Вебінар «Як навчитися приймати більше благ у житті?»

Вебінар  з елементами консультування та коучингу   з  циклу  тем  марафону «Жінка, Щастя,  Любов і Достаток».

Цього разу простір відкритий і для Жінок, і для Чоловіків, які готові потурбуватися про себе — налаштуватися на  нові процеси благополуччя у Новому  Році.

Отже, ТЕМИ:

Якби Ви  уявили себе  чашею благополуччя, то яка вона? Як виглядає? Який її розмір? Що вона може прийняти? А які блага у неї чомусь не потрапляють?

Вміння давати і вміння приймати. Чому вони мають бути в балансі? Яким  є здоровий цей баланс? Як він має виглядати для Вас на найближчий період життя? Ми сфокусуємось на цьому чітко, в конкретних проявах.

 ПРО ДУХОВНЕ І МАТЕРІАЛЬНЕ. ПРО ДИЗБАЛАНС  І РУХ ДО ЗБАЛАНСОВАНОСТІ.

А Ви духовна людина? Та, яка часто ігнорує матеріальні потреби (одяг, меблі, посуд, якість їжі) і часто каже «не хлібом єдиним..», «нічого, що не багаті, зате — хороші люди»,  «на тому світі питатимуть не про це»?…

Перевірте, чи вас навчили турбуватися про духовне, ігноруючи і знецінюючи матеріальне… Тому й немає нових меблів, а про якісний  відпочинок, невеличкі подорожі  чи  авто мова взагалі не йде…

Духовним людям часто потрібен дозвіл перестати ігнорувати себе і «своє матеріальне».

Класика «вибору» багатьох розумних і духовно багатих жінок — знову зайнятися внутрішньою красою і духовним змістом, щоб вона світилася назовні і облагороджувала зовнішній облік..  бо…  на нову сукню не вистачає грошей… і на інші засоби турботи про красу.

Чи, може, навпаки, ви зранку до вечора переймаєтеся  виживанням, здобуванням засобів на прожиття і вам складно просто жити, приймати радість життя, просити підтримки у Світу? Будемо говорити про необхідність і можливість «зшивати» в єдину цілісність матеріальне і духовне.

ЧОЛОВІЧЕ І ЖІНОЧЕ У ЦІЙ ТЕМІ

Хто такі «жінки-давалки»? Чому вони вірять, що, якщо багато даватимуть, то життя поверне їм сторицею, але цього НЕ відбувається? Чому багатьом подобається «давати іншим», а от приймати він інших блага їм незручно, некомфортно, соромно, винно?..

Часто «багато даючий»  сім’ї чоловік сам буває перевиснаженим. Чому? Що варто припинити? Який секрет в тому, щоб і Він сам , і його сім’я були наповнені збалансовано?

Мужчини, чому,  навіть якщо Ви щиро намагаєтеся зробити роботу добре, і весь час ставите нові цілі в професії, в бізнесі,  це не є гарантією того, що фінансове благополуччя і якість життя буде зростати?

Чому нерідко  сімейні пари, які багато добра роблять для оточуючих людей і світу (у професії, у благодійності), часто опиняються на грані виживання? Де тут «поломочка»?  Що потрібно змінити?

Як Чоловікові і Жінці навчитися благословляти один одного на легкість, достаток, приймання більших благ?

ВІД ФІНАНСОВОЇ ТРИВОГИ І «РЕЖИМУ  ВИЖИВАННЯ» — ДО ЯКІСНОГО  ЖИТТЯ

Що таке «фінансова тривога»? Чому важливо навчитися усвідомлювати і відслідковувати її, а не з’їжджати в думку про «важке життя»? Як її навчитися розпізнавати і запобігати тому, щоб вона керувала нами, затискала, лякала, руйнувала?

Як навчитися поступово, безпечно і екологічно приймати все більше різних благ? Я не знаю, чого я хочу… тому й отримую «нічого».  Як  відродити, розвинути свою здібність «хотіти» і «включити» дозвіл отримувати?

РЕЖИМ «ЖИТИ», а не «ВИЖИВАТИ» Як «обслуговуючий життя»  режим заважає нам реалізовувати наші бажання? Чому,  коли ми діємо з «необхідності  виживати» ми переводимо себе в режим бідності, страждання, тривоги? Як  розрізнити  в собі «стратегію виживати»  і «стратегію жити»?

Чому саме стратегія жити рухає нас до більшого благополуччя — і любові, і близькості, і контакту зі світом, і кращих людських взаємин, і фінансової спроможності і достатку? Як навчитися переключати себе в СТРАТЕГІЮ ЖИТИ? Щоб отримати те, що я хочу, потрібно знати, відчувати, «включатися» на це..

ЯК НАВЧИТИСЯ ПРИЙМАТИ БІЛЬШЕ БЛАГ?

Які 3 стадії у взаємодії з Всесвітом ми проходимо? І з Богом?   Чому, коли нам кажуть «чим більше ви приносите користі іншим людям, тим більше ви отримаєте у відповідь»,   для багатьох людей це не спрацьовує на рівні матеріальної віддачі? Як вибудувати   процес взаємодії зі Світом гармонійно відповідно до віку, потреб  і своєї поетапності життя? Яку стадію дуже важливо навчитися проживати, щоб бути відкритими до благ і можливостей світу?

Ви помічали, що чогось можна хотіти довгими місяцями, навіть роками, але воно так і не приходить, або процес досягнення не розпочинається? Що це за люди, у яких бажання здійснюються легко? Чи можна цьому навчитися? А як  допомогти ближньому? А як цьому навчити дитину?

На вебінарі ми будемо займатися «хотілками», визначати їх, фіксувати, створювати так, щоб вони були «робочими» і світ допомагав нам їх здійснювати.

Що таке «внутрішня дозвільна система», і як вона пов’язана з тим, що з’являється у нашому житті, а що — ні?.. Як розширювати її так, щоб все більші блага (і духовні, і матеріальні),  приходили до нас  легше і швидше?

Як поступово «нарощувати» контакт зі своїми потребами, «хотілками», цілями, щоб бути готовими до їх здійснення? Не лякатися їх, а рухатися  до зустрічі з ними мудро  і безпечно!

Як реалізовувати свої мрії у тандемі зі світом? Чому світу потрібно, щоб ми мали різні-різні бажання: і великі, і малі, і серйозні, і не зовсім? Чому, коли ми хочемо прийняти якесь благо, ми цим вже підтримуємо інших людей і допомагаємо світу?

Ми  уважно подивимося на Ваше колесо життєвого балансу, на ті сфери, які у Вас легко наповнюються необхідними благами, а також і на ті — де процеси «в’ялотекучі» чи «заморожені».. Так, бо можна вміти «зростати у професійному рівні» і не вміти «приймати у фінансовому», можна вміти  наповнювати дитину любов’ю, і  ігнорувати своє здоров’я чи зовнішність..

Завдяки вебінару ви зможете чіткіше  визначити для себе сфери життя, які мають бути наповнені конкретними, бажаними для Вас благами; Ви пропишите для себе «хотілки в різних життєвих сферах», дізнаєтесь, як очищати їх від «надмірної зарядженості»  емоціями і стресом, так, щоб наблизити їх  здійснення, ну і по-новому увійдете в Новий Рік свого життя :).   

ФОТО-МОМЕНТИ ВЕБІНАРУ

Щоб навчитися приймати більше благ від світу, потрібно наново стати його дитиною. Вчитися займати позицію "Світ про мене турбується"

"Дорослі" бажання, природно, мають більший "розмір". Потрібно дозволяти своїм потребам зростати - це розвиває нашу спроможність приймати більші блага.

Наша дитяча частина "хоче і приймає", доросла - "домовляється", входить у партнерство зі світом", батьківська - "ростить і віддає" турбується про частинку світу

 

 

 

 

 

 

Аналізуємо самовичерпуючі стилі турботи про близьких людей. Аналізуємо причини самовичерпування і установки, які за цим стоять. Обираємо більш здорову позицію для самотурботи і турботи про рідних.

Щоб не вичерпуватись, важливо відслідслідковувати свою наповненість тим, що нам потрібно в даний період життя. Вміти давати собі, щоб передавати нашим близьким.

Наша "дозвільна система" - це внутрішні установки, які допомагають чи заважають нам приймати різні блага. Одні з них ми можемо приймати легко, а інші - "поза дозволом чи спроможністю".

 

 

 

       


ВІДГУКИ УЧАСНИЦЬ

Дякую за чудову можливість зробити приємне собі теперішній, і водночас запрограмувати кращу версію себе прийдешньої.  Словом, дякую за вебінар «Як навчитися приймати більше благ у житті». Мені він приніс цілий оберемок маячків-вказівок-підказок як треба, і як не треба поводитись «щоб було мені щастя».

Дуже цінне відкриття, що «вчитися часом буває забагато». Справді, бувало, розумію, що могла б людині допомогти чи зробити корисну справу, а щось стримує. Вагання  «чи справлюсь», «може хтось інший зробив би краще», «може, треба ще щось на цю тему підчитати» і т.п. І з доброго наміру залишається тільки розчарований спогад. І з доброго наміру залишається тільки розчарований спогад. Беру для себе «вибір на користь дії», хочу з часом зробити це своїм правилом. Навчатися можна і завдяки роботі)

Чудова вправа із колесом достатку. На ньому відразу видно, які сфери ще пробуксовують, а на які можна опертися, черпати з них енергію. Поки вписуєш досягнення, то і чіткіше для себе формулюєш, і фіксуєш здобутки, проживаєш їх з новою радістю. І оце «виловлювання», проживання, радіння найменшим і великим чудесам в житті – це чудова здатність, навик який можна і треба розвивати. З цих маленьких чудес складається красиве і радісне життя.

Я усвідомила по-новому, що мої потреби такі ж важливі, як і потреба оточуючих, а часто й важливіші. Що, як доросла людина, маю право хотіти саме для себе більшого. Що здійснення моїх бажань іде в тандемі з іще чиєюсь мрією, і роблячи добре собі я допомагаю іншим – чи прикладом, чи можливістю отримати прибуток. Що наш дефіцит в якихось речах – це лише результат наших зажимів, не-дозволів, і їх треба відслідковувати і вичищати зі свого життя. І що доросла позиція в житті – в чіткому розумінні власних бажань, і деколи – в неприйнятті варіанту «ні», а в пошуку можливих «так».

А частина про взаємодію духовного і матеріального — це взагалі маленька революція, «тихий вибух»!! Дійсно, наскільки часто дріб’язкові побутові речі відволікають нас від важливого, розвиваючого, розважаючого, того, що приносить задоволення (класика жанру – суботнє прибирання замість пікніка за містом).Чи навпаки – ми робимо добро іншим, а своїми потребами жертвуємо (хоч ніхто від нас цих жертв не вимагає, просто якось незручно нагадати про оплату). А можна ж, виявляється, рухатись до матеріального – і по дорозі розвивати якісь духовні елементи. Ще один приємний тандемчик)) ..

 Після вебінару додалося впевненості й рішучості, готовності приймати заслужене, прийняття себе, як професійної і достойної. Розуміння, що чітке формулювання бажання скорочує шлях до його здійснення. І є тиха вдячність, що світ дає мені такі приємні підказки, що зводить мене з чудовими людьми, і що цей вебінар – це теж одне із благ, яке я приймаю із вдячністю.  Таня

_____________________________________

Христино, хочу щиро подякувати Тобі за вебінар! Дуже корисний та практичний. Водночас і легкий, і глибокий. І дуже вчасний для мене.

Довіряю своєї інтуїції, тому практично одразу вирішила взяти участь. Хотілося почути і відчути цю тему. Почути саме від Тебе, бо Твоє життя переконливо свідчить про успіхи і досвід у темі процвітання та прийняття благ.

І я отримала велику користь та задоволення від роботи.

Багато цінних ідей, роздумів та висновків. Прийшло більш чітке розуміння відносин за Світом з різних ідентичностей. Розставлені акценти про «Хочу», «Можу», «Маю право», «Доросла до…».

Ще раз переконалася, як важливо бути в контакті зі своїми духовними та матеріальними потребами, та не віддавати перевагу якомусь одному виду.

Почула багато з того, що я несвідомо відчувала, і що тут отримало більш читкі форми. Пересвідчилася, що я на вірному шляху :).

Важливим для мене було ще й те, що ми працювали м’яко, по-жіночому тепло і дуже ресурсно – прибували енергія та радість! В перерві вебінару захотілося танцювати, і я не відмовила собі у цьому задоволенні :).

Дуже радію такої онлайн зустрічі! І звісно рекомендую всім іншим!

_____________________________________

Дякую тобі, Христинко, за твій вебінар! Я на нього чекала :) Ці теми для мене актуальні і на часі, це були відповіді на мої внутрішні потреби і запити. Після вебінару почувалась наповненою «по самі вінця», задоволеною, натхненною, з вірою і перед очікуванням перемін.

Я отримала інструменти, які мені можуть допомогти отримати це очікуване. Я отримала віру в те, що це можливо. І, що для мене несподівано і важливо, я по-новому, по-іншому відкрила для себе поняття багатства.

Тобто розуміння нормальності того, що поряд із внутрішнім багатством і наповненням може йти матеріальне збагачення. Ці дві сфери можуть і, навіть, мають «іти за руку». Тут я зустрілась із своїми внутрішніми заборонами, знеціненням матеріального, із своїм думанням. Побачила, що своє християнство у цьому питанні використовую, як втечу від відповідальності за свій матеріальний стан, а не як здорову вибудову пріоритетів, про яке християнство навчає.

Усвідомлюю, що це робота, напрацювання нових моделей мислення, що потребує зусиль і часу. Я задоволена з того, що відкривається, що це бачу, усвідомлюю, відчуваю і приймаю. Що зустрічаюсь із своїми заборонами, втечами, слабкостями. Що можу брати відповідальність на себе за себе, довіряти собі і вірити, і з цієї точки рухатись вперед і вгору).

Щиро тобі вдячна за те все добро, яке отримую від тебе :). Таня

                      

              ПРИДБАТИ ЗАПИС ВЕБІНАРУ               

 1. Оплатити  запис вебінару в сумі 150 грн. за реквізитами:

Приватбанк Картка 5169 3305 0028 5975

Рахунок 2600 405 251 2736

ЄРДПОУ 289 922 1143

МФО 336677

 2. Заповнити і надіслати реєстраційну форму  

Вас заинтересует :

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *