2 ВЕБІНАРИ «Жіночність. Тілесність. Привабливість. Сексуальність.»

34302686_1634850869903575_4015529821709795328_n

ВЕБІНАР 1.

3 липня о 19:00 за укр.ч. (тривалість — 2,5 — 3 год.)

НАША ПРИВАБЛИВІТЬ, ЖІНОЧНІСТЬ, ОКЕЙНІСТЬ, САМОПРИЙНЯТТЯ І САМООЦІНКА.

Як це все взаємозв’язано і як це все разом наситити добрим ставленням до себе, любов’ю, прийняттям, спокоєм  і впевненістю в собі?

34704852_1637833849605277_3293077955579740160_nЯК ЗАКЛАДАЄТЬСЯ НАША ПРИВАБЛИВІСТЬ?

Як  закладається  і накопичується  з дитинства відчуття своєї жіночності і привабливості, яке і пов’язане зі своїм тілом, і  не пов’язане з ним?  Як закладається усвідомлення, що «Я — дівчинка, і це добре», а пізніше — усвідомлення, що «Я  — жінка, і це — добре» або  ж навіть — «прекрасно»?

Про загальне відчуття «хорошості, привабливості, ОКейності» або навіть «прекрасності».   Що робити, якщо з дитинства ці відчуття не накопичилися, їх мало, вони не звучать, як спокій і опора, а  навпаки дають  відчуття дефіциту і невпевненості?  Звідки береться відчуття «некрасивості» або невпевненість у своїй привабливості? І що з цим далі робити?

Чому  навіть доглянуте, красиве тіло не компесує «ямок в душі» і не дає глибокого прийняття себе і задоволення собою, як жінкою чи загалом?

Чому, коли Вам кажуть, що Ви — гарна, Ви цьому до кінця не вірите, до кінця не приймаєте? Чому буває так, що розумом  Ви розумієте, що Ви — гарна, але цього не відчуваєте? Як зробити так, щоб «все зійшлось»?

Як в дорослому віці   можна ростити,   наповнювати самоприйняття, привабливість, відчуття своєї привабливості, щоб це давало впевненість і спокій?

 ПРО ТІЛЕСНІСТЬ  І  КОНТАКТ З ТІЛОМ

Про відчування  або невідчування свого тіла, добре, недобре або ж відсторонене, відщеплене чи навіть залежне ставлення до нього. Які є види контакту чи не-контакту зі своїм тілом? Який із них відбувається у Вас?

Адекватно про те, що Тіло — теж Цінність! Про стратегічне ставлення до тіла.
Що таке «вилітання» з тіла?.. Ні, це не про те, як душа покидає тіло! Це про те, як ми про нього забуваємо, «відщеплюємо» його, не відчуваємо і потім не можемо  опертися на нього, як на наш ресурс і радість, задоволення від нього і жіночу тілесну впевненість. Чому «вилітання» з доглянутого стану чи бажаної ваги іноді так різко позначається на самооцінці?

Про контакт з тілом, про відчування, розпізнавання і адекватне задоволення тілесних потреб!

ПРО  ТІЛЕСНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ.

12360066_10207351817929552_3746815910175460706_nПро причини задоволення і незадоволення своїм тілом і зовнішністю.

Чому навіть у виражено привабливих жінок бувають  труднощі з відчуттям, що вони — красиві?

Чому небезпечно  керуватися еталонними, загальноприйнятими,  трендовими «шаблонами» краси в оцінці своєї привабливості? Як навчитися виходити з цих «пасток», які  рухають жінку до відчуття своєї  не-окейності?

Про те, чому розумним жінкам, які багато «живуть головою» важко відчувати свою привабливість, хоча вони справді — гарні!! Про те, як це відбалансувати!
Як почати  собі подобатися, приймати і любити саме СВОЄ тіло? Що це означає? З чого можна почати?

Про те, чому ми можемо навчитися   приймати своє тіло, навіть якщо воно нам не повністю подобається. І це нормально! І як знайти здоровий формат прийняття свого тіла і його вдосконалення одночасно? Так, щоб це робити не від невдоволення собою і вічної самокритики, а з тої позиції любові, яку часом так непросто відчути і знайти!

Як знайти здоровий формат прийняття свого тіла і його вдосконалення одночасно?  Тобто і приймати себе такою, як є, і доглядати за собою, покращуючи тіло, привабливість, але не від незадоволення собою і не від критики, а від здорового контакту з собою?

 ЖІНОЧНІСТЬ І ПРИВАБЛИВІСТЬ.

12717418_923466004369653_6685079651386250392_nЗ яких компонентів вона складається Жіноча Привабливість?

Які з них «загальноприйняті і об’єктивні», а які її власні, індивідуальні і унікальні?

Про те, як вибудовувати СВОЮ Привабливість, а  НЕ впадати в прискіпливу оцінку самої себе загальноприйнятими шаблонами і критеріями. Як навчитися Відчувати Себе Привабливою? Саме СЕБЕ! А не розглядати інших привабливих жінок, зісковзуючи з того, що й сама гарна?

Про те, чому не варто переробляти себе під чужі стилі жіночності, енергетики. А розвивати власний стиль, який доречний для своєї індивідуальност, етапу життя, віку, енергії і навіть життєвих цілей!

Як нарешті почати вірити, словам інших людей, що «Ти — гарна!»?
 Що означає «танцювати від себе» в  своїй зовнішності і привабливості?

Як почати бачити свою красу, ізюминку, унікальність, жіночу і тілесну індивідуальність і навіть харизму. І опираючись на це, реалізовувати себе і проявляти себе в Світі! Бо від нас має віяти нами, а не сумнівами в собі!..

Від «Ізюминки», до «індивідуальності», «Харизми» і навіть «Бренду» в кожній з нас!

Яким  є  Стиль Вашої Привабливості  зараз   в тілі, енергії, енергетиці, стилі одягу, життя, варіанті жіночності?. Визбируємо  її частинки у Вашу живу і привабливу цілісність! Даємо їй зростати і діяти!

Підводимо підсумки. Визбируємо все у Вашу актуальну, теперішню, доступну цілісність і стратегічну лінію життя на тему тілесності і привабливості. Виписуємо  пункти самотурботи  реальних дій для покращення контакту з тілесністю і жіночою привабливістю.

 

34453831_1637830189605643_8405292487656079360_n

ВЕБІНАР 2 

10 липня о 19:00 за укр.ч. (тривалість — 2,5 — 3 год.)

ВІД ПРИВАБЛИВОЇ ТІЛЕСНОСТІ  — ДО СЕКСУАЛЬНОСТІ.

СЕКСУАЛЬНІСТЬ, ЯКА ДЛЯ СЕБЕ. СЕКСУАЛЬНІСТЬ У СТОСУНКАХ З МУЖЧИНОЮ.

90501472_0c1a1f648787419777cf7dd14d18b92dКоротко про психосоматику і найчастіші причини зайвої ваги. Починаємо цьому говорити і робити «ні».

Спочатку про здоровий глузд. Прості і часті причини зайвої ваги. В яких випадках варто порадитися з дієтологом чи перевірити певні фізіологічні параметри здоров’я?
Часті і неочевидні псисохоматичні причини зайвої ваги або її нестачі — тілесних, м’яких тканин — «привабливостей і сексуальностей». Про це — коротко і ясно.
Як жінки «носять на собі», на своєму тілі заборони на привабливість, помітність, вираженість, красу і сексуальність? Що з цього всього вам не можна (заборонено) або ж Ви побоюєтесь і прикриваєте це зайвою вагою? Куди, до чого, до кого Ви себе не пускаєте? Розбираємось коротко на рівні здорового глузду. Це теж часто спрацьовує!

Коли буває варто порадитися з дієтологом? Просто, безболісно і корисно! Як і чому ми багато років робимо системні помилки, які відводять нас від привабливості, краси, стрункості і здоров’я не туди?

Як налаштуватися на стрункість так, щоб не з позиції війни з собою, неприйняття себе і насильства?
Як навчитися ставитися з повагою, значимістю, уважністю і цінністю до тіла, здоров’я, привабливості,  краси і сексуальності, знаходячи для цього час?

Якщо дисципліна Здоров’я, Привабливості і Краси поки що всеціло не піддається і напружує, то з чого почати турбуватися про своє тіло? Як почати налагоджувати цей контакт?

ВІД ПРИВАБЛИВОСТІ ДО СЕКСУАЛЬНОСТІ

0-мода-2017-новая-мода-готический-женщин-сексуальный-эластичный-жгут-кейдж-бюстгальтерНа що всередині нас має опертися сексуальність, щоб нам було добре, спокійно, безпечно її відчувати проявляти, радіти їй?  Чому навіть високий рівень привабливості і сексуальності «не працює» на хороше самопочуття і впевненість жінки, і вона часто переживає «чи вона така, як потрібно» в сексі і привабливості?

Як  вирощувати свою привабливість і сексуальність так, щоб вони «не були чужою шкірою чи платтям», а ставали частиною нашої природності?

ПРО СЕКСУАЛЬНІСТЬ. 

Чим є сексуальність «об’єктивно»? Як вона відчувається, проявляється, проживається, реалізовується?

Як виглядають, проявляються, поводяться, реалізовуються, живуть більш сексуальні жінки?

Що з цього Вам близьке, а що — дальше чи не Ваше?
Сексуальність, яка наша, в нас і для себе! Це — безпечно! Як з відчуттям легальності розвивати свою сексуальність? Саме свою! Тілесна привабливість — тілесне задоволення — сексуальна привабливість.  Як це пов’язано між собою? Як навчитися це відчувати, щоб зміцнювалася  наша впевненість в собі і у відносинах з мужчиною?  Рухаємося в цій темі вперед!

Вибудовуємо стиль і образ Вашої сексуальності, який доречний для Вас зараз, на даному етапі життя! Виробляємо прості опори, для того, щоб в щоденному житті сексуальність підтримувалася, отримувала час, простір і прояв.

Без названияСексуальність, яка в стосунках з мужчиною! Як бережно, безпечно, екологічно розвивати її, зберігаючи власні границі тіла і душі, і при цьому — дорослішати, розвиватися, розкріпачуватися і розквітати? Отримувати насолоду один від одного в парі, мати спокій і впевненість коханості і жаданості і дарувати те ж саме це ж своєму партнеру?

Вчимося «зчитувати» і проявляти сексуальні прояви в своїй  парі. Йти в цій темі від себе реальної  і свого реального партнера.

Як долати страхи на тему сексуальності в стосунках в парі? Як перестати боятися виглядати чи повестися безглуздо,  «якось не так».

Як навчитися чути зворотній зв’язок від партнера в темі сексуальності без ранимостей, образ і при цьому не впадати в пастки типу «це я якась не така, зі мною щось не так» , не перетягувати всю відповідальність на себе?

Які «навантаження» жінка НЕ повинна «тягнути» на своїй сексуальності?

Як перестати «заморочуватися» цією темою і дозволити бути своїй спонтанності, природності?

Як навчитися бачити сферу сексуальності в реальному циклі життя і ваших відносин з партнером, розуміти процеси, які відбуваються і гармонійно вписати сферу сексуальності у відносини?

Як налаштуватися так, щоб ваше життя і відносини підтримували секс і сексуальність, а сексуальність робила  красивими і любовними Ваші  відносини і  життя? :)

❣️

def_09

Тобто ці два вебінари ЗАГАЛОМ — Про нашу Привабливість, Жіночність, Тілесність, Сексуальність, а в них — і про ОКейність, Самоприйняття і Самооцінку. Про те, як це все взаємозв’язано, і як це все разом наситити добрим ставленням до себе, любов’ю, прийняттям, спокоєм і впевненістю в собі, об’єднати у єдиний здоровий «сплав»?
Так, щоб заспокоїтись, «розморочитись», втішитись собі в цьому всьому, сапопідтриматись і жити! Про це на цих 2х вебінарах!

❣️

ВІДЗИВИ УЧАСНИЦЬ

38711316_2073472822891248_8985929318265782272_nЛариса.

Яка вона, жінка у мені? Наскільки щаслива, задоволена та приваблива ? З цим питанням, поставленим до себе, я обрала вебінари Христини:  «Тілесність, Привабливість, Жіночність, Сексуальність».
Я знаю про себе, яка я донька, яка сестра та подруга, яка я у професії та по життю людина. А от зі своєю дорослою жіночністю знайома не дуже… Це найскладніше питання для мене на сьогодні.
Що я очікувала та шукала від зустрічей з Христиною в темі? Нового бачення та розуміння питань, на які не знаходжу самостійно відповідей. Іншого погляду, погляду Христини. жінки, прекрасної, щирої, розумної та щасливої. Досвіду сімейного психотерапевта, яка за роки роботи, пропустила через своє серце багато історій партнерства, жіночності та щастя!!!
Що я знайшла для себе? «обыкновенное чудо» надихаючої, наповнюючої, щирої підтримки. Підтримки, що вибухала у тілі, у голові та серці надією, бажанням, грайливістю та радістю!!!
Визнанням правди, що бути важливою у своєму житті, задоволеною, тілесно здоровою та наповненою, привабливою, легкою, неповторною, своєю, рідною собі — це достойна мета життя, яка заслуговує бути в пріоритеті.
Я ще раз визнала, що ми здебільшого живемо тим життям (жіночим, сексуальним) і маємо такі стосунки, яким були навчені та які, несвідомо відтворювали, наслідуючи жінок свого роду.
Якщо ті стани далекі від легких та радісних — пора зупинитися і розпочати нові… такі, до яких прагнемо.
У діалозі мого минулого з моїм теперешнім визнавала все, що набула протягом життя. Зустрічаючи гірке та непросте — переживала смуток, співчувала собі, очищувалась від самозвинувачень, придирок, невдоволеного та відчуженого ставлення (ставлення до себе як до чужої).
Вибудовувала нове ставлення з самопідтримкою, турботою. Згадувала яскраві моменти у власному житті, коли була своєю, рідною, близькою та особливо-сяючою, привабливою. Дуже корисною новиною стали правила з «Презумпції непорівнюваності та некритичності». Спробуйте — ви оціните!!! Одночасно, присвоювала, «зшивала» (за Христиною) добре ставлення до себе, впевненість з тілесною привабливістю та природною сексуальністю. Які солодкі ті вправи на контакт з власною красою!!! На вміння «годувати свою привабливість»і тримати свої потреби, як першочергові цінності.
Вихід з темного лісу розгубленості, невпевненості, непривабливості проходить через внутрішнє задоволення від своєї щоденної доглянутості, «вилюбленості», внутрішньої спокійної впевненності, сили та благополучності. Якою б різнобарвною не була б наша жіноча привабливість, в  неї завжди особливий аромат — задоволенності життям, радості та свободи.
Христина благословляє, надихає, запрошує кожну учасницю намріяти, написати, прожити власну історію щасливою, сміливою, задоволеною собою, своїми стосунками та Життям!!!

_____________________________________________

38023613_1774072622688215_7071838208924844032_nЯна. Хочу описати свої враження від двох дуже цінних для мене вебінарів. Перш за все, хочу сказати, що я вже була учасницею двох жіночих марафонів «Жінка: щастя, любов, достаток». І хочу щиро запевнити, що перший марафон просто КАРДИНАЛЬНО змінив моє життя! Надзвичайно вдячна пані Христині за це. Я прийшла на марафон з однією проблемою, а там побачила, що це зовсім і не проблема, і навіть не уявляла, куди мене це все приведе. Другий марафон був вже онлайн, і цей формат мені ще більше сподобався. Я думала, що приблизно знаю вже, що тут буде і чого я хочу, але як виявилося, шляхи Господні несповідимі)). І тут знову багато чого змінилося не так, як я очікувала, а набагато краще!

   Саме тому скажу, що дуже ціную  Христину як професіонала, як щасливу жінку, як чудову людину і дуже глибоко довіряю їй.

У вебінарах «Жіночність. Тілесність. Привабливість. Сексуальність»  важливим стало для мене відкриття, що тіло – це не машина для усіх наших дій, планів, роботи. Наше тіло – це наче наша дитина, про яку треба трепетно турбуватися, любити, дякувати собі за те, що воно завжди з нами, слухає нас. І коли наше тіло втомлене хворіє – не потрібно на нього злитися, а потрібно розуміти, що це певний сигнал, певна потреба. Тіло потрібно слухати і спілкуватися з ним.

Я завжди любила фізичну активність – танці, фітнес, спортзал, йога. І переважно, коли я займалася, то робила все надто старанно, через силу, «бо так треба», а коли щось не виходило, злилася на себе. Саме на вебінарах я почула про те, що іноді варто послухати себе, коли ти чогось не хочеш. Відпочити, розслабитись. І коли ми доглядаємо за собою, то це має бути з добра і любові, а не тому, що у мене все не таке, як треба, і я все «вдосконалюю» безконечно. Дуже сподобалася фраза «презумпція непорівнюваності». Дуже багато практичних порад, як розвивати любов до себе, розуміння себе, контакт із собою, а також саме СВОЮ жіночу привабливість.

    Також ще один надзвичайно важливий та корисний вебінар про сексуальність. Я зрозуміла, що це легально, це безпечно і це не гріховно. Я почула, як розвивати свою сексуальність, не руйнуючи власні кордони тіла і душі. Христина дуже грамотно супроводжувала протягом двох тижнів вебінарів, давала практичні поради, завжди відгукувалася, надавала підтримку. Дуже щиро дякую Вам за Вашу важливу працю, за те, що допомагаєте людям стати щасливими і гармонійними, і бажаю, щоб Господь Бог дарував Вам натхнення, здоров’я, сили, нові ідеї та проекти!

_____________________________________________

36506451_2106690829571621_4906552965159976960_nАнастасія.

Вебінари Христини мені порадила пройти моя подруга, і я їй за це неймовірно вдячна. Чи не вперше в житті я йшла на вебінар з чітким запитом всередині і отримала чіткі, конкретні рекомендації. З 15 років я досліджувала тему духовності і взагалі не особливо відчувала СВОЄ ТІЛО. І після того, як моє тіло мені сказало «досить експлуатування», я пішла на вебінар… І відкрила для себе неймовірно велику цінність мого тіла. Моє тіло – це «супер дорога машина», за якою я зараз вчуся доглядати, піклуватися і давати йому те, що воно просить. І в ньому я починаю жити набагато кольоровіше життя.

У темі сексуальності я відчула для себе цінність берегти себе для стосунків з одним чоловіком, і відкривати разом всі грані відносин. Я відчула як моє життя стало гармонійнішим, і всі сфери життя збалансувалися. Христина, я відчуваю неймовірну вдячність до Вас, бо в моїй голові тепер більше порядку, розуміння себе, і відкриття нових граней. Бажаю Вам успіху і щоб якомога більше Жінок відвідали вебінари, щоб відчути цінність себе, свого тіла і через це відчути глибоку впевненність в собі і власне достоїнство.

Після вебінару я активно зайнялася йогою, почала робити масажі маслом, і шукати своє — в одязі, аксесуарах і загалом в турботі про себе.
Я відчула через тіло, що Я Є !!!
І через нього я починаю шлях до себе і пізнання саме себе. І не приміряю образ і життя інших на себе, а знаю, що в мене може бути по-моєму. Я відчула на ваших вебінарах ніби дозвіл на свою унікальність, цінність і неповторність.
Це і дозвіл усвідомлено будувати своє життя!
Дякую вам за глибину і неймовірну цінність для мене вебінарів!!

_____________________________________________

38854590_260062317942619_3108892346129842176_nТетяна

Вебінари про контакт жінки самої з собою – це щось дуже «магічне».

Вони дуже бережно підводять до того етапу, коли чужі цінності відпадають. І починається життя тепер, прокайфовування кожного моменту і себе як жінки. З вебінаріву моєму житті почалися маленькі і великі дива.

Перш за все,  почала відчувати себе. Прислухатися до свого тіла. Бережно піклуватись про нього, і робити це не механічно, а з усвідомленням  і любов’ю. І отримувати в цьому задоволення і ресурс. І оцінила, якою класною річчю може бути хороше молочко для тіла – 100% кайф для кожної клітинки шкіри.

З’явилося прийняття тіла як недосконалого, але рідного і любимого. А рідне і любиме тіло, після хорошого якісного відпочинку, саме стало досконалим (для мене точно). Воно розслабилось і зрозуміло, що не треба відповідати чиїмось вимогам і стало хорошим саме по собі.

Пішли дозволи собі на більше, дорожче, якісніше.

А відпочилій мені почали іти підказки про  те, як бути по-жіночому щасливою.

В вигляді книги про цінність моменту тепер. В вигляді троюрідного брата, який виявив ТАКУ турботу і любов, що я всією істотою своєюзрозуміла, відчула, прожила, як почувається жінка, котру люблять всім серцем. Тепер для мене це знайоме відчуття, я знаю, чого хочу.

Краще спрацбовують внутрішні орієнтири, внутрішні маячки «моє-не моє» у вигляді «я почуваю себе щасливою і облюбленою» чи «мені не комфортно».

Зявилося чітке розуміння і відчуття, що моя доля може піти щасливішою дорогою, ніж у жінок в моєму роду!!

І в розумінні цінності близьких людей, як не кумедно – через хворобу домашньої улюблениці киці. І цінності часу, проведеного разом і відданої любові і турботи.

З’явилося нове розуміння і відчуття  часового простору, чи часу, який ми виділяємо на бажані події. Що для того, щоб подія відбулась, щоб щось змінилось, хтось з’явився – для них має бути вдосталь простору в нашому житті. Вдосталь – це не раз на місяць, а щодня і досить багато.

Зараз мені актуальний акцент новому погляді на зовнішність, яка стала опорою і додатковою впевненістю. Згадалися слова, що інколи два-три платтячка вирішують більше, ніж години терапії (дякую, Христина!).

І  це проявляється в новому смаку життя. Коли гарно одягаєшся вдома – для себе. Коли кайфуєш від картини, яку сама намалювала. Коли на столі квіти, і приємно на них дивитись.

Коли досить  подумати, що не вписується сьогодні зустріч у розслаблений графік – і зустріч сама відпадає.

По відчуттях, саме після вебінарів почалося справжнє, повнокровне, ароматне і цілісне, таке  жіноче ЖИТТЯ!

РЕЄСТРУЙТЕСЬ НА ВЕБІНАРИ ЯКОМОГА ШВИДШЕ!  Це збільшує шанси, що, прочитавши, Ваш індивідуальний запит-коментар, я включу певні моменти в програму вебінарів, і Ви  почуєте відповіді на свої питання.

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ ВИ ОТРИМАЄТЕ ДЛЯ ПОВТОРНОГО ПЕРЕГЛЯДУ. Оскільки 6 годин інформації — це багато, її може бути корисно передивитися повторно, щоб «зловити» потрібні моменти, доосмислити.  Доступ буде зберігатися 6 місяців (до 10 лютого 2019 року). Доступ до відеозаписів буде відбуватися через електронну пошту, яку Ви вказуєте під час реєстрації на вебінари.

ЗАДАТИ МЕНІ ПИТАННЯ, ЗВЯЗАТИСЬ ЗІ МНОЮ ДЛЯ УТОЧНЕНЬ МОЖНА:

https://www.facebook.com/khrystyna.karabyn — написавши мені у фейсбук.

+38 050 271 45 35 — зателефонувавши  чи написавши  у вайбер

khrystynadk@gmail.com  — написавши на тел. скриньку.

khrystynadk  — зв’язавшись зі мною скайпом

ВАРТІСТЬ ОПЛАТИ ТА УМОВИ УЧАСТІ

Рисунок1Оплачується участь у 2х вебінарах разом — вони взаємозв’язані та послідовні за змістом. Кожен  з них триває 2,5 — 3 год (з перервою 5 хв. для переключення). 
Після кожного вебінару Ви можете написати мені «в приват» у месенджері фейсбуку чи  електронною поштою, поділитися усвідомленнями, почуттями. Також можна задати короткі питання, і я дам Вам на них відповідь.  Формат контакту — короткий і чіткий! Період супроводу на теми вебінарів — з 3 по 15 липня.

Якщо різниця в часі не дозволяє бути Вам присутньою «наживо», Ви зможете  опрацювати матеріал у відеозаписах в зручний для себе час  і написати мені в  період цих дат   — задати питання, отримати підтримку.  Мій досвід проведення вебінарів і відгуки учасниць стверджують про те, що це — ефективно. Важливо обрати для перегляду  якісний простір і час!

Вартість участі  для учасниць, які живуть і працюють на території України — 650 грн. за обидва вебінари (та їх відеозапис).

Реквізити для оплати

Приватбанк  Картка  №  5169 3305 1064 3619

Рахунок 2600 405 251 2736

ЄРДПОУ 289 922 1143

МФО 336677

Вартість участі для учасниць, які живуть і працюють за межами України,  — 60 доларів (євро)  за обидва вебінари (та їх відеозапис) залежно від виду валюти в країні  Вашого проживання.

Зручний для Вас спосіб  оплати ми узгодимо з Вами індивідуально.

Чому є різниця у вартості  оплати?  Вартість участі, яка вказана у валюті, є майже   ринковою для  таких психологічних вебінарів  в російськомовному онлайн-просторі. Відповідно, вона і є заявлена для учасниць з різних країн світу.  Для жінок, які живуть і працюють в межах України — знижка, оскільки вони перебувають в соціальних і економічних умовах країни, що витримує  випробування війни.

Повідомити про оплату можна одним із зручних для Вас способів, надіславши скан-фото чека чи переказу , вказавши точно дату і час здійснення оплати. 

Доступ до вебінарів у Вас буде лише в разі підтвердженої оплати!

Сконтактуватися зі мною:

https://www.facebook.com/khrystyna.karabyn — написавши мені в месенджер  у фейсбук.

+38 050 271 45 35 — зателефонувавши  чи написавши  у вайбер

khrystynadk@gmail.com  — написавши на тел. скриньку.

khrystynadk  — зв’язавшись зі мною скайпом

 Ви можете зареєструватися на вебінари, заповнивши нижче форму реєстрації.

ЧАС БУТИ ПРИВАБЛИВОЮ!

New-Arrivals-Luxury-Brand-Women-Watches-Full-Diamond-Rotating-Dial-Wristwatch-Relojes-Mujer-Women-Watch-Relogio