На певному етапі буває доречно розвести у 2 окремі лінії – «мій розвиток» і «розвиток мого чоловіка», не очікуючи обєднання і синхронності. Чому? Розкажу на марафоні.

Один секрет зараз – більшість трансформацій наших близьких починаються з нашого «невтручання», а їх ріст – не з наших очікувань і вимог, а з наших дозволів і благословень рідним. Практика цього – в процесі марафону.

_____________________________________________

____________________________________________________

УМОВИ УЧАСТІ ТА ОПЛАТА

1490830_412945935502447_677044439_oМарафон складається з 14 вебінарів. Перші два з них — відкриті і безкоштовні. Починаючи з 3-го вебінару і до 12-го — група закривається і для неї створюється окрема закрита група у соцмережі www.facebook.com, в якій ми в безпечній, конфіденційній атмосфері рухаємося,  підтримуємо одна одну, ведемо крізь процеси до результатів.

Щовівторка у нас будуть вебінари, тривалістю 2,5 год. Якщо Ви не можете бути присутньою на вебінарі, Ви зможете проглянути його в записі. Онлайн-папка з записами вебінарів буде доступна протягом усього марафону, а також ще 7 місяців після його завершення (до 1 січня 2021 р.)  для учасниць повноформатної участі в марафоні. Так Ви зможете переслухати додатково потрібні моменти чи наздогнати прослуховування марафону, якщо відбулося відставання.   Між вебінарами в закритій групі я пропонуватиму вам статті, відео — матеріали для роботи з темою, також даватиму короткі відповіді і коментарі на ваші запити. Міру своєї активності і відкритості і на вебінарі, і в закритій групі Ви обираєте таку, яка є для Вас зручною і комфортною.

ВАРТІСТЬ  І ОПЛАТА. 

Оплата розтерміновується протягом всього періоду марафону у 3 транші. 

Вартість участі в марафоні  для учасниць, які живуть і працюють в Україні,  — 2820 грн.

Транш 1 — до 22 жовтня  — 940 грн.

Транш 2 — до 19 листопада  —  940 грн.

Транш 3 —  до 17 грудня  — 940 грн.

 Вартість повторної участі для красунечок попередніх сезонів 2400 грн.

Транш 1 — до 22 жовтня  — 800 грн.

Транш 2 — до 19 листопада — 800 грн.

Транш 3 — до 16 грудня — 800 грн.

 Вартість багатократно-повторної участі для красунечок попередніх сезонів ( 3й, 4й і т.д. раз)  1950  грн.

Транш 1 — до 22 жовтня  — 650 грн.

Транш 2 — до 19 листопада — 650 грн.

Транш 3 — до 16 грудня — 650 грн.

Вартість участі в марафоні  для учасниць, які живуть і працюють поза межами України (територія Єврозони, США та інших країн),   240 євро (доларів США) 

Транш 1 — до 22 жовтня  — 80 євро (доларів США) 

Транш 2 — до 19 листопада — 80 євро (доларів США) 

Транш 3 — до 16 грудня — 80 євро (доларів США) 

 

Для студентів, які живуть, працюють і навчаються за кордоном,  — знижка на вартість участі в марафоні — 180 євро (доларів США)

Транш 1 — до 22 жовтня  — 60 євро (доларів США) 

Транш 2 — до 19 листопада — 60 євро (доларів США) 

Транш 3 — до 16 грудня — 60 євро (доларів США) 

Вартість повторної участі в марафоні  для учасниць, які живуть і працюють поза межами України (територія Єврозони, США та інших країн),    180 євро (доларів США) 

Транш 1 — до 22 жовтня  — 60 євро (доларів США) 

Транш 2 — до 19 листопада — 60 євро (доларів США) 

Транш 3 — до 16 грудня — 60 євро (доларів США) 

ДЛЯ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

заповніть форму в кінці сторінки, прокручуючи її вниз і натисніть «НАДІСЛАТИ»

Після заповнення форми реєстрації Ви можете зв’язатися зі мною за телефоном  для необхідних уточнень  за номером +38 050 271 45 35.  і я  надам Вам реквізити для оплати.

Ваша участь в марафоні вважається заброньованою після підтвердження поступлення коштів першого траншу. 

Також для зручності контакту запрошую Вас приєднатися «у друзі» в мережі фейсбук.

Мій профайл https://www.facebook.com/khrystyna.karabyn

_____________________________________________

____________________________________________________

ВІДЗИВИ  УЧАСНИЦЬ  «ЖИВОГО»  ТРЕНІНГУ-МАРАФОНУ

22279383_1511240198963107_2600313062554627156_nНадія (Україна):

Насамперед, хочу висловити велику подяку вам за супровід і підтримку та Христині за щирість, професіоналізм та любов до нас і своєї справи! Мій шлях до марафону почався ще з 2015 року. Тоді я глибоко відчула потребу в особистісній самореалізації. Перечитавши книги, статті, переглянувши відео усвідомила , що виникла потреба в систематизації та упорядкованості всієї інформації. Саме в цей момент в моє життя прийшов марафон (це був потік, про який я ще тоді не знала). Мені був потрібен повний комплект знань, і я його отримала. Дуже багато корисного та нового дізналася. Добре прижилося усвідомлення бірочки » я достойна», це сформувало там, глибоко всередині, міцний стержень самоцінності та впевненості, дало сили для контакту зі світом, відчуваю його підтримку та любов до себе.

Завжди звучить думка в голові «я не сама зі мною Всесвіт та Бог, які мене чують та люблять». Це дає сили та велику віру, сподівання, що все буде гаразд. Раніше чула багато про те, що треба цінувати те, що маєш, та відчула цю фразу і прожила тільки після усвідомлення, що таке знецінення, і що таке «Кристал благополуччя». Коли починаєш проживати кожний день з ним, на душі легко, не накопичуються образи, зникає негатив і ти помічаєш який чудовий світ, як він турбується про тебе, як любить. Який хороший чоловік, скільки багато він для сім’ї робить, його старання помітні та оціненні? і виникає радість та подяка, які підсилюють любов. Ще для мене стало справжнім відкриттям практика благословення. Тепер благословляю себе і свою сім’ю на хороший день, на успіх та благополуччя.
Окремої уваги  заслуговує частина марафону про матеріальні та фінансові аспекти. Це для мене було просто проривом у свідомості. Психологія бідності, стосунки з грошима, фінансовий термостат — ці знання зробили справжню революцію в моїй свідомості. Прокинулась моя спляча дівчинка і почала бажати та хотіти масштабно. І вже на момент закінчення марафону у нас з’явилася нова красива машина, а продаж попередньої пройшов вдало та вигідно в потоці. Я навчилася бачити потік, відчувати його і проживати.
На завершення хочу додати що на марафоні я здобула надзвичайно багато корисних та важливих знань, підвищила свою самооцінку, вкорінила самоцінність, розібралася з жіночими ролями та почала використовувати їх в правильних пропорціях, вирівняла свій емоційний фон та впустила радість в своє життя. Ще багато робити по переду, але тепер я знаю, що проживати своє життя потрібно в стилі  «дякую, радію, ціню, приймаю і хочу ще»! А всесвіт та Бог допоможе.
Ще раз дякую за все те цінне і незабутнє, що дав мені марафон!

____________________________________________________

38515506_2103159829931841_2145252360950120448_nМаріяна (Польша) — Переможниця Марафону

 10 речей, котрі змінилися у моєму житті після Марафону:

1. Думаю, що найбільшим моїм досягненнястало розширення границь моєї свідомості.
Чомусь я завжди її блокувала (певно, від незадоволення Собою, своїм життям) — серіалами, книгами, спільнотами, пустими стосунками ітд., а зараз я почуваюся так, неначе народилася знову!). Почала грамотніше будувати своє життя, стала більш чутливою до всього, що мене оточує. І це просто неймовірно! Це дає мені енергію і відкриває багато дверей, котрі досі були замкненими.

2. Дозволяю собі помилятися.
Помилки свої трактую як можливість ще раз переглянути своє ставлення до якихось речей.

3. Я стала пунктуальною.
Зараз, я просто зацінила як це круто приходити раніше, а не добігати, віддихуючись)).  Звісно, що й зараз трапляються моменти, коли добігаю до автобуса :), але їх значно менше, ніж у минулому і я так кайфую, коли можу спокійно дійти на каблуках і не “добігати”

4. Мене щодня переповнюють позитивні емоції.
(Колись слухала проповідь одного священика, котрий радив звертати увагу на свої емоції, бо вони є лакмусовою паличкою якості життя). Дуже часто ловлю себе на думці, що мені добре, що я щаслива, що я Спів-творю (люблю цей термін) своє щастя із Творцем! А ще до цього допишу, що перестала боятися майбутнього, я почала його творити!

5. Я вирівняла темп свого життя на помірно-інтенсивний.
Бо колись жила так: гіпер-активний період — ямка, в яку я падала від цієї активності — гіперактивний період — … Якось тільки в такі проактивні моменти відчувала, що живу повноцінно, що я справжня. А коли “падала” від перевтоми, то дуже на себе злилася (бо я вже ніби-то була не “справжня”). Тепер якось спокійно, гармонійно поєднюю роботу і відпочинок. Кажу собі ввечір: досить!, а часом навіть дозволяю нічого не робити)) І саме в такі моменти нічогонероблення я отримую багато енергії, нових ідей і натхнення на подальшу роботу. Круто, бо роблю це свідомо, тому навіть ці “ямки” стають ніби-то продуктивними, хоча й від них не вимагається.
А ще для мене відкриттям стала коробочка “визріваю”. Процеси і речі, котрі я занесла в котегорію «визріває» дали мені Великий дозвіл займатися тим, що зараз актуально і важливо на даний період. Колись важливі, але неактуальні для мене речі не давали мені спокою, бо я не звертала на них уваги. А зараз просто і легко розумію, що вони важливі, однак їх час ще не настав.

6. Почала більше цінувати стосунки із близькими людьми. ‍‍Навчилася дякувати за те, що вони роблять для мене. Проживати повноцінно і свідомо моменти, проведені разом.  А ще почала не боятися спілкуватися із кращими від мене людьми, від яких маю чого повчитися.

7. Наступне, чим горджуся і що осягнула завдяки Марафону  — Я себе нарешті доцінувала! Почула! (Ох, як довго я себе не чула, вивляється!!!) Подружилася з Собою, Рідною і Найдорожчою. Стала для себе хорошою «,Мамою». Подругою. А це, у християнстві, — виконання однієї із заповідей любов і: «Полюби…самого себе»), бо саме так проявляється любов — через Контакт! Тому: чи мені класно і я чимось насолоджуюся чи зізнаюся, що я страшенно зла на себе або щось-таки ненавиджу — все це стараюся проговорити з Собою, розпитати чому і як і щоб там не сталося від цього стає тепло і добре всередині) А ще я більше почала турбуватися про своє тіло (н-д: швидше лягати спати, робити зарядку (чесно-чесно), здоровіше харчуватися).

8. Прокрастинація випарувалася!)))
Насправді, я була жахивим прокрастинатором. Все залишала на останні дні дедлайну, через які потім дуже страждала. Зараз, стараюся, при можливості вицентрувати щойно заданий проект чи ессе і отримати від цього велику порцію задоволення! А ви й самі знаєте, яке це круте відчуття, що вже щось done!))

9. Прийшло усвідомлення, що Всесвіт є прихильним до мене, що він допомагає і опікується мною!!! І хотілочки почали помаленьку збуватися. На більшість — потрібен час, однак процес пішов!

10. Збільшилася повага до себе, почуття своєї гідності. (Надіюся, що я не переходжу межу нескромності), однак, щиро кажу про те, що моя повага до себе зросла. Я почала жити так, як я хотіла, так, як давно мріяла. Тобто, Марафон приніс мені всі ті інструменти, котрими я “залатала ямки” на моїй життєвій дорозі.)

Це ніби-то маленькі зміни, однак для мене вони стали великим благословенням!

Дякую кожній з Вас за вибір брати участь у Марафоні, робити Себе щасливішою і відповідно світ навколо теж!))) Величезна подяка Вам, пані Христино за мудрість, якою ділитеся, за відвагу робити такі неймовірні проекти; за справжність і щирість, бо тільки так можна торкатися людських сердець і ще й змінювати їх життя у кращу сторону (Приклад — це найкраща школа, усіх інших люди вчаться неохоче. Е.Берк).

____________________________________________________

33591_106414652755958_1014128_nДіана (США):

Привіт дівчаточка-красунечки!  Перш за все хочу подякувати Христині і всім вам за підтримку і розуміння на марафоні. Ці кілька місяців пролетіли так непомітно швидко, а залишили величезний слід в моєму житті. Я завжди жила по правилу, що все що з нами стається, все до кращого, а також, що люди в наше життя приходять не просто так….. Ось так і Христина прийшла в моє життя не просто так і моя участь в марафоні також. Моє перше знайомство з Христиною принесло море позитиву і задоволення. В важливих темах я  зараз я можу вдихнути на повні груди і відкрито дивитися в «очі» життєвим задачам і вирішувати їх, а не ховати в глибоку шухляду.

Марафон приніс мені море позитивних, емоцій. Пправда й те, що багато було й сліз — очищення.   . Зміни сталися не тільки у мене, але й у моїй сім’ї в цілому. Це не тільки жіночий марафон, але й сімейний. Найголовніше, що я попрощалися з застарілим  і знову відчуваю насолоду від життя. Я завжди думала, що я вмію прощати і забувати, та нажаль це було не так. І нарешті я розібралися в самій собі. Стало так легко, я себе відчула «оголеною.»

Найбільше позитиву, мабуть, принесло для мого чоловіка. Я, нарешті, почала його не тільки слухати, а й чути і розуміти. А також більше мотивувати, підтримувати і хвалити. Тому з гордістю можу сказати, що завдяки нашим новим відносинам, чоловік отримав хорошу роботу, нарешті він займається своїм улюбленим програмуванням. Тепер робота приносить йому задоволення і насолоду. Для моєї донечки, також відбулися зміни. Ми легше до неї ставимося  і тепер робимо смішні речі разом. Вона каже, що її батьки » silly» і вона мріяла про таких батьків.

А ось для мене помінялося дуже багато. Я отримала як і моральний, матеріальний так і кар’єрний ріст. А саме головне —  я почала більше розуміти і любити себе. Також перестала боятися позитивних моментів і приймаю їх так, як це завжди має бути зі мною, що я заслуговую на це. Я стала більше займатися йогою і медитацією. Найшла боротьбу зі страхом і стресом в боксі. І знову почала мріяти.

Також мої хотіли почали збуватися!! Найголовніша і найбільша — це купівля житла. Я вже уявляю кольори, дизайн будинку і двір з квітами. Це так класно знову мріяти, хотіти і насолоджуватися досягнутим!!  А ще і у моєї донечки є блокнот з хотілками. Вона сказала, що у кожної дівчинки повинен бути такий блокнот. Тому ми вибрали самий блискучий і самий яскравий, бо по її словам хотіли збуваються тільки в яскраво-блискучих блокнотах.

Одне, з чим в мене не дуже легко  подружитися — це гроші.  Я завжди маю де їх потратити. Хоча тепер я розумію, що так важливо себе і   нас  балувати, і це теж — прояви жінки!…

Марафон дав мені відчути стільки сили і впевненості в собі, що мені здається, що я можу гори перевернути!!  Я ще й досі вчуся розумному поєднанню мама-жінка-кар’єра. Це важко, але це можливо. Я більше не вимагаю надмірно від  себе, менше переймаюсь думкою оточуючих!

Я просто живу, і хочу робити щасливими мою сім’ю і саму себе. Я вчуся не тільки віддавати, але й приймати. Я попрощалися з минулими  негараздами, з непорозуміннями. Я щаслива!!!!!  Життя прекрасне…

____________________________________________________

 Роксолана (Україна)  — тричі учасниця марафону, двічі переможниця марафону.
18010089_795784820589218_252176243924394298_nВідзив після 2-ї участі в марафоні:

Минуло близько півроку, як я пройшла тренінг-марафон «Жінка, щастя і достаток», проте дія його в моєму житті лише набирає обертів.
Сама атмосфера тренінгу була дуже теплою, позитивною надихаючою.
Особлива подяка ведучій цього дійства – Христині Карабин – за високий професіоналізм, вміння подавати доступно й цікаво матеріал, відчувати потреби та енергію учасників групи, надихати до дій.
Що дав особисто мені Марафон? Дуже багато…
Розуміння того, що на ВСЕ СВІЙ ЧАС, адже перша спроба пройти його в мене закінчилася не зовсім вдало)))) До таких змін, інсайтів слід бути готовим…
Кожен має рухатись у своєму темпі – і це велика розкіш, бо гнати й гальмувати себе – насилля над собою.
Щастя – не статичне поняття, воно міняється з розвитком людини і залежить від обставин в її житті. Особисто для мене зараз ЩАСТЯ = СПОКІЙ.
Набагато комфортніше жити, розуміючи, що Світ є добрий до тебе, коли є Віра й Довіра до Бога, світу й людей. З усвідомленням цього факту набагато легше долаються життєві труднощі і ситуації.
В скарбничку інструментів для побудови свого життя я забрала поділ процесів не тільки на здорові, суперечливі, порожні, токсичні, але й на ті, що віджили своє: так, з деякими особами, речами, подіями в нашому житті слід прощатися. І це зовсім непогано, бо вивільняється енергія, час гроші, думки.
Відкриттям для мене став процес визрівання. Для здійснення деяких мрій, бажань, змін необхідний час. Час, який буде потрачено на зваження необхідності таких змін у житті, чи будуть вони (зміни) екологічними для мене на цьому етапі мого життя…
Дуже повчальною на Марафоні була тема грошей і взаємодії з ними. Почерпнула багато корисного щодо розширення свого «фінансового термостату», пропрацювала деякі свої хибні установки щодо грошей. Зрозуміла, що мені слід менше «впахуватися», бо чомусь саме цей метод заробітку я обрала. Зменшувати в міру можливості кількість гасел «я сама»)))).
Я стала більш чутливою до свого емоційного стану, навчилася вирізняти токсичні для мене процеси і впевнено говорити «ні», обираючи себе. Я навчилася вишукувати, помічати й тішитися щасливим моментам у своєму житті: доречній чашці гарячої кави під час цейтноту на роботі, букету квітів, приємно проведеному часу з подругами, позаплановій поїздці…Довіряти світові і відпускати свої бажання в простір, не забуваючи робити кроки до їхнього здійснення.
Я навчилася хвалити себе і дякувати собі, святкувати свої перемоги, балувати себе. Цей тренінг став першою сходинкою в моє оновлене життя, багате цікавими знайомствами, подіями й відкриттями. Дякую!

Відзив після 3-ї участі в марафоні:

Прийшов час підсумовувати пройдене. Довго думала про те, що цього разу дав мені Марафон. Чи був він потрібен мені втретє? Однозначно — так. Мій стосунок з грошима став ще здоровішим і міцнішим, довіра до Світу стала більшою). На фінансові роздуми Світ відзразу відповів новою професійною пропозицією. Мало того, мене шукали).
Я з новою силою і відчуттями проживаю «Я достойна». Так, я достойна відпочивати не в номері-стандарті, а в люксі; я достойна, щоб мені на побачення щоразу приносили мої улюблені квіти, я достойна чоловічої уваги і піклування). Я черговий раз проаналізувала свої досягнення в різних сферах і подякувала за них…І я достойна — мріяти, хотіти, отримувати, радіти і хотіти ще). Кристал Благополуччя в моєму житті працює «на автоматі»)
Те саме з почуттям вдячності- від дрібниць до глобальних речей, які приходять…
Я не можу сказати, що в мене зараз дуже легкий період в житті — є багато різноманітних задач і випробувань…Але я чітко обираю напрямок руху-за себе і для себе. Вчуся приймати недоліки своєї донечки, миритися з ними і відпускати контроль. Зараз я набагато менше контролюю деякі процеси і сфери життя і якимось дивним чином все «розрулюється» найкраще для мене…
Я по-новому подивилася на життя людей у своєму роду, отримала багато цінних усвідомлень, дозволів і відкриттів.
Я ще раз переконалася, що той напрям руху в професійній сфері, який був обраний на минулому Марафоні, є для мене вірним…нехай поки немає від нього фінансових дивідендів, бо вчуся, але це навчання додає мені додатковий кайф, енергію, відкриває нові кола знайомств. У деяких спікерів я вчуся онлайн, потрібні програми самі знаходять мене. Окреме дякую Христині за це благословляння)
Ще раз по поличках розклала визріваючі процеси…Вони рухаються в своєму темпі…підганяти не збираюсь) Мої хотілочки здійснюються в найкращий для мене час…
Я навчилася не тільки працювати, але й відпочивати, сповільнюватися, бути з собою… і при цьому мій внутрішній критик навіть не сміє відкрити рота)
Мені добре на самоті, з собою. Більше того, я чітко розумію, що впершу чергу у будь-яких стосунках я буду обирати екологічний для себе темп…і прислухатимуся до своїх відчуттів…
Який це кайф…чути себе, своє тіло і жити своїм життям!!!
Окремо хочу виділити вебінари про чоловіче і жіноче, про сексуальність…Дякую за них…в якусь мить після них більшість моїх знайомих відмітили-«ти інакша»… в тебе якась особлива пристрасна енергетика)
Так що всі благословення, отримані на вебінарах, мають велику силу))) Останнє з них-залишилось вмоєму серці назавжди…
Так, мені ще треба по-новому будувати свій стосунок з Богом, так мені варто продовжувати вирощувати свою «здорову» жіночність…Але я ЖИВУ, насолоджуюсь перемогами, приймаю поразки, здобутки, вмію це все робити легше робити і з радістю, і зі слізьми. Я ціную рвзні барви життя і дякую Христині за подароване його різнобарв’я…
Дякую всім учасницям проекту за те сильне поле, яке відчувалося під час вебінарів, а Христі — за колосальну роботу, безмежну підтримку, цікаві матеріали… знаю точно, що «Я повернусь»)))

____________________________________________________

734055_139643329559808_146593412_nТетяна (Норвегія) Перш за все хочеться щиро вклонитися Христині за цінність кожного вебінару, за ту Колосальну роботу, яка вкладалася за «лаштунками», за справжній професіоналізм і любов до своєї професії!

Живучи близько 5 років в Норвегії, хотілося більше чути рідну мову, що й здійснилося на Марафоні. Справді насолоджувалася нашою солов»іною мовою, разом з відкриттям нових сфер самої себе!

Почала все більше цінувати те, що насправді бути собою  — це найцінніше!
Помаленьку почали відсіюватися токсичні люди, контакти, зменшився автоматично час на непотрібних людей!

Навчилася проживати в теплому  в коконі самотурботи свої печальки, давати собі час і дозвіл на відновлення.

Тепер вже знаю  способи підзарядки себе, що є дуже важливо для мене як жінки і мами.

Зрозуміла, що маю величезний потенціал, який необов’язково вкладати весь у професію, а можна шукати нову себе!

Відпала залежність від людей, гостра необхідність в чиїсь підтримці, бо з’явилася довіра до себе до Всесвіту і до Бога.

Обставини склалися так, що під час проходження марафону запропонували роботу без співбесід і зайвої боротьби, що було абсолютно не характерно раніше для мене. Я спробувала і зрозуміла, що все таки моє зараз більше в материнстві і відмовилася від роботи, пропрацювавши 2 тижні, маючи повну довіру до всесвіту, відчуваючи себе і вірою в те, що я матиму потім кращу пропозицію легшої роботи з меншим стресом.
Розумію, що для мене зараз пріоритетами є сім’я і дітки.
Раніше я б і в думках не могла допустити відмовитися від хорошоі роботи пропрацювавши 2 тижні, і надалі виснажувалась намагаючись все встигнути, маючи 2 малюків( семимісячну і 3 — річну).

Трішки сумно від того, що вебінари закінчилися, але дуже радію, що мала змогу вчитися, нарощувати, виношувати добре, радіти, благословляти,приймати блага, довіряти світу, довіряти собі!

По іншому сприймаю материнство  —  як щось благословенне і даюче!

Зерно життя, посіяне Христиною, проростає і дає повільно свої плоди, і головне, що, по моїх відчуттях,  плодоносити буде ще довго!

Чудовий незабутній час разом з вами!

Вебінари були дуже підтримуючі і заряджені енергією добра!
Відчуття справжньої себе, відчуття легкості і вдячності переповнюють  — за це Щиро дякую!

____________________________________________________

21192784_603413700046530_3742245514299243272_nЮлія (Україна) На марафоні я була вперше. Настала пора ділитися здобутками, досягненнями і мені насправді є, що сказати! Найбільшим сюрпризом марафону для мене було те, що вперше за багато часу у мене було відчуття повного спокою і безмежного щастя.
Я прийшла на марафон з бажанням отримати знання про потік і досягнення цілей, але отримала набагато більше. Тепер знаю: деякі цілі можна досягти швидше і легше, не завжди обов’язково бути першою і найкращою, а досягнення Своїх цілей приносить більше задоволення.
Я вчуся дякувати щодня за всі блага Всесвіту і неприємності — які мене навчають.
Зрозуміла, що для жінки дуже важливо бути спокійною, «кайфовою» і вдячною!
У мені зародилася довіра і повага до чоловіків!
За час марафону зі мною ставалися справжні дива. Мені двічі пропонували роботу, я потрапляла на закриті заходи, зустрічала потрібних людей!
Я відійшла від більшості токсичних «друзів» і обов’язків.
Головним завданням для мене зараз — навчитися слухатися своїх бажань, чути підказки Всесвіту і власного «Я».
Останнім часом починаю все більше відчувати повагу до грошей. За час марафону вони почали приходити до мене легше і більшими сумами.
Низкою дивних і несподіваних подарунків, від не менш дивних для мене людей, Всесвіт показав мені свою любов і опіку! Я вчилася приймати і казати: «Я достойна!»
Тепер у мене з’явилася традиція — запрошувати себе з блокнотом на побачення. Такі посиденьки в кафе є для мене величезним перезавантаженням і моментом єдності з собою!!!
Насправді багато цінного здобуто, але не хочу обмежувати себе цією низкою перемог!

Розумію, що попереду багато відкриттів і формування нових відносин зі світом, грошима і собою.
З нетерпінням чекаю цього і щодня дякую, радію, ціную, приймаю і хочу ще!

P.S. Христино, дякую щиро за цю енергетику! Дякую Всесвіту, що допоміг Вас знайти!

____________________________________________________

19424181_1756579497700671_8064152323476508145_nІрина (Україна)

Христино, дівчата, я дуже вдячна вам за цей марафон, за цей дорогоцінний час та досвід! Я не ставила великих цілей, не розуміла, на які зміни здатна, просто йшла до Христини, роботу якої я дуже поважаю та люблю. І знала, що просто хочу змін. І вони відбулися. Як на мене, дуже значні та системні.

За допомогою вебінарів я змогла усвідомити, що перебуваю у дуже токсичних процесах, в яких руйнується здоров’я та благополуччя. І нарешті позбутися цих процесів. Більше року я тільки мріяла, а тут взяла і завершила. Просто, сама, без надриву. І прийшов спокій. Той глибокий, що з середини. Я сама рухаю своє Життя. Я вибираю. Я створюю.
І Світ теж відгукнувся! Відбулася значна для мене подія, яка дозволила мені бути більш захищеною у матеріальному питанні, перестати тривожитися та розслабитися.

Я дозволила собі дуже необхідний відпочинок. Дякую, Христино, за підтримку у приваті. Тут був і Твій дозвіл!
Я зараз навіть не можу всього усвідомити, що Ти дала на цьому марафоні. Це великий скарб, який ще буду роздивлятися, занурюватися, проживати, приймати глибше. Дякую!
Беру з собою багато якорів, які точно будуть ще довго підтримувати мене. Музика Two Steps From Hell — Big Sky- найулюбленіша! Мріяти, відчувати, проживати! Для мене вона символ нашого марафону!

Твоє «Заходьте, відкрито». Таке тепле і таке щире! На останній зустрічі у колесі жіночого благополуччя дуже важливим для мене процесам та людям писала «Заходьте, відкрито!» Дякую і беру з собою!
Завершення марафону було для мене чи не вперше здоровим проживанням завершення, світлого суму зі сльозами. Буде щось нове, так, але треба завершити, відпустити щось важливе і дуже хороше у житті. Намагалася не пробігти, прожити, усвідомити.

Навіть не очікувала, що онлайн формат дозволить так глибоко і так якісно проводити роботу з собою. Мені дуууже сподобалось! Через рік хочу ще!
Щиро рекомендую цей марафон усім знайомим дівчатам! З Твоєю допомогою, Христина, Світ точно стає кращим! Дякую!
Всіх обіймаю та сподіваюсь на наступні зустрічі!»

____________________________________________________

anna-maksymchukГанна (Україна) Моя маленька історія про початок хороших змін завдяки марафону «Жінка, щастя, любов і достаток»
Чи варто звертатися до психологів? Хтось, не задумуючись, дасть ствердну відповідь, а хтось буде переконувати, що і сам є психологом і допомога спеціаліста – це марно витрачені гроші.
Тоді виникає інше питання: дбаючи про чистоту свого тіла, чи очищаєте Ви свою душу? Як?
Живучи у щоденних побутових справах, заощаджуючи (обмежуючи себе у всьому), ми не дбаємо про наведення порядку у своєму внутрішньому світі, чекаємо, коли проблеми самі вирішаться і в той час заглиблюємося у ще більше розуміння того, що нічого доброго чекати не варто, а тим більше у час теперішніх подій, які відбуваються у країні.
Маючи освіту психолога, я думала, що зможу самостійно розібратися у своїх проблемах, потрібно тільки більше читати психологічної літератури, слухати поради людей, які бачать усе «з боку» і терпіти, бо «не буває все легко і просто», а для того, щоб прийшло те легко, потрібно, щоб спочатку було важко. От тоді «легко» буде чесно заслужене.
Нецікава втомлююча робота, яка «випивала усю кров» і не передбачала ніякого розвитку; токсичні люди, які самостверджувались через приниження інших; відсутність рідної, близької коханої людини; негативні щоденні думки – у цьому всьому я досить довго жила і старалася розібратися.
Розуміла, звичайно, що так тривати більше не може, потрібно щось робити, щось змінювати і змінюватись самій. Але тоді прийшло усвідомлення ще однієї важливої проблеми – я боюся змін!!! Так, адже якщо я знайду іншу роботу, це ж потрібно буде знову важко працювати, щоб зарекомендувати себе. Зарплата не буде більшою, адже криза у державі. :-). А нове керівництво? Можливо, воно буде ще токсичнішим?! Та й, зрештою, а я зможу? Треба дякувати за те, що маю.
Не кажу вже про стосунки! А чи буду я цікавою людині, з якою зустрічатимусь? Чи зможу я бути хорошою дружиною, люблячою мамою?
У житті так буває, коли ти не можеш розібратися у собі, викинути «бруд» із думок, Господь посилає різні сигнали, підказки. Важливо тільки навчитися їх помічати, не втрачати можливості щось змінити у своєму житті.
Таким сигналом для мене була Христина. Я завжди перечитую цікаві статті на її сайті, спостерігаю за її психотерапевтичною діяльністю, захоплююсь нею, як жінкою, мамою та професіоналом своєї справи. І взагалі, я вважаю, що хороший психолог, психотерапевт – це людина, яка в першу чергу щаслива сама і змогла реалізувати себе у всіх планах. Такою і є Христина :).
Коли вона мене запросила відвідати марафон, признаюся чесно, першою думкою було: «Так, це цікаво, але ж я не зможу собі цього дозволити. І часу нема зовсім… Робота… Нічого, усе буде добре! ». Зараз розумію, що ця остання фраза якоюсь магічною силою мала сама усе вирішити за мене .
У певний момент я призналася собі, що жаліючись на життя, живучи у своїх проблемах, нічого не роблячи і боячись змін, я переконую себе: «Усе буде добре!». Кого я обманюю? І з якого понеділка я сама стану власником свого життя і вирішуватиму, як мені жити?
Змінювати життя потрібно починати тут і тепер, не відкладаючи.
Першим кроком до змін у моєму житті був перший тренінг марафону.
Коли я побачила усіх дівчат, я подумала: «Вони усі такі красиві, жіночні, успішні! Чому вони тут?». Зараз розумію, що відвідуючи марафон, вони теж почали піклуватися про своє життя!
Після першого тренінгу мене переповнювали позитивні емоції. День пройшов дуже швидко і цікаво. Так, признаюся, усе не було просто і легко. Після зустрічі з Христиною та дівчатами, таракани у голові заворушились :). Мабуть, повітря їм стало не вистачати :) :) .
Кожний наступний тренінг для мене був як якесь свято, коли я маю можливість побути із дуже класними людьми і кожного разу я відкривала для себе щось нове! Виявляється, так багато підказок для вирішення проблем у тебе просто «під носом», а ти їх не помічаєш!.
Я почала змінюватись і почались зміни довкола!
Я почала чогось хотіти у своєму житті і вірити у себе! Більше того, я зробила перші кроки для реалізації своїх мрій і бажань.
Тепер я працюю на іншій роботі, де мене оточують успішні, реалізовані, щасливі люди і яка сприяє власному розвитку! Я отримую задоволення від роботи, навіть тоді, коли втомлююсь. Зарплату я отримала в кінці місяця, вона є більшою, ніж попередня.
Я навчилася прислухатися до себе і любити!  Також дозволяти собі більше! Дозволяти помилятися і не картати себе за це! Дозволяти бути собою, не зважаючи на думки токсичних людей! Бути жіночною і самодостатньою!
Тепер я знаходжу час побути з собою, рідною.
Я знайшла час на відвідування курсів англійської мови, на які у мене завжди не було часу і грошей.
А ще, я вірю, що буду цікавою коханою дівчиною, хорошою дружиною та матір’ю!
А ще хочу подякувати усім дівчатам марафону! Ви також мені дуже допомогли, адже кожна з вас навчила мене помічати щось хороше у собі. Історія кожної є для мене певним уроком та прикладом. Дякую за підтримку і щирість тих розповідей, якими ви ділились з усіма. Ви такі класні, позитивні!!! Я помічаю, як змінилася кожна з нас. Мені цікаво з вами і я тішуся, що тепер маю нових друзів!
Для учасниць наступних марафонів хочу побажати віри в себе і не боятись змін, адже саме зміни можуть покращити наше життя!

Щиро дякую Вам, Христино! Ви —  як чарівниця! Нехай Господь додає Вам сил, творчої наснаги та нових сил і позитивного заряду енергії! Ви  поєднуєте в собі усе, що може тільки поєднати справжня ЖІНКА: професіоналізм, мудрість, жіночність, материнську любов, людськість, ніжність, красу, щирість і багато-багато прекрасного! Без перебільшення можу сказати, що завдяки їй моє життя кардинально змінилося і продовжує змінюватися. Ви – дуже хороший психотерапевт, Вчитель, Тренер, Майстер своєї справи, яка допомогла мені побачити в собі те, чого я, маючи освіту психолога, навіть не помічала. Завдячуючи Вам, я вже другий рік працюю на роботі, яка приносить мені задоволення і маю більше вільного часу. Я отримую більшу зарплату. Я навчилася любити себе! Відчувати свої потреби, а не потреби інших. Я дозволяю собі помилятися, змінювати рішення, казати «Ні!». Я справилася із дуже великою кількістю проблем, які просто в одну мить, раптово, на мене ніби «впали». Я готова до повноцінних, справжніх, ресурсних стосунків. Знайомство і спільна робота з Вами є надзвичайно цінною і теплою! Дякую!

____________________________________________________

40075278_1633459090099443_6157481895429931008_nНаталія  (Україна) Привіт! 🌸 🌸 🌸
Марафон став   приємною і дуже важливою частинкою мого життя за цих кілька місяців. Хоч і вірю що це ще не кінець і плоди збиратиму ще довго.
Що змінилось в моєму житті за цей час? Ззовні наче й небагато. Але всередині стільки внутрішнього спокою, впевненості, тепла назбиралось, любові до себе, а від того і до інших. 💓 Тепер мене не так легко розколихати і вивести з рівноваги, може тому що опора знайшлась всередині і вже не треба шукати її тільки ззовні. Я, звісно, все ще потрапляю в ямки, і навіть зараз одна із них, але тепер вони мені не здаються такими трагічними і такими нескінченними. Я знаю що це потрібно. Я знаю,  що це пройде. Я знаю що буде краще!🌟
Я навчилась більше довіряти. Собі. Світові. Людям. Я навчилась вибудовувати власні границі і захищати їх. Поки що не завжди спокійно і впевнено, інколи з купою емоцій, але це не страшно, я тільки вчусь)). Я вчусь слухати своє серце, свою інтуїцію. Мені дуже легко писалось 100 хотілок і 100 подяк людям, Богу, світу. Я все ще не дописала 100 подяк собі (я ще допишу), але намагаюсь дякувати собі щодня за будь-які дрібниці, і це так круто!!
Я все ще вчусь вибудовувати гармонійні стосунки з хлопцем, з батьками. Це теж не завжди добре вдається, але вдається набагато краще ніж колись. ❤️ Не сварю себе за невдачі. Хвалю себе за успіхи. Вчусь надавати собі підтримку і давати більше дозволів на різне — маленьке і велике. Вчусь по-материнськи  дбати про себе. І сама собі за це дякую. Світлих і радісних кольорів в житті стало більше. Радості більше. Любові більше. Збираю ці стани як перлинки. Дякую за них. Ціную їх. Хочу ще. Звикаю. І зрощую. 🌸 🌸 🌸
Дякую, Христино, Вам за це прекрасне і добре Ваше творіння. ❤️ Дякую і кожній з Вас за те що ми були тут разом. ❤️ Бажаю всім тільки світлого, доброго, благословенного. І дуже хочу повернутись ще. 🙂  💓

____________________________________________________

36725070_968497683331034_35746196760821760_nОлександра (Німеччина)

«Цей чудовий марафон був для мене зцілюючим подарунком від Бога, я шкодую, що не взяла у ньому участь раніше. У моєму житті творився хаос: навчання, часті зміни роботи, переїзди. Енергія кудись ділась, її тратилась більше, ніж визбирувалось, мені було важко сконцентруватись на собі, я втікала від себе у роботу. Я втратила контакт з собою і життя проходило повз мене, мені було від цього погано.

Навіть не знаю як описати усі усвідомлення, які прийшли до мене після марафону. Тепер мені ніби потрібно перезавантажувати свідомість і вчитись жити по- новому, здоровіше.
Марафон глобально вплинув на моє життя і свідомість, це був океан інформації, яку опрацьовую ще й досі. У кожному реченні був якийсь смисл, мене дивувало, звідки у людини так багато мудрості. Я прослуховувала вебінари декілька разів, боячись опустити щось важливе і навіть завела маленький блокнотик для записів.
Завдяки марафону віднайшла втрачений контакт з собою і навела порядок у власній душі, зрозуміла, чого хочеться на даному життєвому етапі, зізналась собі у своїх бажаннях і знаю звідки брати енергію!

Коротко про свої марафонні скарби.

Для мене було величезним відкриттям те, що я, виявляється, роками жила переконаннями, які несвідомо перейняла чи то від батьків, чи від інших людей, а вони насправді були токсичними і зовсім не здоровими для мене. А це колосально впливає на життя.
Раніше я була строгою і вимогливою до себе, зараз почала бережно і ніжно ставитись до себе і своїх потреб.
Зціливши себе, у мене з’явився достойний мужчина, саме такий, якого я просила у Всесвіту.
Мій контакт з грошима покращився і став дружнім. Чітко знаю, чого хочу, і більше не обманюю себе.
Активно працюю над тим, щоб покращити якість свого життя, жити легше і щасливіше.
Я пишу і здійснюю хотілки!

Я очистила своє життя і у мене не має більше місця для токсичних людей і процесів, я живу своїм — щасливим і радісним життям.
Я зняла з себе відповідальність за багато процесів, за які я, насправді, і не відповідала, і від цього настало полегшення.

Після написання подяк собі самоповага до себе сильно зросла!

Мій стосунок з Всесвітом став дружнім, і я знову стала йому довіряти. Дозволяю світу і Богу турбуватись про мене!
Також для мене було дуже цінним знання про те, що Всесвіт чує і здійснює наші бажання. І я сама у цьому переконалась!
Тепер я знаю, що таке «потік», я попадаю у нього!
Я дякую, приймаю, ціную і хочу ще!»

________________________________________________

10711204_831869116865372_574109408_nМарі (Україна) Хотіла би поділитись з тобою, яка читаєш мій відгук, частинкою свого пережитого досвіду. Випадково-невипадково, за покликом душі, я потрапила на жіночий тренінг-марафон «Жінка, щастя, любов і достаток» до Христини Карабин. Це і стало початком нової мене. Часом живеш собі і не помічаєш, як життя просто проходить повз, а ти все чекаєш, що раптом стане краще, щось зміниться, і тоді ти, в один прекрасний момент, заживеш, як ніколи до того. Так і я — жила в очікуванні. Завжди є на що чекати. Але це не найкращий спосіб прожити своє життя. Звісно, я це завжди знала, але не розуміла, як мені змінити такий сценарій мого життя, як мені жити тут і тепер, як мені полюбити своє життя таким, яким воно є зараз. Відповіді на ці та інші запитання щодо жіночого благополуччя я знайшла на тренінгах Христини Карабин.

Тренінг за тренінгом відбувались зміни, при чому вони як внутрішні, так і зовнішні. Тому що, коли до тебе насправді дуже сильно і дуже глибоко приходять деякі усвідомлення, ти, раптом, вирівнюєш спину, підводиш очі вгору і посміхаєшся найкрасивішою у світі посмішкою…так, вона в тебе є, як виявляється, жила глибоко всередині. Насправді відбулося дуже багато цінних процесів за час марафону. Я зустрілася із собою справжньою, і зрозуміла: чого я так насправді хочу, але забороняю собі хотіти, знецінюючи себе; я відчула яка я насправді, а якою собі здавалась; побачила куди мені рухатись далі, не обмежуючи себе границями, правилами, нормами, думкою інших; я дуже чітко усвідомила себе господаркою свого життя; я навчилась жити з відчуттям дива, саме тому, що вони почала траплятись в моєму житті під час марафону; я перестала боятись перемін, тому що вони стали не такими страшними, як здавались (бо, роблячи маленькі кроки разом з Христиною та іншими дівчатами вперед, я побачила, що зміни можуть відбуватись легко, а не боляче, при цьому приносячи чудові результати, а не розчарування). Програма марафону складена досить ефективно та надзвичайно натхненно. Всі теми та заняття були взаємопов’язаними та дуже глибоко жіночними. Говорили саме про те, що направду зачіпало. Для мене було важливим коло ділення, ми співпереживали одна з одною, підтримуючись і надихаючись одна від одної. Вправи під час тренінгів були особливо мотивуючими та трансформаційними, “домашки” допомагали втілювати в життя нові процеси.

На п’ятому тренінгу Христина проводила медитацію, це було справді неймовірна зустріч із собою, яка підсумувала всі напрацювання за час марафону, а також розставила все на свої місця. За це особливе спасибі тренеру. В Христини чудовий стиль ведення тренінгу і неабиякий досвід у цій сфері. Їй вдавалося дуже професійно і в той же час легко й невимушено проводити наші зустрічі. Всі дії, розмови, завдання, вправи, домашки відбувались дуже плавно та дуже влучно. Це наче струмок, який впадає в річку, отак поступово й природно ми підходили крок за кроком до самої себе.

Христина побудувала усі тренінги і завдання так, що кожна із дівчат могла орієнтуватись саме на свій життєвий досвід, переживати саме свої етапи, відштовхуватись саме від своїх потреб і своїх можливостей. Кожна з нас завдяки професійності та майстерності психолога змогла, власне, збудувати свій рух і трансформувати своє життя, проте без інших не відбулось би таких процесів та трансформацій. Христина насправді зробила для кожної з нас дуже багато, кожній встигала допомогти та підказати, кожну вислухала та зрозуміла. Це маленький переворот у житті кожної із нас, проте його ми не змогли б здійснити одна без одної і без підтримки нашого тренера, якій насправді Бог доручив чудову й незвичайну місію – допомагати віднаходити жінці її щастя, благополуччя та достаток, а також змінюватись і розвиватись. Тепер я вдячна і я щаслива. Чого бажаю і тобі. Успіхів!!!

____________________________________________________

jpg50be00df06387b0f2ef1ec1bb64904468ebb2d49af7ec62b3pimgpsh_fullsize_distrУляна (Україна) Жіночий тренінг-марафон «Жінка, щастя і достаток» став для мене справжнім подарунком від Бога. Ознайомившись із програмою марафону, я відразу зрозуміла, що це мені потрібно, і я згідна докласти всіх зусиль, щоб взяти в ньому участь.

Тренінг перевершив мої очікування. Попри те, що вже давно працюю над своєю жіночністю, за час марафону відкрила для себе багато речей по-новому, пережила й провідчувала те, що до того знала. Фактично, навчилась довіряти своїй інтуїції, внутрішнім прагненням, бути в контакті сама з собою. Для мене, як практикуючої християнки, це надзвичайно важливо: навчитися любити себе, довіряти собі, жити в злагоді зі своїм тілом, чути себе і не «втікати» від себе в діяльність, роботу чи в духовність, а також переосмислити своє ставлення до фінансів, щастя та благополуччя. Марафон побудований таким чином, що кожна наступна зустріч була продовженням попередньої, а між тим були нетипові домашні завдання, які давали можливість випробувати новий досвід на практиці та втілити нові процеси в життя. Крім того, весь час діяла закрита група на facebook, де ми могли поділитись отриманим досвідом і пережиттями, побачити, як це ще по-іншому можна пережити. Як я вже писала, анонсовані теми були розкриті повною мірою, і це не була теорія, воно не йшло «з голови», а ніби «з серця», як само-собою зрозумілі речі.

Справжнім подарунком став останній безкоштовний тренінг, де було багато сюрпризів, відкриттів і глибокого благословення. Тренер підводила нас до багатьох речей настільки легко й непомітно, що здавалось, наче це наші власні відкриття, вони ставали «присвоєними». Причому тренер застосовувала до кожної з нас індивідуальний підхід, відповідала на індивідуальні запити, не збиваючись із програми марафону (як наприклад, медитація, укладена спеціально для нашої групи). Особливо надихали й мотивували саморозкриття Христини, глибоке ділення власним пережитим і досвідом. Прекрасне поєднання партнерства й директивності тренера додавало підтримки учасницям й впорядкованості самому процесу. Відчувалося багато благословення й довіри до нас зі сторони Христини. Її відчуття власної місії, легкість проведення марафону надихала відкривати свою місію, додавати легкість у життєві процеси. Це той випадок, коли «зціляє» і «звільняє» сам приклад тренера, його особистість, і стосунки, які зароджуються в процесі тренінгу між ним і нами.

Тож цей марафон став для мене справжньою мандрівкою від розуму до серця – до себе справжньої, цілісної й гармонійної.

Ось мої найважливіші результати :)

 1. за час марафону я нарешті з’явилась для світу і що найважливіше – з’явилась сама для себе. Мене дуже «відкрили» подяки собі. Коли дала собі визнання, світ відповів миттєво: почала отримувати дзвінки, листи, смс, телефони від друзів, знайомих, колишніх студентів, майже незнайомих — багато подяки, визнання й благословення. І що важливо, я приймала це просто і з вдячністю, без почуття вини чи незручності;

 2. попробувала масу нових для себе речей, як катання на велосипеді, плавання, невстигання на автобус в чужій країні, конференція над балтійським морем і т.д., фантастично відпочила з чоловіком, перебуваючи в «потоці» благословення;

 3. дозволила собі ХОТІТИ і МРІЯТИ. І мої бажання самі почали втілюватись: недавно перечитала список бажань, які ми писали на одній із зустрічей, і побачила, що я можу викреслити майже половину списку і головне (!) — воно прийшло саме в моє життя, як наприклад, зелений плащик (а я зовсім забула, що хотіла саме зелений – і так там написала), і багато інших приємних речей;

 4. я навчилась давати своєму чоловікові більше визнання, простору і довіри, — і це відкрило в його житті якусь нову енергію, цілеспрямованість, нові пропозиції від життя і світу, вибір і успіх;

 5. замінила в своєму лексиконі слово «важкий» на «інтенсивний», а ще краще «легкий». Легкий день, легка робота, легка я…;

 6. зняла дуже багато діяльності, зайвої відповідальності й контролю, перестала, як ослик, тягнути на собі багато процесів, які так насправді не є моєю відповідальністю і моїм завданням. По-жіночому грайливо перекинула їх на чоловічі плечі. І полегшало. Хоча все й не йде ідеально, купа різних нюансів, я не берусь згладжувати помилки інших, пам’ятаю, що тільки відповідаю за цілісність процесу – і все. І справа рухається, хоча я працюю на 70% менше;

 7. вперше пережила скорочення годин на кафедрі і ставку 0,33 як благословення і відчула силу ВОЛІ;

 8. як наслідок, звільнився час подумати про те, про що мріяла давно, але часу не вистачало, і перейти до ДІЇ: можу поділитись радістю, що 1 листопада розпочинаю з подругою серію тренінгів, присвячених жіночності, про які думала давно. Це те, що надихає, мотивує й запалює І що цікаво, як тільки ми з нею почали про це думати, планувати, нам буквально запропонували приміщення. І то так швидко все сталось, що я й усвідомити ще не встигла, а світ уже почав давати все, що треба у цій справі;

 9. я нарешті знову за кілька років почала читати книжки, які ХОЧУ, а не які «треба» для роботи; спати вдень, коли хочеться; зустрічатись із подругами в кафе й пробувати багато різної смачної кави; речі з жовтого списку вже стали майже звичними, треба нові придумувати 

 10. нарешті, під номером 10 скажу своє особливе досягнення: не падати духом, не впадати в депресію чи істерику, коли стається щось, що вибиває тебе з колії… Порвала колінну зв’язку тиждень тому. Виявилось, потрібна операція. Досі не можу розігнути ноги й обмежена в русі. Це не входило в мої плани. І мене воно, звісно ж, «зачепило». Я дозволила «грозі» й бурі емоцій зазвучати рівно один день, але потім дала місце сонцю й іншому спектру емоцій. Мудра жінка «з майбутнього» прийшла на допомогу. Додала гумору, дистанції й спокою. Тож вчуся бути смиренною, приймати те, чого змінити не можу, й сміливо змінювати те, що можу.

На завершення довгого відгуку додам, що вчуся, як єврейська жінка, любити себе просто за те, що я така у себе єдина і більше такої немає; бути собою, бо інші ролі вже зайняті; бути багатою жінкою; і бути дочкою Отця, що безпечно засинає в Його долонях, відчуваючи себе прийнятою і любленою Кимось Великим.

Особлива подяка Христині за мудрість, цілісність, гнучкість, прийняття і багато звільняючого благословення…

Ми можемо бути щасливими, успішними, благополучними й матеріально та духовно багатими жінками. Марафон повертає нам правду про нас і допомагає щастя перетворити в звичку, в стан, який триває.

Бажаю нам усім ЧУДА – саме такого, про яке мріємо, і багато маленьких чудес щодня

____________________________________________________

10601091_521478307985086_1623796357_nУляна (Україна) Чому обрала цей марафон і відвідала всі тренінги?

По-перше, не уявляючи, як буде подаватися інформація і якою вона буде, знала, що варто іти, бо книги з психології чи статті про саморозвиток не замінять форми живого спілкування.

А по-друге, хотілось відчути себе веденою в цьому морі інформації про самореалізацію, щастя і фінанси. І хотілось, щоб зі мною це зробили професійно (тут довірилась авторитету Христини).

По-третє, вирішила інвестувати в себе, у внутрішній світ, щоб змінювався і зовнішній.

Ще мене потішило, що це не одноразовий тренінг, а саме марафон, тобто можна очікувати на системність і послідовність. На те, що коли почнеш впроваджувати щось у практику, ти не залишишся сам, а в процесі зможеш ділитися своїм досвідом, чути досвід інших. А також отримати від тренера відповіді на запитання, що виникають під час практики.

Так, ось мене звати Уляна. Я задоволена марафоном, не жалію за витрачені кошти і час (бо вони так насправді вкладені). Зрозуміла, що щастя і багатства в першу чергу не потрібно боятися, а навпаки — дозволяти собі їх. А це виявляється не так просто. Якщо не вмію відчувати радість, задоволення, щастя в малому, то як зможу отримати більше? Тому тепер я вчуся себе зупиняти і усвідомлювати: так, зараз мені добре, це мені підходить, це мені можна, я буду це збільшувати. Таким чином нарощую свій «м’яз щастя».

І, взагалі, це самоусвідомлення робить великі і цінні речі в моєму житті: приймаю ванну – і не думаю, як завтра встигнути все зробити (тоді ні плани не втілюються, ні релаксуючої дії ванни не відчуваю), а ловлю себе на тому, що вода тепла. Звертаю більше уваги на те, що зараз просить мій організм: тепер розумію, що 5-ти хвилинна перерва може попередити головний біль.

Зараз намагаюся не забувати дякувати за всі блага, які до мене прийшли, і розширювати свій резервуар щастя.

Звільняючим для мене стало розрізнення понять економія і економіка (такі словесні вишуки дуже цінні для мене) :).

Зрозуміла, що мої страхи є лише моїми страхами, а не програмою життя.

Ну і ще багато «зрозуміла» і «усвідомила», а найголовніше, як сказала Христина, все почуте ще буде просочуватися з часом. Тому не хвилююся. Час був проведений не тільки з користю, а й приємно; марафон дав не тільки знання, а й легкість.

____________________________________________________

halyna-marukГалина, тричі учасниця марафону (Україна):
Буду щиро радіти, якщо мій відгук когось змотивує до конструктивних дій.

Про тренінг. Заняття проводились завжди легко, весело, просто, щиро, дуже інформативно і цікаво.

Що дав тренінг особисто мені? Відбулися 2 разючі зміни. По-перше, зросла моя самооцінка. І мені від цього дуже комфортно.

По-друге, я почала давати чоловікові те, чого не було раніше в нашій сім’ї — повагу і визнання. Варто було йти на семінар, щоб дізнатися, чого насправді прагнуть чоловіки :).

Дуже запам’яталося заняття, на якому ми описували психологічний портрет “бідної жінки” і психологічний портрет “багатої жінки”. Яке у мене було щире здивування, коли я побачила, що завдяки роботі з собою, у мене від “портрету бідної жінки” майже нічого не залишилося. Читаючи нещодавно книгу, я натрапила на таку цитату: “Маленькі люди не можуть побудувати велику державу”. І мене це зачепило. В дуже багатьох людей життя минає в позиції “жертви”, яка жаліє себе, нарікає, скиглить, і навіть, якщо й хоче щось змінити, то не знає, ЯК.. А життя ж одне. Як добре, коли воно прожите радісно, цікаво, продуктивно і творчо, коли є любов і розуміння, коли щаслива від того, що живеш..

Ми маємо вибір — чи скиглити, чи радіти, чи любити, чи ненавидіти, чи заздрити іншим, яким ніби-то більше щастить, чи розвиватися і шукати нові виходи з ситуацій..

Я знайшла свій вихід. Бо шукала.. Я дякую Богу за людей, які зустрічаються на моєму шляху. І одна з них — Христя, Христина Карабин. Завдяки її тренінгам, семінарам і індивідуальним розмовам я змінилися, я справді стала іншою…

Ніхто нікого в спину не штовхаю. Хочеш — скаржишся далі — це твій вибір. А якщо тобі надоїло і допекло — змінюй щось. Приходь на тренінги, розвивайся і покращуй своє життя..

Бажаю всім мудрості, здоров’я, щастя, любові і добра.

Хочу, щоб українці стали великими людьми і збудували велику державу!

olha-bylan

Оля (Україна) —  одна з Переможниць Першого сезону марафону :). Двічі учасниця марафону

Величезну цінність, яку я отримала на марафоні — це вміння бачити в житті позитив. До марафону я зауважувала тільки те, чого я не маю, і через це практично завжди я була “в мінусі”. Через це життя було таким, немов би на вулиці завжди похмура погода.

Я отримала усвідомлення, наскільки важливо вміти радіти і тішитися малому. Дуже ясно зрозуміла, що якщо Ти не бачиш, що у Тебе є — чи то матеріальні блага, чи радість від стосунків, то у Тебе цього немає. Не бачу, не усвідомлюю — означає не маю.. Я почала більше радіти. Я навчилася додавати собі щастя в життя все легше.

На марафоні я навчилася бачити, що Всесвіт нас чує і допомагає нам у здійсненні бажань, якщо у нас є тверде “ХОЧУ”. Я переконалася, що саме МОЄ “ХОЧУ” є твердим стержнем мого життя, навколо якого дійсно почали “крутитися” події. Тепер, завдяки марафону, я знаю, як на це впливати у своєму житті. Це усвідомлення для мене є найціннішим.

 Я відчула, як важливо навчитися любити себе, стати для себе підтримкою, давати собі визнання за виконану роботу, і, як не банально це звучить, — хвалити себе :). Все це вже з’являється у моєму житті, виходить все більше і легше. І все це дозволяє відчути власну Гідність і автоматично відсуває потребу бути кращою за інших. І таким близьким стає прийняття себе :).

_________________________________________

____________________________________________________

ЗАБРОНЮВАТИ МІСЦЕ У МАРАФОНІ

 ДО ЗУСТРІЧІ

:)