5 ВЕБІНАРІВ (+1) «Жіночність. Тілесність. Привабливість. Сексуальність.»

 

ВЕБІНАР 1.

НАША ПРИВАБЛИВІСТЬ, ЖІНОЧНІСТЬ, ОКЕЙНІСТЬ, САМОПРИЙНЯТТЯ І САМООЦІНКА.

Як це все взаємозв’язано і як це все разом наситити добрим ставленням до себе, любов’ю, прийняттям, спокоєм  і впевненістю в собі?

34704852_1637833849605277_3293077955579740160_nПро базову «ОКейність» — я хороша, нормальна, класна, я — ОК. Звідки вона береться, як закладається? З чим пов’язане наше хороше самопочуття, самосприйняття і самовідчування в житті? Коли нам добре в житті загалом, від чогось конкретно і від самих себе? Коли нам з собою добре? Звідки це береться і як собі цього додавати?  Як розвивати в собі енергетику ОКейності?

Про загальне відчуття «хорошості, привабливості, ОКейності» або навіть «прекрасності».   Що робити, якщо з дитинства ці відчуття не накопичилися, їх мало, вони не звучать, як спокій і опора, а  навпаки є дефіцитними, а замість них  —  невпевненість?

Як  закладається  і накопичується  з дитинства відчуття своєї жіночності і привабливості, яке і пов’язане зі своїм тілом, і  не пов’язане з ним?  Як закладається усвідомлення, що «Я — дівчинка, і це добре», а пізніше — усвідомлення, що «Я  — жінка, і це — добре» або  ж навіть — «прекрасно»?

Звідки береться відчуття «некрасивості» або невпевненість у своїй привабливості? І що з цим далі робити?Чому  навіть доглянуте, красиве тіло не компенсує «ямок в душі» і не дає глибокого прийняття себе й задоволення собою, як жінкою чи загалом?

Чому важко вибудувати самооцінку на привабливості, вона часом міцно «не тримається»? Як ми перекидаємо на свою зовнішність надто багато відповідальності і «тіло нам багато винне»?

Самоприйняття важливе! Як навчитися себе приймати? Чому це навіть важливіше і  глибше, ніж  навчитися любити себе успішною, толковою, красивою? Чому самоприйняття має бути і за рамками успішності? Як воно лікує від перфекціонізму, завищених вимог до себе, напруження бути ідеальною досконалою?

Чому самоприйняття також має бути і за рамками красивості, привабливості? Що це дає?

Наша цінність і самоцінність! Чому вона дуже важлива для енергії, здорового життя, здорових відносин, хороших фінансових потоків, привабливості, краси, благополучних стосунків з мужчинами?

Як вона закладається? Що робити, якщо цінність себе не відчувається достатньо? Як її в собі вирощувати? Які позиції, дії цьому допомагають? Як її проживати?

Як закладається наша привабливість?

Чому, коли Вам кажуть, що Ви — гарна, Ви цьому до кінця не вірите, не приймаєте?

Чому буває так, що розумом  Ви розумієте, що Ви — гарна, але цього не відчуваєте? Як зробити так, щоб «все зійшлось»?

Як в дорослому віці   можна ростити,   наповнювати самоприйняття, привабливість, відчуття своєї привабливості, щоб це давало впевненість і спокій?

Чому в красивих жінок не завжди «міцно сидить» хороша самооцінка?

Тіло і тілесність  — наша стратегічна цінність!  

Про тілесність, уважність до тіла, тілесну чуттєвість і контакт з тілом.  Якщо вона Є, всі надбання самооцінки, самоповаги, самоприйняття краще проживаються і фонять здоровою емоційною, привабливою енергетикою!

Нас тоді видно, чути нам самим, Світу, Грошам, Мужчинам!

Про відчування  або невідчування свого тіла, добре, недобре або ж відсторонене, відщеплене чи навіть залежне ставлення до нього. Які є види контакту чи не-контакту зі своїм тілом? Який із них відбувається у Вас?

Адекватно про те, що Тіло — теж Цінність! Про стратегічне ставлення до тіла.

Медитація-візуалізація любові до себе — пробуємо, проживаємо, вчимося фокусувати і спрямовувати добре ставлення до себе, поки живемо, любимо, працюємо, турбуємось про інших!

Виробляємо власні актуальні маячки для доброго ставлення до себе, практикуємо добре, приймаюче, підтримуюче ставлення до себе з різних життєвих сторін. 

image_560708112347109309642 - копия

ВЕБІНАР 2 

ПСИХОСОМАТИКА САМОІГНОРУВАННЯ, НЕДОГЛЯНУТОСТІ, НЕПРИВАБЛИВОСТІ, ПОЗБАВЛЕННЯ СЕБЕ КРАСИ. 

 РУХАЄМОСЬ ДО ЗДОРОВОЇ ПОЗИЦІЇ КОНТАКТУ З ТІЛОМ, УВАЖНОСТІ ДО НЬОГО, ОБЛЮБЛЮВАННЯ ТІЛЕСНОСТІ, ЧУТТЄВОСТІ, ПРИВАБЛИВОСТІ. 

Чому ми іноді  не  достатньо добре  відчуваємо тіло? Забуваємо про нього, не беремо в розрахунок, не включаємо в пріоритет? Звідки таке береться, «виховується», закладається?

Що таке «вилітання з тіла», «чуже, відщеплене тіло», яке ми не відчуваємо, і воно веде себе, як хоче?.. Добре, якщо здорове, і витримує нести нас в життєвих навантаженнях… А якщо плаче, ображається, мигає болем, різними симптомами, діазнозами, які «скачуть»? Повільно набирає вагу, «докручуючи» наше невдоволення собою? Це про те, як ми про нього забуваємо, «відщеплюємо» його, не відчуваємо і потім не можемо  опертися на нього, як на наш ресурс і радість, задоволення від нього і жіночу тілесну впевненість.

Які ознаки неконтакту з тілом? Позиція непомічання, неконтакту,  ігнорування, нехтування, знецінення,  експлуатації і дефіцитні  стани тіла. Чітко і конкретно про це.

Якими іноді бувають дасбалансні уявлення про духовне і матеріальне (духовне і тілесне)

Чи вихована у вас думка, що уважність і контакт з тілом, догляд за ним, його виніжування, прикрашання, витрачання на нього грошей — це непотрібна трата часу чи навіть легковажна поведінка? Що Вам про це говорили з дитинства?

Звідки беруться «заборони», нестачі часу, постійні ідеї економії  відносно догляду за тілом? Чому перевтома весь час наздоганяє так, що часто буває не до тіла? Чи є у вас дозволи і чітке вміння виділяти на тіло час, гроші, турботу чи це  — «під заборонами»? Якщо «заборонено», то й гроші на це не прийдуть. Розбираємось з цим!

Як проігнороване тіло фонить жіночою невпевненістю, непомітністю, непривабливістю, і ми себе не помічаємо, ховаємо від самих себе, несвідомо уникаємо життєвих можливостей,  мужчин? Як спрацьовує багатьма факторами те, що жінки, які більше турбуються про тіло, почуваються більш впевненими взагалі в житті, в стосунках з мужчинами, в оточенні інших жінок, в конкуренції, якщо вона є, чи взагалі в неї не вступають, відчуваючи свою самодостатність?

Що таке «включене тіло»? Чому за цим стоїть багато життєвих сил — від енергії до енергетики, інтуіції, рішучості, здорового руху в житті? Як здорове, включене тіло «лікує» тривогу, прості тілесні симптоми, життєвий, внутрішній застій?

Про контакт з тілом, про відчування, розпізнавання і адекватне задоволення тілесних потреб!

Доглянутість чи недогляд за собою? Природна краса, яку приймаємо, не чіпаємо, ігноруємо,  не допомагаємо чи підкреслюємо?..  Заборони і дозволи в цій темі.  Наскільки Ви знаєте свою усвідомлену позицію в цій темі? Можливо, у ній щось потрібно переглянути? 

Як догляд за тілом відновлює контактність, тілесну, емоційну енергетику?

Чому доглянуті жінки бувають магнетичнішими ніж ті, які красиві, але недоглянуті?

Чому привабливі образи часом на жінці «не сидять», виглядають чужими, наносними, якимись «окремими» від неї? І жінка не втримується стійко у відчутті привабливості, не знає свою привабливість, не відчуває її, їй бракує впевненості в цій темі?

Привабливість як цінність. Наскільки Ви маєте право на неї? Наскільки знаєте свою привабливість? Наскільки ця тема жива, насичена, наповнена і чи наповнює вона вже Вас?

Чи дозволяли Вам з дитинства відчувати, підтримувати, розвивати, підсилювати свою привабливість  — «бути Красунечкою»?

Чи відбувається накопичення дорослого жіночого, тілесного досвіду «Я приваблива», «Я — гарна», «Я  — Красуня»? Чи є у Вас на це внутрішнє право, дозвіл, компетентність, час, ресурси чи ця тема зовсім чужа чи зігнорована?

В яких діях реально відбуваються «позбавлення себе привабливості»? Звідки беруться такі дії?  Як це навчитися припиняти і виробляти здорові форми поведінки в цій темі?

Чому у всіх народів світу є жіночі традиції прикрашання себе, свого тіла, простору навколо себе, житла?

Чому в цьому є багато ресурсу, навіть влади і жіночої сили?

Медитація-візуалізація «Здорове, красиве тіло» — пробуємо, вчимося, проживаємо тримати фокус на цьому.

 

474_largeВЕБІНАР (+1 — додатковий)

ПСИХОСОМАТИКА ЗАЙВОЇ ВАГИ. ЗНАХОДИМО ЇЇ ПРИЧИНИ.

ВИРОБЛЯЄМО СПОКІЙНІ ВЕКТОРИ НА СТРУНКІСТЬ.

Як психосоматика тілесного самоігнорування спрацьовує на те, що  поступово, непомітно для нас тіло починає набирати зайву вагу?

Спочатку про здоровий глузд. Прості і часті причини зайвої ваги. В яких випадках варто порадитися з дієтологом чи перевірити певні фізіологічні параметри здоров’я?

Які є прості побутово-життєві фактори поступового набирання зайвої ваги, які ми не помічаємо, але вони працюють проти нас щоденно, додаючи непомітно зайвих кілограмів, які так само непомітно стають нашими, навіть не питаючи нас, якими б ми хотіли бути?..

Коли буває варто порадитися з дієтологом і  перевірити    своє харчування навіть до того, як можна починати шукати психологічні причини набирання зайвої ваги? Як і чому ми багато років робимо системні помилки, які відводять нас від привабливості, краси, стрункості і здоров’я не туди?

Чому «вилітання» з доглянутого стану чи бажаної ваги іноді так міцно позначається на самооцінці?

Часті і неочевидні псисохоматичні причини зайвої ваги або її нестачі — тілесних, м’яких тканин — «привабливостей і сексуальностей». Про це — коротко і ясно.

Як жінки «носять в собі», на своєму тілі заборони на привабливість, помітність, вираженість, красу і сексуальність? Що з цього всього вам не можна (заборонено) або ж Ви побоюєтесь і прикриваєте це зайвою вагою? Куди, до чого, до кого Ви себе не пускаєте? Розбираємось коротко на рівні здорового глузду. Це теж часто спрацьовує!

Емоційне заїдання — коли їмо через інтенсивні емоції, а не через почуття голоду. Які емоції заїдаємо — негативні? А, може, й позитивні сильні емоції теж? Чому так відбувається, що різні емоції «потрібно зайдати»? Як навчитися цього не робити?

Що таке «емоційний голод» і чому ми заповнюємо його їжею, а не емоційними враженнями? Наповненість зайвою вагою чи наповненість емоційними враженнями і хорошим життям, добрими емоціями?.. Чи ви знаєте, що заїдаються не лише негативні емоції, а й сильні позитивні теж, щоб «збити їх градус»? Як це відрегулювати?

Психосоматичні причини у виникненні зайвої ваги. Як тіло символічно, «кривим», нездоровим чином і зайвою вагою проявляє щось таке, що не виходить прожити в здоровий спосіб? Наприклад, замість того, щоб стати дорослою, жінка стає «великою» тілом, набираючи зайву вагу. Або замість знову таки стати стати великою (у самовизнанні чи в об’єктивних процесах) в професійному, соціальному чи ще якомусь сенсі жінка стає «великою тілом».

Велике тіло — замість «великої значимості», цінності, витрималості, сили, спроможності — іноді так буває, якщо мало місця вдалося зайняти в чиємусь житті, в чиїхось цінностях, то це відбувається зарахунок тіла — тоді воно набирає більше ваги (ніби «більше цінності» ) в просторі.

Коли можеш знайти, помітити, побачити себе «через тіло» — побачити, бо велика, годувати, бо підвищено голодна, ставати помітною, бо «тіла багато» — тіло зайвою вагою допомагає бути наявною напротивагу самозігнорованості і самозагубленості.

Коли «додаткове тіло» спрацьовує, як додатковий захист — мур, границі від критики, емоціних травмувань, служить більшою  дистанцією між собою та якимись людьми, справами, тиском. «Збільшене» тіло працює, як додаткова границя, мур, дистанція, «обмотка», батут, що відбиває, пом’якшує удари, не пускає до серцевинки, дає додаткову безпеку.

Психосоматика зайвої ваги у постійних перевантаженнях — багато на себе набрала, багато несу — і, відповідно, багато важу. Бути весь час в «великих» і «важких» процесах, не дозволяючи собі простіших і дрібніших, бо тоді якось ніби «замало робиться». Огрубівше тіло — образ «запрацьованої жінки».   Коли все навколо контролюю, вирішую, обдумую, працюю — а через тіло і їжу даю собі свободу — веду себе неусвідомлено, «відриваюсь», веду себе, як хочу, і тіло веде себе, як хоче. «Я сама по собі, тіло саме по собі, кожен веде себе, як хоче, і виходить, як виходить».

«Пухле тіло» — трохи «дитяче тіло», в якому ховається краса і сексуальність жінки, а йде акцент на дитячих більше формах прояву любові або ж «материнське тіло» — весь час турботливість, годуючість, хазяйновитість, терпеливість. Надмірна материнськість теж не випускає дорослу, красиву, сексуальну жінку. Ні тілесно, ні в житті. Будемо з цим розбиратися.

Коли тіло зайвою вагою відображає певні риси характеру — їх надмір (бо такі внутрішні вимоги поставлено)  чи їх нестачу: «бути м’якою» і «теплою» в поведінці і аж зайво в тілі, бути фундаментально-авторитетною аж так, щоб це показувало «монументальне тіло». Повні люди  — добрі, а худі — злі? Чи мусить бути тіло, переповнене вагою, щоб відображати наповненість добротою?

Родові жіночі харчові надмірності з зайвою вагою і «заборони на стрункість і красу». «У нас в роду було багато голоду. Тому ми їмо багато, зайво, до кінця і наперед. Святкуємо — їмо, страждаємо —  їмо. Їмо, поки є їда в хаті, а не поки голодні. Їмо, бо невідомо, як буде далі. Думаємо — їмо.Переживаємо  їмо. Поплакали — їмо. Спілкуємось — їмо. Відпочиваємо — їмо». Коли їда супроводжує багато процесів, стає надцінністю чи заміщає добротут, інші прояви життя або постійно супроводжує їх.

«У нас в роду всі жінки повні. Я ніби мушу бути однією з них» — заборона на стрункість.

«У нас в роду культ їжі, кухні, газдівства і побуту. Здоров’я і жіночність — це їжа, повнота, хазяйновитість»

Чому іноді є справедливим є твердження, що «бідні»  жінки — недоглянуті і повнуваті, а «багаті» жінки — доглянуті і стрункі (особливо у зрілому віці)? Які «несвідомі ігри» навколо цієї теми часом непомітно для нас розгортаються?

Заборони на стрункість, привабливість, красу і сексуальність?  Чи може таке фонити від роду  — мам, бабусь, жінок? Які самі це не з добра не проявляли і далі ніби це «не дозволяли»?

Чи пов’язана стрункість з якимись «забороненими проявами», рисами, поведінкою? Що на тему стрункості у Вашій голові могло «налипнути» таке, що звучить як негативне, засуджується Вами чи кимось авторитетним у Вашій голові, і забороняє Вам і стрункість і привабливість?

Яких своїх проявів Ви можете боятися, якщо станете стрункою і це може дуже Вас віддаляти від бажаного образу тіла і навіть від  теми?

Чому буває страшно «розтопити жир», з під якого буде краще видно Вашу вроду, привабливість, красу і сексуальність?.. І все це виявляється «замотане» залите зайвою вагою і «похоронене» під нею?

Як налаштуватися на стрункість так, щоб не з позиції війни з собою, неприйняття себе і насильства?
Як навчитися ставитися з повагою, значимістю, уважністю і цінністю до тіла, здоров’я, привабливості,  краси і сексуальності, знаходячи для цього час?

Якщо дисципліна Здоров’я, Привабливості і Краси поки що всеціло не піддається і напружує, то з чого почати турбуватися про своє тіло? Як почати налагоджувати цей контакт?

Що таке «м’яке рішення» у змінах свого тіла?

Я стрункіша чи струнка. Красивіша, легша, вільна, сексуальна, молода. Щось з цього може почати відбуватися. Визбируємо ті прояви, риси, стани, які повязані зі «стрункістю», з яких можна запустити наближення до бажаного стану справ просто і безпечно. Знаходимо свої індивідуальні психологічні «сплави», через які ми можемо почати ловити тему стрункості, наближати її до себе, розпізнавати, вловлювати, фіксувати, а потім — зміцнювати. напрацьовувати, нарощувати!

Вибудовуємо поступово орієнтири на стрункість, дозволи в цій темі, меню самопідтримки — більш активно чи у форматі осмислення і визрівання. Приймаємо прості, безпечні рішенні. Вводимо прості, безпечні дії. 

ВЕБІНАР 4. 

МОЯ ТІЛЕСНІСТЬ, САМЕ «МОЯ» ПРИВАБЛИВІСТЬ, МІЙ ЖІНОЧИЙ СТИЛЬ. 

ВЧИМОСЯ ТАНЦЮВАТИ ВІД СЕБЕ, ПІДКРЕСЛЮЮЧИ САМЕ СВОЮ ЗОВНІШНІСТЬ, ПРИВАБЛИВІСТЬ І КРАСУ!

ЗНАХОДИМО СВОЇ ОБРАЗИ, ПРИСВОЮЄМО СОБІ СВІЙ СТИЛЬ! 

Про тілесну привабливість.

12360066_10207351817929552_3746815910175460706_nПро причини задоволення і незадоволення своїм тілом і зовнішністю.

Чому навіть у виражено привабливих жінок бувають  труднощі з відчуттям, що вони — красиві?

Чому небезпечно  керуватися еталонними, загальноприйнятими,  трендовими «шаблонами» краси в оцінці своєї привабливості? Як навчитися виходити з цих «пасток», які  рухають жінку до відчуття своєї  не-окейності?

Про те, чому розумним жінкам, які багато «живуть головою» важко відчувати свою привабливість, хоча вони справді — гарні!! Про те, як це відбалансувати!
Як почати  собі подобатися, приймати і любити саме СВОЄ тіло? Що це означає? З чого можна почати?

Чому ми маємо шукати в дзеркалі СЕБЕ, а не якихось інших жінок, еталонні частини тіла, образи?

Про те, чому ми можемо навчитися   приймати своє тіло, навіть якщо воно нам не повністю подобається. І це нормально! І як знайти здоровий формат прийняття свого тіла і його вдосконалення одночасно? Так, щоб це робити не від невдоволення собою і вічної самокритики, а з тої позиції любові, яку часом так непросто відчути і знайти!

Як знайти здоровий формат прийняття свого тіла і його вдосконалення одночасно? Як навчитися доглядати за собою і ростити свою привабливість не з точки незадоволення, придирок до себе,  а зі здорової позиції вкладання в себе, вирощування, облюблювання своєї привабливості? Тобто і приймати себе такою, як є, і доглядати за собою, покращуючи тіло, привабливість, але не від незадоволення собою і не від критики, а від здорового контакту з собою?

12717418_923466004369653_6685079651386250392_nЗ яких компонентів  складається Жіноча Привабливість?

Які з них «загальноприйняті і об’єктивні», а які її власні, індивідуальні і унікальні?

Про те, як вибудовувати СВОЮ Привабливість, а  НЕ впадати в прискіпливу оцінку самої себе загальноприйнятими шаблонами і критеріями. Як навчитися Відчувати Себе Привабливою? Саме СЕБЕ! А не розглядати інших привабливих жінок, зісковзуючи з того, що й сама гарна?

Про те, чому не варто переробляти себе під чужі стилі жіночності, енергетики, а розвивати власний стиль, який доречний для своєї індивідуальності, етапу життя, віку, енергії і навіть життєвих цілей!

Як нарешті почати вірити, словам інших людей, що «Ти — гарна!»?
 Що означає «танцювати від себе» в  своїй зовнішності і привабливості?

Чому важливо розрізняти і давати собі право на різні види своєї привабливості: звичайну денну, домашню — побутову привабливість, сексуальну привабливість, привабливість, яка на робочому місці, на прогулянці, на побаченні з чоловіком, на зустрічі з подругами. Чому природно — це доволі різні образи і ми не маємо зациклюватися на якомусь з них, щоб, відчувати себе гарною?.. Що дає жінці те, щоб знайти всі ці свої самовідчування і прийняти всі ці варіанти своєї привабливості? Як це зробити, прожити, насититися цим, зміцнити це в собі?

Як почати бачити свою красу, ізюминку, унікальність, жіночу і тілесну індивідуальність і навіть харизму. І опираючись на це, реалізовувати себе і проявляти себе в Світі! Бо від нас має віяти нами, а не сумнівами в собі!..

Від «Ізюминки», до «індивідуальності», «Харизми» і навіть «Бренду» в кожній з нас!

Яким  є  Стиль Вашої Привабливості  зараз   в тілі, енергії, енергетиці, стилі одягу, життя, варіанті жіночності? Визбируємо  її частинки у Вашу живу і привабливу цілісність! Даємо їй зростати і діяти!

Підводимо підсумки. Визбируємо все у Вашу актуальну, теперішню, доступну цілісність і стратегічну лінію життя на тему тілесності і привабливості. Виписуємо  пункти самотурботи  реальних дій для покращення контакту з тілесністю і жіночою привабливістю.

34453831_1637830189605643_8405292487656079360_n

ВЕБІНАР 5 

ВІД ПРИВАБЛИВОЇ ТІЛЕСНОСТІ  — ДО СЕКСУАЛЬНОСТІ.

СЕКСУАЛЬНІСТЬ, ЯКА ДЛЯ САМОЇ СЕБЕ.

ВІДКРИВАЄМО, СПРИЯЄМО, ВИВІЛЬНЯЄМО, РОСТИМО.

90501472_0c1a1f648787419777cf7dd14d18b92dПро сексуальність жінки, як природний дар, який закладено від народження, який може проявлятися по різному і розвиватися поступово в житті. 

Сексуальність розвивається з дорослішанням, досвідом, віком, проживанням життя, стосунками з мужчиною.

На що всередині нас має опертися сексуальність, щоб нам було добре, спокійно, безпечно її відчувати проявляти, радіти їй?  Чому навіть високий рівень привабливості і сексуальності «не працює» на хороше самопочуття і впевненість жінки, і вона часто переживає «чи вона така, як потрібно» в сексі і привабливості?

Як  вирощувати свою привабливість і сексуальність так, щоб вони «не були чужою шкірою чи платтям», а ставали частиною нашої природності?

ПРО СЕКСУАЛЬНІСТЬ. 

Чим є сексуальність «об’єктивно»? Як вона відчувається, проявляється, проживається, реалізовується?0-мода-2017-новая-мода-готический-женщин-сексуальный-эластичный-жгут-кейдж-бюстгальтер

Як виглядають, проявляються, поводяться, реалізовуються, живуть більш сексуальні жінки?

Які ознаки сексуальної жінки загалом?

Що з цього Вам близьке, а що — дальше чи не Ваше?

Заборони на сексуальність. Чому на сферу сексуальності побудовано стільки заборон — релігійних, соціальних (колись було), родинних, жіночо-родових?

Як відбувається  затискання, витіснення, відторгнення привабливості  і сексуальності? Що з цього затискає Вас? Від чого вже пора поступово вивільнятися і чому це безпечно у форматі «сексуальність для самої себе»?

Сексуальність, яка наша, в нас і для себе! Це — безпечно! Як з відчуттям легальності розвивати свою сексуальність? Саме свою! Тілесна привабливість — тілесне задоволення — сексуальна привабливість.  Як це пов’язано між собою? Як навчитися це відчувати, щоб зміцнювалася  наша впевненість в собі і у відносинах з мужчиною?  Рухаємося в цій темі вперед!

Які прояви жіночої сексуальності близькі Вам саме зараз?

Як Вивільняти свою сексуальність, допомагати їй, підтримувати її, розкріпачувати, вивільняти?

Вибудовуємо стиль і образ Вашої сексуальності, який доречний для Вас зараз, на даному етапі життя! Виробляємо прості опори, для того, щоб в щоденному житті сексуальність підтримувалася, отримувала час, простір і прояв.

ВЕБІНАР 5. 

НАША СЕКСУАЛЬНІСТЬ, ЯКА В СТОСУНКАХ З МУЖЧИНОЮ. 

ПІЗНАЄМО, ПРИЙМАЄМО, РОЗКРИВАЄМО.

Без названияСексуальність, яка в стосунках з мужчиною! Як бережно, безпечно, екологічно розвивати її, зберігаючи власні границі тіла і душі, і при цьому — дорослішати, розвиватися, розкріпачуватися і розквітати? Отримувати насолоду один від одного в парі, мати спокій і впевненість коханості і бажаності,   дарувати те ж саме це ж своєму партнеру?

Жіноча і Чоловіча Сексуальність. Чим вони відрізняються? Як навчитися розуміти ці відмінності і  будувати місточки між цими  для покращення відносин з мужчиною?

Які пастки і заборони на тему сексуальності могли потрапити у вашу голову з суспільства, релігії, родини, від страждаючих жінок чи з власного неблагополучного досвіду? Як з них виходити?

Що таке «переобтяжений різними очікуваннями» секс? Які моральні, стосункові чи навіть фінансові навантаження секс НЕ має нести, чому це нездорово і в результаті не дає очікуваних ефектів? За що НЕ повинні відповідати Ваша сексуальність і секс з мужчиною?

Як долати страхи на тему сексуальності в стосунках у парі? Як перестати боятися виглядати чи повестися безглуздо,  «якось не так»?

Вчимося «зчитувати» і проявляти сексуальні прояви в своїй  парі. Йти в цій темі від себе реальної  і свого реального партнера.

Як навчитися чути зворотній зв’язок від партнера в темі сексуальності без ранимостей, образ і при цьому не впадати в пастки типу «це я якась не така, зі мною щось не так», не перетягувати всю відповідальність на себе?

Як перестати «заморочуватися» цією темою і дозволити бути своїй спонтанності, природності?

Як навчитися бачити сферу сексуальності в реальному циклі життя і ваших відносин з партнером, розуміти процеси, які відбуваються і гармонійно вписати сферу сексуальності у відносини?

Чим і як ми можемо допомагати нашим сексуальним стосункам?

Виробляємо меню самопідтримки в цій темі, пробуємо, відкриваємо, підбираємо, практикуємо.

Як налаштуватися так, щоб ваше життя і відносини підтримували секс і сексуальність, а сексуальність робила  красивими і любовними Ваші  відносини і  життя? :)

❣️

def_09

Тобто ці два вебінари ЗАГАЛОМ — Про нашу Привабливість, Жіночність, Тілесність, Сексуальність, а в них — і про ОКейність, Самоприйняття і Самооцінку. Про те, як це все взаємозв’язано, і як це все разом наситити добрим ставленням до себе, любов’ю, прийняттям, спокоєм і впевненістю в собі, об’єднати у єдиний здоровий «сплав»?
Так, щоб заспокоїтись, «розморочитись», втішитись собі в цьому всьому, сапопідтриматись і жити!

ФОРМАТ ВЕБІНАРІВ, ЇХ ВІДЕОЗАПИСИ ТА СУПРОВІД УЧАСНИЦЬ. 

Ці вебінари триватимуть майже 2 місяці. Інтервал між ними продуманий так, щоб, з одного боку, насичувати підтримкою, цінністю, енергією в цих темах, а з іншого боку — давати проживати, накопичувати здоровий досвід в цих темах, знаходити свої нюанси, способи і формати самопідтримки, давати можливість їм прижитися, вбудуватися в життя. На основі вебінарів жінки обиратимуть собі пунктики з «меню самопідтримки» до кожної теми — ті, які будуть найбільш доречними і працюючими на даний період. Не передбачається «дисциплін, графіків, тримання обіцянок»  чи чогось такого дисциплінуючого і жорсткого. Тому формат застосування матеріалу з вебінарів створюють самі жінки — вони самі відчувають, наскільки активно і що саме впроваджувати в життя вже дієво чи більш плавно і навіть пасивно. Все працює, просто по-різному.

РІЗНІ ФОРМАТИ ПІДТРИМКИ В ТЕМАХ ЖІНОЧНОСТІ,

ТІЛЕСНОСТІ, ПРИВАБЛИВОСТІ, СЕКСУАЛЬНОСТІ:

 — захід в тему чи просто наближення;

 — більш пасивне «проживання здорової інформації», створення цим для себе опори і компетентності;

 — підтримка в цих темах, якщо розвиток відбувався і опадав, теми затиралися, нехтувалися іншими процесами життя;

 — «визбирування самої себе», свого жіночого, тілесного потенціалу в цих темах, який точно є, але бажано, щоб він міцніше собі присвоївся і провідчувався;

 — пробудження, створення фокусу в якихось із цих тем;

 — оживання, цікавість, визбирування енергії, відчування себе через якісь з цих тем;

 — визрівання в темах привабливості, тілесності, стрункості, сексуальності, краси — набирання готовності  пізніше зробити ривки в розвитку в цих темах;

 — підтримка впевненості, обізнаності в цих темах та супровід, якщо Ви відчуваєте потребу в новому виточку у них;

 — поштовх, заряд, «чарівний пендель», підсилення мотивації, стимуляції в благополучності руху в якійсь з цих тем.

Усі вебінари матимуть відеозаписи, які будуть зберігатися для учасниць, ЯКІ ОПЛАТИЛИ ВЕСЬ КУРС, ще 7 місяців після завершення курсу, тобто до 31 грудня 2019 року.  За цей час можна повернутися до відеозаписів повторно, проглянути їх, підтриматися, відслідкувати свої зміни, ще раз додати собі мотивації, стимулу в теми.

Супровід в закритій групі у фейсбуку та індивідуальна підтримка «в приват». Участь у вебінарах передбачає супровід в закритій групі у фейсбуку додатковими матеріалами до кожної теми, а також індивідуальний, конфіденційний супровід «в приват» у переписці в месенджері, який можна отримати на більш інтимні питання. Після кожного вебінару Ви можете написати мені «в приват» у месенджері фейсбуку чи  електронною поштою, поділитися усвідомленнями, почуттями. Також можна задати короткі питання, і я дам Вам на них відповідь.  Формат контакту — короткий і чіткий! Період супроводу на теми вебінарів — з 3 квітня  по 5 червня.

Якщо різниця в часі не дозволяє бути Вам присутньою «наживо», Ви зможете  опрацювати матеріал у відеозаписах в зручний для себе час  і написати мені в  період цих дат   — задати питання, отримати підтримку.  Мій досвід проведення вебінарів і відгуки учасниць стверджують про те, що це — ефективно. Важливо обрати для перегляду  якісний простір і час!

❣️

ВІДЗИВИ УЧАСНИЦЬ

38711316_2073472822891248_8985929318265782272_nЛариса: Яка вона, жінка у мені? Наскільки щаслива, задоволена та приваблива ? З цим питанням, поставленим до себе, я обрала вебінари Христини:  «Тілесність, Привабливість, Жіночність, Сексуальність».
Я знаю про себе, яка я донька, яка сестра та подруга, яка я у професії та по життю людина. А от зі своєю дорослою жіночністю знайома не дуже… Це найскладніше питання для мене на сьогодні.
Що я очікувала та шукала від зустрічей з Христиною в темі? Нового бачення та розуміння питань, на які не знаходжу самостійно відповідей. Іншого погляду, погляду Христини. жінки, прекрасної, щирої, розумної та щасливої. Досвіду сімейного психотерапевта, яка за роки роботи, пропустила через своє серце багато історій партнерства, жіночності та щастя!!!
Що я знайшла для себе? «обыкновенное чудо» надихаючої, наповнюючої, щирої підтримки. Підтримки, що вибухала у тілі, у голові та серці надією, бажанням, грайливістю та радістю!!!
Визнанням правди, що бути важливою у своєму житті, задоволеною, тілесно здоровою та наповненою, привабливою, легкою, неповторною, своєю, рідною собі — це достойна мета життя, яка заслуговує бути в пріоритеті.
Я ще раз визнала, що ми здебільшого живемо тим життям (жіночим, сексуальним) і маємо такі стосунки, яким були навчені та які, несвідомо відтворювали, наслідуючи жінок свого роду.
Якщо ті стани далекі від легких та радісних — пора зупинитися і розпочати нові… такі, до яких прагнемо.
У діалозі мого минулого з моїм теперешнім визнавала все, що набула протягом життя. Зустрічаючи гірке та непросте — переживала смуток, співчувала собі, очищувалась від самозвинувачень, придирок, невдоволеного та відчуженого ставлення (ставлення до себе як до чужої).
Вибудовувала нове ставлення з самопідтримкою, турботою. Згадувала яскраві моменти у власному житті, коли була своєю, рідною, близькою та особливо-сяючою, привабливою. Дуже корисною новиною стали правила з «Презумпції непорівнюваності та некритичності». Спробуйте — ви оціните!!! Одночасно, присвоювала, «зшивала» (за Христиною) добре ставлення до себе, впевненість з тілесною привабливістю та природною сексуальністю. Які солодкі ті вправи на контакт з власною красою!!! На вміння «годувати свою привабливість»і тримати свої потреби, як першочергові цінності.
Вихід з темного лісу розгубленості, невпевненості, непривабливості проходить через внутрішнє задоволення від своєї щоденної доглянутості, «вилюбленості», внутрішньої спокійної впевненності, сили та благополучності. Якою б різнобарвною не була б наша жіноча привабливість, в  неї завжди особливий аромат — задоволенності життям, радості та свободи.
Христина благословляє, надихає, запрошує кожну учасницю намріяти, написати, прожити власну історію щасливою, сміливою, задоволеною собою, своїми стосунками та Життям!!!

_____________________________________________

38023613_1774072622688215_7071838208924844032_nЯна:  Хочу описати свої враження від двох дуже цінних для мене вебінарів. Перш за все, хочу сказати, що я вже була учасницею двох жіночих марафонів «Жінка: щастя, любов, достаток». І хочу щиро запевнити, що перший марафон просто КАРДИНАЛЬНО змінив моє життя! Надзвичайно вдячна пані Христині за це. Я прийшла на марафон з однією проблемою, а там побачила, що це зовсім і не проблема, і навіть не уявляла, куди мене це все приведе. Другий марафон був вже онлайн, і цей формат мені ще більше сподобався. Я думала, що приблизно знаю вже, що тут буде і чого я хочу, але як виявилося, шляхи Господні несповідимі)). І тут знову багато чого змінилося не так, як я очікувала, а набагато краще!

   Саме тому скажу, що дуже ціную  Христину як професіонала, як щасливу жінку, як чудову людину і дуже глибоко довіряю їй.

У вебінарах «Жіночність. Тілесність. Привабливість. Сексуальність»  важливим стало для мене відкриття, що тіло – це не машина для усіх наших дій, планів, роботи. Наше тіло – це наче наша дитина, про яку треба трепетно турбуватися, любити, дякувати собі за те, що воно завжди з нами, слухає нас. І коли наше тіло втомлене хворіє – не потрібно на нього злитися, а потрібно розуміти, що це певний сигнал, певна потреба. Тіло потрібно слухати і спілкуватися з ним.

Я завжди любила фізичну активність – танці, фітнес, спортзал, йога. І переважно, коли я займалася, то робила все надто старанно, через силу, «бо так треба», а коли щось не виходило, злилася на себе. Саме на вебінарах я почула про те, що іноді варто послухати себе, коли ти чогось не хочеш. Відпочити, розслабитись. І коли ми доглядаємо за собою, то це має бути з добра і любові, а не тому, що у мене все не таке, як треба, і я все «вдосконалюю» безконечно. Дуже сподобалася фраза «презумпція непорівнюваності». Дуже багато практичних порад, як розвивати любов до себе, розуміння себе, контакт із собою, а також саме СВОЮ жіночу привабливість.

    Також ще один надзвичайно важливий та корисний вебінар про сексуальність. Я зрозуміла, що це легально, це безпечно і це не гріховно. Я почула, як розвивати свою сексуальність, не руйнуючи власні кордони тіла і душі. Христина дуже грамотно супроводжувала протягом двох тижнів вебінарів, давала практичні поради, завжди відгукувалася, надавала підтримку. Дуже щиро дякую Вам за Вашу важливу працю, за те, що допомагаєте людям стати щасливими і гармонійними, і бажаю, щоб Господь Бог дарував Вам натхнення, здоров’я, сили, нові ідеї та проекти!

_____________________________________________

36506451_2106690829571621_4906552965159976960_nАнастасія: Вебінари Христини мені порадила пройти моя подруга, і я їй за це неймовірно вдячна. Чи не вперше в житті я йшла на вебінар з чітким запитом всередині і отримала чіткі, конкретні рекомендації. З 15 років я досліджувала тему духовності і взагалі не особливо відчувала СВОЄ ТІЛО. І після того, як моє тіло мені сказало «досить експлуатування», я пішла на вебінари… І відкрила для себе неймовірно велику цінність мого тіла. Моє тіло – це «супер дорога машина», за якою я зараз вчуся доглядати, піклуватися і давати йому те, що воно просить. І в ньому я починаю жити набагато кольоровіше життя.

У темі сексуальності я відчула для себе цінність берегти себе для стосунків з одним чоловіком, і відкривати разом всі грані відносин. Я відчула як моє життя стало гармонійнішим, і всі сфери життя збалансувалися. Христина, я відчуваю неймовірну вдячність до Вас, бо в моїй голові тепер більше порядку, розуміння себе, і відкриття нових граней. Бажаю Вам успіху і щоб якомога більше Жінок відвідали вебінари, щоб відчути цінність себе, свого тіла і через це відчути глибоку впевненність в собі і власне достоїнство.

Після вебінару я активно зайнялася йогою, почала робити масажі маслом, і шукати своє — в одязі, аксесуарах і загалом в турботі про себе.
Я відчула через тіло, що Я Є !!!
І через нього я починаю шлях до себе і пізнання саме себе. І не приміряю образ і життя інших на себе, а знаю, що в мене може бути по-моєму. Я відчула на ваших вебінарах ніби дозвіл на свою унікальність, цінність і неповторність.
Це і дозвіл усвідомлено будувати своє життя!
Дякую вам за глибину і неймовірну цінність для мене вебінарів!!

_____________________________________________

38854590_260062317942619_3108892346129842176_nТетяна: Вебінари про контакт жінки самої з собою – це щось дуже «магічне».

Вони дуже бережно підводять до того етапу, коли чужі цінності відпадають. І починається життя тепер, прокайфовування кожного моменту і себе як жінки. З вебінаріву моєму житті почалися маленькі і великі дива.

Перш за все,  почала відчувати себе. Прислухатися до свого тіла. Бережно піклуватись про нього, і робити це не механічно, а з усвідомленням  і любов’ю. І отримувати в цьому задоволення і ресурс. І оцінила, якою класною річчю може бути хороше молочко для тіла – 100% кайф для кожної клітинки шкіри.

З’явилося прийняття тіла як недосконалого, але рідного і любимого. А рідне і любиме тіло, після хорошого якісного відпочинку, саме стало досконалим (для мене точно). Воно розслабилось і зрозуміло, що не треба відповідати чиїмось вимогам і стало хорошим саме по собі.

Пішли дозволи собі на більше, дорожче, якісніше.

А відпочилій мені почали іти підказки про  те, як бути по-жіночому щасливою.

В вигляді книги про цінність моменту тепер. В вигляді троюрідного брата, який виявив ТАКУ турботу і любов, що я всією істотою своєюзрозуміла, відчула, прожила, як почувається жінка, котру люблять всім серцем. Тепер для мене це знайоме відчуття, я знаю, чого хочу.

Краще спрацбовують внутрішні орієнтири, внутрішні маячки «моє-не моє» у вигляді «я почуваю себе щасливою і облюбленою» чи «мені не комфортно».

Зявилося чітке розуміння і відчуття, що моя доля може піти щасливішою дорогою, ніж у жінок в моєму роду!!

І в розумінні цінності близьких людей, як не кумедно – через хворобу домашньої улюблениці киці. І цінності часу, проведеного разом і відданої любові і турботи.

З’явилося нове розуміння і відчуття  часового простору, чи часу, який ми виділяємо на бажані події. Що для того, щоб подія відбулась, щоб щось змінилось, хтось з’явився – для них має бути вдосталь простору в нашому житті. Вдосталь – це не раз на місяць, а щодня і досить багато.

Зараз мені актуальний акцент новому погляді на зовнішність, яка стала опорою і додатковою впевненістю. Згадалися слова, що інколи два-три платтячка вирішують більше, ніж години терапії (дякую, Христина!).

І  це проявляється в новому смаку життя. Коли гарно одягаєшся вдома – для себе. Коли кайфуєш від картини, яку сама намалювала. Коли на столі квіти, і приємно на них дивитись.

Коли досить  подумати, що не вписується сьогодні зустріч у розслаблений графік – і зустріч сама відпадає.

По відчуттях, саме після вебінарів почалося справжнє, повнокровне, ароматне і цілісне, таке  жіноче ЖИТТЯ!

l7xUL0rbbhIРЕЄСТРУЙТЕСЬ НА ВЕБІНАРИ ЯКОМОГА ШВИДШЕ!

Це збільшує шанси, що, прочитавши, Ваш індивідуальний запит-коментар, я включу певні моменти в програму вебінарів, і Ви  почуєте відповіді на свої питання. Ви можете зареєструватися заздалегідь від дати початку вебінарів, а оплатити свою участь ближче до початку програми у перший чи другий період реєстрації. Потурбуйтесь про себе, обравши нижчу і доступнішу ціну!

ВІДЕОЗАПИСИ ВЕБІНАРУ ВИ ОТРИМАЄТЕ ДЛЯ ПОВТОРНОГО ПЕРЕГЛЯДУ на період 7 місяців після завершення програми. Корисної інформації, підказок, підтримки буде багато, тому записи  можна буде передивитися повторно, щоб «зловити» потрібні моменти, доосмислити.  Доступ до відеозаписів буде відбуватися через електронну пошту, яку Ви вказуєте під час реєстрації на вебінари.

ЗАДАТИ МЕНІ ПИТАННЯ, ЗВЯЗАТИСЬ ЗІ МНОЮ ДЛЯ УТОЧНЕНЬ МОЖНА:

https://www.facebook.com/khrystyna.karabyn — написавши мені в месенджер  фейсбук.

+38 050 271 45 35 — зателефонувавши  чи написавши  у вайбер

khrystynadk@gmail.com  — написавши на ел. скриньку.

khrystynadk  — зв’язавшись зі мною скайпом

ВАРТІСТЬ ОПЛАТИ ТА УМОВИ УЧАСТІ

Рисунок1Ви можете обрати для себе один з двох пакетів вебінарів та оплатити за нижчою чи дорожчою ціною відповідно до 2х періодів реєстрації.  Оплата для зручності поділяється на 2 однакові  за сумою транші з інтервалом 3 тижні між переказами.

ПАКЕТ з 5 ВЕБІНАРІВ на теми «Жіночність. Тілесність. Привабливість. Сексуальність» БЕЗ вебінару  на тему психосоматики зайвої ваги та руху до стрункості.

Вартість цього пакету для учасниць, які живуть і працюють на території України коштує 1500 грн. при електронній реєстрації та  оплаті 1го траншу (750 грн. ) до 22 березня у перший період реєстрації. Вартість цього пакету  — у другий період реєстрації  2000 грн. (при цьому оплата 1го траншу (1000 грн.)  можлива до 1 квітня включно).

Другий транш участі в програмі оплачується до 7го травня  — відповідно 750 грн. при першому етапі реєстрації та 1000 грн. — при 2му етапі реєстрації.

Повторна участь в програмізнижка на 400 грн. Вартість, відповідно, 1100 грн. (2 транші по 550 грн) у перший період оплати до 22 березня та 1600 грн. (2 транші по 800 грн.) у другий період оплати до 1 квітня.

Вартість цього пакету для учасниць, які живуть і працюють за межами України,  — 120 доларів (євро) в залежності від валюти, яка є в обігу в країні проживання, у перший період реєстрації та 150 доларів (євро) при оплаті у другий період реєстрації.  Оплата 1го траншу 60 доларів (євро)  до 22 березня та  75 доларів (євро) при оплаті 1го траншу до 1 квітня.  Другий транш за участь в програмі  оплачується до 7го травня  — відповідно 60 доларів  (євро) при першому етапі реєстрації та 75 доларів (євро) — при 2му етапі реєстрації.

ПАКЕТ З 6 ВЕБІНАРІВ теми «Жіночність. Тілесність. Привабливість. Сексуальність» З вебінаром  на тему психосоматики зайвої ваги та руху до стрункості.

Вартість цього пакету для учасниць, які живуть і працюють на території України коштує 1800 грн. при електронній реєстрації та  оплаті 1го траншу (900 грн. ) до 22 березня у перший період реєстрації. Вартість цього пакету  — у другий період реєстрації  2200 грн. При цьому оплата 1го траншу (1100 грн.)  можлива до 1 квітня включно.

Другий транш оплачується до 7го травня  — відповідно 900 грн. при першому етапі реєстрації та 1100 грн. — при 2му етапі реєстрації.

Повторна участь в програмі — знижка на 400 грн. Вартість — 1400 грн. (2 транші по 700 грн) у перший період оплати до 22 березня та 1600 грн. (2 транші по 800 грн.) у другий період оплати до 1 квітня.

Вартість цього пакету для учасниць, які живуть і працюють за межами території  території України коштує 120 доларів (євро) залежно від країни проживання.

Вартість повторної участі в програмі для учасниць, які живуть і працюють за межами України — 90 доларів (євро) в перший період реєстрації (при оплаті 1го траншу 45 доларів (євро) до 22 березня та 120 доларів (євро) в другий період реєстрації при оплаті 1го траншу 60 доларів (євро)  до 1 квітня.

Реквізити для оплати для учасниць, які проживають на території України:

Дмитерко-Карабин Христина Маркіянівна

Приватбанк  Картка  №  5169 3305 1064 3619

Рахунок 2600 405 251 2736

ЄРДПОУ 289 922 1143

МФО 336677

Чому є різниця у вартості  оплати?  Вартість участі, яка вказана у валюті, і так є трохи нижчою за    ринкову вартість для таких психологічних вебінарів  в російськомовному онлайн-просторі. Відповідно, вона і є заявлена для категірії «учасниць з різних країн світу».  Для жінок, які живуть і працюють в межах України — знижка, оскільки вони перебувають в соціальних і економічних умовах країни, що витримує  випробування війни.

Повідомити про оплату можна одним із зручних для Вас способів, надіславши скан-фото чека чи переказу , вказавши точно дату і час здійснення оплати. 

Доступ до вебінарів у Вас буде лише в разі підтвердженої оплати!

Сконтактуватися зі мною:

https://www.facebook.com/khrystyna.karabyn — написавши мені в месенджер  у фейсбук.

+38 050 271 45 35 — зателефонувавши  чи написавши  у вайбер

khrystynadk@gmail.com  — написавши на тел. скриньку.

khrystynadk  — зв’язавшись зі мною скайпом

 Ви можете зареєструватися на вебінари, заповнивши нижче форму реєстрації.

ЧАС БУТИ ПРИВАБЛИВОЮ!

New-Arrivals-Luxury-Brand-Women-Watches-Full-Diamond-Rotating-Dial-Wristwatch-Relojes-Mujer-Women-Watch-Relogio