Хотілки і як вони збуваються. Дошка Візуалізації (Карта Мрій)

Заставка

ЩО ТАКЕ «ХОТІЛКИ»  І ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?

A-gift-to-his-beloved-woman-1Що таке «хотілки» і чому «хотілочний процес»  — це не про капризи, а важливий механізм якісного життя? Яке відношення він  має до здійснення бажань, мрій і досягнення цілей?

Чому в одних людей хотілки і бажання здійснюються доволі легко і природно, збільшення масштабів зростає, а інші люди в цю тему майже не попадають і перебувають в режимі «робота-втома-рутина-одне-і-те-ж-саме-застій»? Як переходити в цій темі до більш здорових явищ?

Чому нереалізовані бажання… болять і за час життя накопичуються в кризу, невдоволеність собою і життям, депресію і затухання?

Як виглядають процеси затухання, розсіювання здорових імпульсів, які ведуть до життєвого застою, НЕздійснення бажаного, «порожнього» життя, «мілкішання» в життєвих потужностях? Як себе виводити з цих станів?

Що таке «живчик»  —  наш внутрішній психологічний  механізм, «м’яз», який дає можливість відбуватися в житті бажаним подіям і реалізації? Які ознаки того, що він робочий, активний і міцний?  Як його «оживляти», вирощувати в собі?

Як втримувати баланс «хочу» і «треба», не рухаючись зайво в імпульсивності, розтрати, хаосність покупок, бажань, життєвих процесів загалом?

Що таке «порожні цілі», які не мотивують? Як навчитися розрізняти «своє» і «не своє» і чого насправді я хочу? Як не піддаватися тиску моди, брендів, а знаходити себе в цьому, шукати свої власні здорові відповіді?

Який критерій перевірок хотілок і бажань  на істинність-правдивість, реальну мотивацію і  швидкість здійснення?

Що таке недоречне закидування купувалками свого емоційного голоду? Як цього уникати?

Як не зробити своє життя дуже однобоким в темах бажань, не виявитися щодо них лише у вузькому сегменті? Чому це важливо для того, щоб наше довготривале життя було якісним і у нас була енергія?

Хотілки від себе, хотілки зсередини, хотілки про різні сфери життя! Навіть про ті, куди, можливо і не заглядали.

Як навчитися писати хотілки так, щоб вони були «добуті» про справжнє і підказували нам, на що дійсно концентруватися, вели? Чому тут грають роль і місце писання, і атмосферність тих моментів, і  емоційний стан, і навіть те, чи є у вам для цього окремий якісний блокнот?

 

ЗДІЙСНЕННЯ ХОТІЛОК: СЕКРЕТИ І ПІДКАЗКИ

4CL50sGAAKYЯк перестати засуджувати свої бажання, боротися з ними, перестати несвідомо зупиняти їх  здійснення?

Що таке наша «розмірність» до здійснення хотілок і «дозвільна система»?

Що таке «внутрішні суперечності», які постійно  обтяжують здійснення бажань: сповільнюють чи вводять в безрадісність?

Як відбувається цикл здійснення бажання від  починання імпульсу, наростання бажання, поява шляху здійсненняі рух ним? Що ми робимо зі страхами, сумнівами, як загашуємо в собі цей шлях чи доходимо до нашого приза і як далі проживаємо його отримання?

Як навчитися втримуватися в  хотілках і бажаннях, а не перетворювати їх в обтяжені процеси і «обов’язки»?

Чому одні бажання і хотілки швидше здійснюються, а інші повільно чи важко?

Як навчитися розрухувати хотілочний процес в темах, які важко йдуть?

Що таке «відкрита» чи «закрита» позиція до Всесвіту? Як вона впливає на те, що відбувається добре чи не дуже добре у нашому житті?  Є ж позиція страху-відстороненості-закритості до Світу і тоді не відбувається…майже нічого… І є позиція в іншій крайності — відкритість до всього без фільтрів і границь, де відбувається багато всього, але не дуже ясно, «а де тут Ти?», «що з цього справді для Тебе і Твоє» і «який тобі від цього толк і задоволення»?

Як «включити» здоровий для нас режим, щоб відбувалося більше здорових і бажаних для нас процесів з опорою на підтримку з різних сторін? Які свої  фільтри, «настройки» вам може бути доречно вибудувати? Будемо прописувати.

Що таке «основна хотілочна тема» і «дрібні фонові» хотілочні теми? Чому їх важливо  розрізняти для  розуміння швидкості їх здійснення, нерозпорошування, сил, намірів, енергії, коштів, спрямувань?

Яку роль мають «дрібні» здійснені хотілки  і чому вони важливі для здійснення «великих»?

Як вибудувати екологію здійснення хотілок, щоб за них не було розплат, перекосів в житті, фінансових «ям», моральних надривів?

Як навчитися  утримувати шлейф задоволення від здійснення бажань довше, щоб отримане живило-живило-живило, а не минало швидко, так ніби цього й не було?

 

ДОШКА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ (КАРТА МРІЙ)

1000-2cb9a232d2f50511faaf48957f5524c4Що це таке дошка візуалізації і чому вона може бути надихалочкою для нас, мотиватором, енерджайзером?

Як можна її зробити максимально під нас, при цьому НЕ шукати журнали, не вирізати картинки, не клеїти їх на ватмани, розправляючи кінчики образів, які відлипають неакуратно і вже демотивують?)))

Як зробити її свого власного розміру, красиво, з максимально відповідними образами і картинками  знайти їй обдумане  місце в інтерєрі так, щоб вона працювала, надихала, рухала?

Чому варто робити її, враховуючи частково написані хотілки?

Як підбирати картинки, щоб вони були максимально точними про  нас і наші справжні потреби, а не просто чужі, які гарні, але для нас — порожні, а тому вони нас не надихають, не включають і, в принципі, не здійснюються?.. І тоді це все стає пустим, ні про що і окремим?

Чому жінки, які якось стандартно-глянцево описують мужчину (костюм, велика чорна машина, він виходить з неї,  припаркувавшись біля офісу), в більшості випадків так і не створюють з ними стосунки? Або коли люди кажуть, що хочу «американську мрію»: будинок, білий парканчик, 2 дітей, 2 машини, собаку , кажуть це «загальною правильною фразою» і з цього всього довго не мають не те що половини, а навіть партнера побути в стосунках там, де вони зараз є?…

Що таке мріяння «пустими чужими картинками», які окремо від нас, які не збуваються,  і як навчитися знаходити робочі свої, переходити від загальних шаблонів до своїх частинок реальності?

Як точність картинки може нам допомагати, а в чому вона може стати «пасткою»?

Наскільки доречно прив’язуватися до того, чи здійснення бажання має бути точно таке ж, як на картинці зі 100% однаковістю чи можуть бути інші варіанти, які по   смислу для нас будуть «те ж саме», і цього не варто лякатися.

Ми НЕ будемо робити дошку візуалізації на вебінарі, бо, щоб вона була якісна і робоча, підбір картинок по різних темах життя потрібно робити, уважно, з максимальним відкликом, без поспіху. Варто «проглядати» розташування картинок, їх розміри, сусідність — і все це можна «вивірити» так, щоб все ідеально «сіло», і склалося, щоб не було до дошки жодних запитань — тоді вона буже сильніше для нас працювати. Ага, і себе туди ж треба не забути помістити!! І сім’ю, якщо вона є!

Я ПОКАЖУ НА ВЕБІНАРІ СВОЮ ДОШКУ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ, розкажу, як її робила, проаналізую з вами схожіть картинок на ній і отриманої реальності, почерговості здіснення бажань (великих — нерухомість, дорогий декор, машина, подорожі), «проторможування» процесів по окремих хотілках і навіть, чому воно було доречним для життя.

Допоможу навчитися бачити і аналізувати, що відбувається в житті, поки НЕ відбувається щось зі здійснення хотілок.

Допоможу виробити фокус на звірку-перевірку того, що на дошці візуалізації,  і того, що у нас в хотілках і того, що відбувається в житті.

Сходи

УМОВИ УЧАСТІ І ДОСТУП ДО ВІДЕОЗАПИСУ ВЕБІНАРУ

Вебінар буде відбуватися 3 січня (п’ятниця) о 19:00 за укр. ч.

Тривалість — 2,5-3 години з перервою 5-10 хв. на перепочинок.

Доступ до відеозапису  для повторного перегляду буде протягом 8 місяців, тобто до 3 серпня.

Вартість участі:

Пакет «Участь та відеозапис»

— для учасників, які живуть і працюють в Україні — 560 грн.

— для учасників, які живуть і працюють в різних країнах Світу  — 40 (доларів чи євро) відповідно до валютної зони проживання.

Пакет «Участь, супровід, відеозапис» (можливість після вебінару написати мені і задати питання протягом 6 місяців після завершення вебінару щодо здійснення хотілок, створення дошки, того, що відбувається або що  — ні)

  •  для учасниць, які живуть і працюють в Україні — 720 грн.
  •   для учасниць, які живуть і працюють в різних країнах світу  — 55  (доларів чи євро) відповідно до валютної зони проживання.

Чому є різниця в ціні для різних категорій учасниць?

Ціна, яка вказана для мешканців різних країн світу, є типовою загалом для онлайн-простору і вебінарів такого плану.  Для мешканців України зроблено знижку, бо в країні криза і війна.

Частина  коштів, отриманих  з проведення вебінару,  буде передана на благодійність. 

Реквізити для оплати для учасниць з України:

Христина Дмитерко-Карабин
Приватбанк Картка № 5169 3305 1064 3619
Рахунок 2600 405 251 2736
ЄРДПОУ 289 922 1143
МФО 336677

Реквізити для учасниць з інших країн я надам індивідуально за запитом, якщо переказати відповідно до курсу валют в гривні не буде можливості.

Важливо оплатити ЗАВЧАСНО (до 2-го січня), щоб отримати лінк доступу до вебінарної кімнати і перевірити справність технічних моментів зі своїх гаджетів.

Лінк доступу  до вебінарної кімнати  і  роз’яснення надійдуть  Вам в разі підтвердження оплати  мені на вайбер  (т. +380502714535) або в месенджер фейсбуку  https://www.facebook.com/khrystyna.karabyn 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВЕБІНАР