Жінка, Щастя, Любов і Достаток

ЖІНОЧИЙ ТРЕНІНГ-МАРАФОН

«ЖІНКА,  ЩАСТЯ,  ЛЮБОВ  І  ДОСТАТОК»

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

(28 травня, 4, 18 червня, 2, 16, 30 липня, 13 серпня) 

Один з цих тренінгів буде для Вас безкоштовним  — у подарунок.
Ви обираєте, який саме!

Коротко про головне — чому я веду цей тренінг:

Бо я щаслива жінка,  у мене благополучна сім’я.

Бо з кожним роком щастя,  якість, благополуччя і достаток мого життя суттєво покращуються. Я так хотіла,  і так є.

Бо я займаюся улюбленою професією.

Бо я працюю менше, але заробляю більше. Так буває, я так хотіла, я знаю, що це можливо.

Бо я регулюю своє життя так, щоб сімейне благополуччя зберігалося, поки я реалізовую себе в професії.

Бо я навчилася давати собі простір і свободу.

Бо у моєму щоденному житті все більше легкості, радості, справжності, вберігання головного і руху до нового.

!!  Бо мої колишні страхи про “заплатити за щастя і достаток” зникають, замість цього здійснилися мої чіткі фінансові мрії: я дозволила собі розкіш покинути викладання в університеті,  яке для мене перестало бути актуальним, не зважаючи на сьогоденні реалії в країні. Я відпочиваю  більше, якісніше, дорожче, частіше. Все легше і швидше здійснюються мої мрії — кожного разу, коли я хотіла для себе червоненьке авто, моя мрія здійcнювалася. І так вже двічі. Я сама керую власним графіком так, щоб  зберігати енергію для сім’ї, яку люблю.  В моєму житті менше рутини, а більше творчості;   я спокійно і легко розвиваю власний психологічний центр, у  мене з’явилося нове чудове приміщення, в якому я консультую, і в якому буду вести цей тренінг-марафон.  Так, як я хотіла — так і є .

Більш того – я не сама рухаюся до більшого щастя, любові, достатку і благополуччя, а всією своєю сім’єю :). Я спостерігаю і радію   успіхам мого чоловіка, я бережу, ціную і радію станам, досягненням  і процесам його досягнень :). Я розрізняю, де потрібно розвести 2 лінії наших процесів, а де варто їх об’єднувати і проживати разом.

Мій син  теж вже в темі :).. Він вміє визнавати себе і інших людей,   помічає і радіє тому, як його мрії здійснюються. Він значно раніше ніж я, почав усвідомлений стосунок з Добрим Всесвітом :).. Я радію тому, що часом. телефонуючи зі школи, він починає зі слів «Мама, уявляєш, яке чудо….» і далі розповідає якусь добру, милу історію, вміючи їй радіти і цінувати цей досвід)… Він розрізняє свою частинку заслуг в хороших подіях, і вклад інших людей і світу.

Це вже ВОСЬМИЙ РАЗ я буду вести цей марафон, тому він має оновлений і допрацьованому формат, який накопичився за час роботи з цією темою. Я більше не сумніваюся в тому, що варто брати участь в марафоні повторно. Бо спостерігаю, як на новому етапі він дозволяє виростити жінці нове, а старе – укріпити, доростити до автоматизму. А вже, опираючись на здорове-природне, сконцентрувати увагу  і енергію на нових бажаних життєвих процесах.

І ведучи його з кожною групою, у тих самих темах, з тими ж самими вправами, я вирощую у своєму житті щось нове. А марафон мені допомагає втримувати цей процес планомірно, послідовно, інтуїтивно. Мій час  і енергія більше не «розтікаються» на безліч процесів. Я втримую вектори свого благополуччя свідомо, але – не надривно. справляючись з труднощами і «ямками» легше.  І інші жінки – теж цьому навчаються :).

Бо   БУТИ ЩАСЛИВОЮ, ЛЮБИТИ І ЖИТИ В ДОСТАТКУ — ЦЕ ДЛЯ КОЖНОЇ З НАС 

І тому запрошую на цей жіночий тренінг-марафон.

Його заняття будуть послідовними — кожен матеріал буде будуватися на попередньому, так наші результати будуть більш міцними.

Наша група буде стабільною, закритою і конфіденційною.

Це не програма “рятування спустошеної душі чи  порожнього гаманця”. Це м’яка, безпечна, але при цьому глибока і ефективна трансформаційна програма збільшення життєвого і жіночого благополуччя — різного, в тому числі й руху до достатку.

Ви будете пізнавати і створювати своє благополуччя, яке воно має бути саме   ЗАРАЗ для Вас,  і примножувати його. Ми будемо змінюватися-розвиватися, але не болючими, а м’якими шляхами, орієнтуючись на свій життєвий етап, потреби і можливості.

Всі теми тренінгу і “домашки” — домашні завдання — продумані так, щоб Вам було доступно  і приємно впускати нові форми щастя, благополуччя і достатку в життя, звикати керувати цими процесами. Ми будемо також творити “домашки” так, щоб кожна частинка досвіду, з яким Ви познайомитеся на тренінгу, природно ставала все більш звичним процесом Вашого життя.

Окрім того, що Ви розвинете вміння бути більш щасливою жінкою і навчитеся керувати своїми процесами щастя, ми окреме заняття присвятимо Вашій самореалізації і підвищенню ефективності Вашого руху у Вашій професійній самореалізації. Ви задумаєтесь над новим поворотом у Вашій роботі або ж зробите нові кроки в руслі Вашої професії, які не наважувалися зробити раніше.

ТРЕНІНГ 1

28 травня, з 10:00 до 14:30-15:00

Я — ЖІНКА, ДОСТОЙНА БУТИ ЩАСЛИВОЮ

В чому моє щастя зараз, як його відчути зсередини, а не «придумувати чужу картинку»?

Щастя “по-жіночому. В чому його відмінність від “чоловічого щастя” і як навчитися бути щасливою так, щоб щастя не “давалося важкою працею”?

Три сходинки до благополуччя.  Які вони? І чому ті, хто намагається їх перескакувати, переживають провали?

Щоб бути щасливою, не потрібно бути досконалою.

Як дозволити собі бути ще більше бути  щасливою?

Чому так важливо навчитися бути щасливою, а вже потім багатою, а не навпаки?

Чому іноді  так важливо, спочатку любити саму себе, а вже потім зустріти кохання в житті?

5 видів процесів в житті, які важливо розрізняти: здорові, токсичні і суперечливі і… ще два види… Що це? Яке відношення вони мають до жіночого щастя і як їх відрегулювати так, щоб енергія, радість, любов і достаток примножувалися?

Займаємося очищенням – серця, розуму, простору, стосунків, навіть планів.

Вчимося справлятися з пожирачами щастя.

Вміння говорити “так” і “ні” — яке вони мають відношення до щастя і як ними користуватися?  Чому «дуже правильні» часто не дуже щасливі?

Жінка, яка “весь час дружить з головою”, і “жінка, яка приймає рішення серцем”. Як зробити так, щоб серце і розум не посварилися, у нас все було і нам за це нічого не було?

Жіночий ритм життя, щоб все було легко, довго і добре для Тебе

Вчимося вибудовувати процеси життя, керуючись любов’ю до себе 

Кристал благополуччя – моя авторська техніка, яка напрацьовувалася і перевірялася роками. Яка працює в темах щастя, любові, радості, фінансового благополуччя. Чотири процеси, які допомагають зберігати і примножувати бажане – в щасті, здоров’ї, любові і достатку.  Як працює – перевірили вже понад 120 жінок :).

 Я — достойна щастя, любові і достатку. Вчимося благословляти себе і інших.

   Домашка” на дозволи, дії, процеси і навики бути щасливою.  Робимо дуже приємні домашні завдання, розширюємо своє благополуччя. 

 Я також супроводжую Вас у цей час в закритій facebook-групі, підтримую Вас під час життєвої практики, додаю цікавих і корисних матеріалів 

ТРЕНІНГ 2 

4 червня з  10:00 до  14:30-15:00

ВІД ПСИХОЛОГІЇ БІДНОСТІ ДО ПСИХОЛОГІЇ  ДОСТАТКУ

ЯК СТАВАТИ  ЗЕМНОЮ,  ДУХОВНОЮ,  БАГАТОЮ  ЖІНКОЮ

Що таке Резервуар щастя, який він у мене? Наскільки я до себе щедра? Які потоки щастя я ще хочу для себе відкрити? І відкриваю.

 Духовне і матеріальне: конфлікт чи єдність? Чому   люди, які багато духовно розвиваються,  часто виявляються фінансово незабезпеченими, а люди, які дуже матеріально-орієнтовані, мають проблеми з відносинами, любов’ю і мораллю? В чому тут “поломка”?

Чи є «нездорове духовне» в життєвих проявах?

Чи є «нездорове матеріальне» в життєвих проявах?

Якими мають бути Ваші власні індивідуальні здорові процеси в духовному і матеріальному?

 Жіноча благодійність. Чому вона важлива – духовна, матеріальна, любовна благочинність? А чи буває вона нездоровою і дизбалансною?  Де межа між здоровим сприянням іншим людям і нездоровою позицією жертви своєї благодійності?

Чому жінки, вірячи, що чим більше зроблять добра, тим більше отримають його у відповідь, а це не відбувається у сфері фінансів?

Хто такі «жінки-давалки» і чому їх процеси щастя, любові і достатку бувають  слабкими?

Як збалансувати духовний розвиток і фінансове благополуччя? Який секрет?

Як позбутися психології жертви  на практиці життя,  в християнському світогляді, і в релігійній вірі?

І до речі, чому на надто рефлексивних, духовно-орієнтованих, “літаючих у розвитку” жінок мужчини “не ведуться”?

Психологічний портрет “бідної жінки”. Яка вона? Які її риси характеру, погляди, стиль життя? Яка з її якостей може бути Вашою, а Ви цього не усвідомлюєте?

Психологічний портрет “Багатої благополучної жінки”. Яка вона? Як вона живе, як вона мислить? Який її стиль життя? Чим вона відрізняється від інших жінок? Наскільки Ви близька до цього портрету? Що б Ви хотіли собі присвоїти з цього портрету?

Що таке “Земна Жінка”? Це не та, яка весь час на городі ;). Як вона вміє бути збалансованою? Чому вона вміє бути щасливою, вміє накопичувати благополуччя, приймати і відпускати?

Щастя і гроші. Як бути щасливою поза залежністю від грошей і фінансовою тривогою? І так, щоб гроші не витісняти зі свого життя.

Чому спочатку “щастя не в грошах”, а потім “і гроші теж хай будуть”?

Що таке “зона фінансового комфорту”? Чому її потрібно розширювати?

Який жіночий спосіб розширяти зону фінансового комфорту так, щоб приваблювати більше грошей у своє життя?

Як балувати себе за невеликі гроші, додаючи собі енергії і радості? Це легко, реально і доступно навіть під час кризи.

Чого Я ХОЧУ? А Ви дозволяєте собі хотіти?

Що таке «хотілки» і чому по-жіночому вони бувають важливішими ніж постановка цілей і їх виконання у тайм-менеджменті?

Дуже-дуже важлива вправа, яка допоможе почути свої справжні бажання і не дасть страху і сумніву збити Вас з того шляху, на якому і є Ваше щастя.

Домашка: Задовольняємо свої потреби, проживаємо достаток, напрацьовуємо стиль багатої, благополучної жінки,  мріємо і діємо 

Я також супроводжую Вас у цей час в закритій facebook-групі, підтримую Вас під час життєвої практики, додаю цікавих і корисних матеріалів 

ТРЕНІНГ 3

18 червня з 10:00 до 14:30-15:00

    БЛАГОПОЛУЧЧЯ І БАГАТСТВО В ЖІНОЧОМУ СТИЛІ.

 Що означає для мене бути багатою і благополучною ЗАРАЗ?

Ми не звужуємо це до грошей, а розширюємо благополуччя, щоб привабити і гроші теж. Секрет, який дозволить Вам «якорити» в собі щастя, здоров’я і багатство одночасно.

Чи є психологічна залежність від грошей чи від заробляння грошей? Як з нею справлятися?

Які риси багатих людей Вас лякають? Ви зможете викинути цю рису з “портрету багатої жінки” і почати вибудовувати себе так, щоб Вас це не лякало.

Пізнаємо свою особисту взаємодію з грошима, вірування і установки, які з ними повязані. Відслідковуємо «послання» наших родин та найближчого оточення на цю тему. Гармонізуємо свої уявлення, вчимося з грошима поводитися по-новому.

Що таке «духовні гроші»?

«Грошова жінка»
Що це за термін такий? Це точно не про «жінка за гріш».. і «не за гроші»!.. Це жінка, від якої «по-здоровому віє грошима і достатком», у неї хороший контакт з грошима, земними, матеріальними благами. Ми побудемо в цій темі.  
Чи «віє від нас грошима?» Що це за енергія? Як з нею близько поконтактувати?
А якби Ви були грошима, то яку жінку Ви б обрали? До якої б «липнули»? Попробуємо?

Оййй… А Ви  чесна з собою про свої потреби в грошах, чи одягаєте  якусь (наприклад, добропорядну скоромну) маску, бо про справжні потреби насправді трішечки незручно?

А вас обіймали гроші? Опікали? А Ви пробували дозволити грошам побути для Вас безпекою, опікою, турботою? Будемо)..

Робимо розстановку на тему «Жінка, Щастя, Гроші, любов і  Достаток», де наочно побачимо, як вони між собою взаємодіють.

Тренуємо нові здорові форми взаємодії зі світом і людьми.

Домашка: Відслідковуємо  свої обмежуючі фінансові установки,  вчимося з ними справлятися

Я також супроводжую Вас у цей час в закритій facebook-групі, підтримую Вас під час життєвої практики, додаю цікавих і корисних матеріалів 

ТРЕНІНГ 4 

2 липня з  10:00 до 14:30-15:00

 Я, МОЯ СІМ’Я, ЛЮБОВ, СТОСУНКИ І ДОСТАТОК

Жінка, яка вміє любити. Кохаємо, визнаємо, поважаємо по-новому.

 Мої вершини стосунків з чоловіком. Які вони?

Чому їх варто знати, розрізняти і вірно турбуватися про стосунки?

В яких ролях ми з чоловіком перебуваємо один з одним?

Наші жіночі  ролі у стосунках з чоловіком:

—          Дівчинка

—          Коханка

—          Мама (в цьому місці – будемо особливо уважні)

—          Хазяйка

—          Друг

—  Бізнес-партнер

Це – наші ролі. А наш коханий Мужчина як для нас проявляється?

Що ми один одному даємо, а чого бракує мені і йому?

Як це вирівняти?

 Як наші марафонні знання екологічно впустити в сім’ю на її благо?

Як не «переробляти» ними чоловіка і при цьому залучити його до благополучних процесів? Його і дитину?

Що таке «чоловіче поле навколо жінки»? Чому в одному випадку воно допомагає дійти до свого єдиного і коханого, кохаючого, а в іншому – жінка застрягає в спілкуванні з різними чоловіками і не може створити пару?
Що в найближчий період життя варто збалансувати в моїй любові і як, щоб потрібний пазлик в житті знайшовся і приєднався?

В які сім’ї приходять, а в які —  не хочуть приходити щастя, гроші і достаток?

 Як фінансове зростання чоловіка пов’язане з любов’ю жінки  до нього ?

Жінка, яка “пиляє” і жінка, яка “надихає”.. Як стати люблячою жінкою, а не бензопилою “Дружба?”

Як гроші вплетені в стосунки вашої пари? Вплетені чи виключені з неї?

Як розрізнити здорові і нездорові переплетення грошей і відносин в сім’ї:  у вашій парі і у відносинах з дитиною?

Які Ваші сценарії благополуччя-неблагополуччя в цій темі,  і як навчитися рухатися в сценарій достатку?

Як жінці вибудовувати стосунки в сім’ї так, щоб вони притягували гроші?

Як благословляти чоловіка на успіх? Що це за дії і події?

Домашка: Вилюблюємо сім’ю, влаштовуємо події щастя-успіху-достатку, вчимося оновлювати любовні і фінансові процеси .

Я також супроводжую Вас у цей час в закритій facebook-групі, підтримую Вас під час життєвої практики, додаю цікавих і корисних матеріалів                        

 

      ТРЕНІНГ  5

    16 липня з 10:00 до 14:30-15:00

МІЙ ДАР, МІСІЯ, ПРОФЕСІЯ І ЖІНОЧА САМОРЕАЛІЗАЦІЯ

До цього питання варто повернутися:

— якщо попередня робота себе вже вичерпала, Ви незадоволені і Вам хочеться чогось іншого;

— якщо Ви вже побули в декреті з дитиною і підходить час себе шукати в професії;

— якщо улюблену справу Ви знайшли, але Вас не влаштовують фінанси;

— якщо Ви розумна, креативна людина і з багатьох ідей Вам складно сфокусуватися до єдиного проекту.

У кожну з нас захований дар і місія. Які вони? Які дари, таланти, вміння, здібності, навички і професію нам дали Бог і природа?

Що я з ними роблю? Чи не роблю, а вони пропадають марно? А я не розумію, чому мені недобре у моєму житті?

 Чи “ТИМ” у своєму житті я зараз займаюся? Якби я про це знову спитала у свого серця?  Чи можна жінці, яка має що дати людям, нехтувати свій потенціал? Що тоді з нею відбувається? Чому вона стає нещасливою, емоційно голодною чи хворіє?

 «Як Ти себе цінуєш, так Ти і вартуєш» — проста фраза у життєвій практиці. Що з нею робити, або як навчитися цінувати себе?

Новий виклик в кар’єрі чи в особистому житті, який Ти будеш готова прийняти. 

 Моя унікальна привабливість, ізюминка і харизма

Поки інші «міряють чужі образи чи доводять себе до еталону» (або взагалі про це не думають), ми контактуємо з цією темою, відчуваємо її, ми виявляємо себе у своїй привабливості.
А якщо на привабливість подивитися з точки зору дії «приваблювати?» То що?
ЩО я приваблюю в житті?
КОГО я приваблюю в житті?
ЯК я приваблюю?
Наскільки  дозволяю собі це?
Як дозволити собі бути привабливою?
А чому так буває, що я, Красунечка, щось намагаюся привабити у своє життя, а це не спрацьовує? Який мій спосіб в чомусь не діє і що з цим робити?
Що це за момент такий, коли жінка вміє привабити, але не вміє втримати?
Як поконтактувати з Даром Своєї Привабливості і почати більше опиратися на нього, розкриваючи свою природність?

Унікальна медитація-подорож в майбутнє, в якій Ви зустрінетесь з собою-майбутньою – Благополучною, Щасливою, Реалізованою і Багатою Жінкою в Любові.

 Моя самопрезентація: Якби я говорила зі Світом? Що б я йому дала? І що я готова від нього отримати?

 Домашка: підвищуємо самооцінку, розвиваємо самоцінність, мріємо і  по-новому  діємо 

Я також супроводжую Вас у цей час в закритій facebook-групі, підтримую Вас під час життєвої практики, додаю цікавих і корисних матеріалів     

   

 ТРЕНІНГ 6.

 30 липня з 10:00 до 14:30-15:00

МИ І ГРОШІ. РАЗОМ МИ – ХОРОШІ!

                   ВЕСЬ ДЕНЬ ПРО ФІНАНСИ І СТОСУНКИ З НИМИ.

Ми зробимо «психологічну бухгалтерію відносин з грошима у нашому роду».
Подивимось, які відносини з грошима у мами, в тата, оглянемо закономірності жіночого і чоловічого роду в стосунках з грошима.. Виявимо, що з цього «перетекло непомітно» в нас. Чіткіше усвідомимо, що з цього залишати, а які частинки – оновити, відрегулювати.

Вчимося розчиняти «внутрішні заборони» на благополуччя і достаток, дізнаємося, як це робити у своїй життєвій практиці.

Як оточуючі люди прямо чи непрямо дають нам “заборони на щастя,  благополуччя і достаток”? Як це фільтрувати і що з цим робити?

Пізнаємо свою особисту взаємодію з грошима, вірування і установки, які з ними повязані. Відслідковуємо «послання» наших родин та найближчого оточення на цю тему. Гармонізуємо свої уявлення, вчимося з грошима поводитися по-новому.

Що таке “фінансовий термостат? Що це за фінансова і психологічна “штука”, яка настроєна на певний рівень прийняття грошей в своє життя? Чому цим терміном користуються сучасні мільйонери з різних країн світу? Що вони з ним роблять?

Який Ваш фінансовий термостат? Який фінансовий термостат Вашого партнера? Які установки про гроші і життя Ви транслюєте своїй дитині?

Які ваші фінансові термостати  у сім’ї? Як Ви впливаєте на “грошову погоду” вдома, а як — Ваш чоловік? Якими своїми думками, діями, вчинками Ви це робите?

У багатьох сім’ях саме жінка “володіє фінансовим термостатом”. Що це означає для якості життя і достатку її сім’ї? Кілька дивовожних історій з життя, які підтверджують, що чітка зміна в установках людини швидко призводить до підвищення її гонорару.

 5 секретів благополучного ставлення до грошей від експертів управління фінансовими потоками.

Формули управління фінансами від відомих у світі мільйонерів.

«Я і гроші — ми такі хороші»! З грошима у близькому контакті ;).. Виробляємо новий стосунок з грошима.

Домашка:  відслідковуємо стосункові і фінансові процеси в сімї, переформатовуємо їх у більш здоровий формат. 

Я також супроводжую Вас у цей час в закритій facebook-групі, підтримую Вас під час життєвої практики, додаю цікавих і корисних матеріалів   


Тренінг 7  

13 серпня  з 10:00 до 14:30-15:00

СВЯТКОВИЙ, ПІДСУМКОВИЙ.

ЖІНОЧЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ З ТВОЇМ ОБЛИЧЧЯМ 

 Як чоловіче і жіноче начало у Вас  самій  мають збалансуватися, щоб Вам було легко?  

Жінці сьогодні кажуть, «будь жіночна»,  і вона старається розвивати в собі жіночі якості, при цьому часто  утискає чоловічі.  А вони потрібні – для чіткості, векторності, сміливості, руху.

Будемо це збалансовувати для себе, щоб результати марафону втримувати  далі впроваджувати в життя.

Ділимося прожитим досвідом, результатами марафону.

Жінка, яка вміє “танцювати від себе”.  Ваше власне  унікальне «Колесо жіночого благополуччя»    на найближчий період життя.

Ви  вибудуєте власний  потрет багатої, благополучної жінки, який матиме ВАШЕ ОБЛИЧЧЯ, ВАШ ХАРАКТЕР І СТИЛЬ ЖИТТЯ.

З усього, що ми напрацьовували на марафоні, вибудовуємо лінію дій на найближчий період.

Святкуємо досягнуті результати.

Визначаємо переможниць, які отримають подарунки.

Благословляємо себе на нове і більше .

П’ємо чай, каву, їмо ту чудову випічку, до якої ми вже звикли.  

ЯК ПРАЦЮЄ МАРАФОН?

 • Поступово, зі  знайомством з новими знаннями, з їх  застосуванням і проживанням досвіду в житті.
 • З доведенням вже відомого – до більш природного і автоматичного.
 • З умінням втримувати в процесі життя благополучні процеси,  вмінням справлятися з «ямками», ямними процесами без війни, боротьби і зайвих енерговитрат.
 • Якщо Ви людина, яка практично  вперше приймає участь у подібних проектах, для Вас буде більше нового  і сходження буде відбуватися в більш простих речах.
 • Якщо Ви людина більш «прокачана» в особистісному саморозвитку, частина матеріалу для Вас, природно, буде знайомою. Тоді Ви на марафоні зможете втримувати свою лінію, яку Вам хотілося б вибудувати. А те, що ви знали раніше, почне краще відчуватися і   працювати більш дієво. Ви зберетеся в більш міцну, благополучну цільність.

Ось логіка розвитку  будь-якої частинки Вашого життя:

 1. Почула
 2. Зрозуміла
 3. Попробувала
 4. Відчула
 5. Роблю вже частіше   і легше.
 6. Це вже відбувається без моїх зусиль, майже саме собою.

У Ваших процесах можуть бути ступори і ямки. Це – природно для будь чого. Будемо з цим справлятися.

Що відбувалося для попередніх учасниць марафону?

Більше спокою, миру, гармонії. Краще проживаються радісні моменти, легше і спокійніше – неприємні.

Прийняття себе і любов до себе поступово накопичуються і збільшуються. З’являється місце для самоцінності.

Ще більш відчутний контакт зі своєю жіночністю.

Знаходилася улюблена робота.  Ця улюблена робота приносила таку суму грошей, яка була записана на листочку під час тренінгу.

У багатьох простих дрібницях ставало помітно, як Всесвіт допомагає отримувати бажане. При цьому робити добро іншим нікуди не дівається.

Знаходилось житло саме таке, про який мріялось. І – офіс.

Чоловіки дають більше підтримки.

З’являються і розширюються нові фінансові притоки.

Покращуються відносини з дітьми,  з чоловіком.

Оточуючі менше маніпулюють, висувають очікування.

Зростає відчуття природності керуванням життя і  легкої взаємодії з ним.

Чого НЕ варто очікувати? 

 • Марафон НЕ виконає для Вас функцію психотерапії в сенсі розв’язання глибоких емоційних криз, депресій, затяжних стосункових чи фінансових проблем, проблем емоційних залежностей. Марафон має зцілюючий психотерапевтичний ефект, але він працює з заявленими темами, а не з індивідуальними проблемами. Це також не навчання  економіці та фінансам.
 • Перескакування через кілька сходинок в якомусь процесі НЕ буде. Так не буває. Якщо Ваше життя заповнене радістю на «4»-ку за 10-бальною шкалою, Ви не опинитесь відразу на «8»-ці. Потрібно буде планомірно накопичувати кожен рівень відчуттів, досвіду і вмінь.

Якщо Ви лише вчитеся радіти, то зі щастям спочатку  у Вас будуть побачення, а вже потім спільне проживання.

Якщо Ваш фінансовий стан такий, що Вам складно купити собі платтячко, то Ви не купите під час марафону собі машинку, навіть якщо дуже її хочете. Перескакування  в цій темі на багато рівнів вперед не буває! Ви будете розширювати вашу зону фінансового комфорту поступово, природно для Вас, щоб Ваші почуття, близькі люди і стабільні життєві процеси від цього «не стрясалися».

 • Єдиного грандіозного  переломного моменту  і швидких блискавичних змін. Швидкі результати швидко розчиняються. Саме тому марафон триватиме 2,5 місяці, щоб процеси накопичувалися і ставали стабільними, природними, Вашими.
 • У марафоні є кілька основних тем: Щастя, Жіночність, Любов, Стосунки, Достаток. В одних темах Ви будете рухатися швидше, в інших – повільніше. Чому так? Залежить від того, які теми Ви в житті проживали більше, а які – менше, в яких Ви природно швидше можете рухатися, а в яких Вам важче.  Тому той «візерунок» тем і проривів, який у Вас вийде, буде таким, який є можливим і потрібним на найближчий період життя.
 • Я не знаю, що  буде відбуватися під час марафону для кожної з вас. Я знаю, що відбувається те, що є найбільш потрібним на найближчий період.  Бо збувається найбільш істинне. А далі воно вже вивільняє до наступного.
 • Я знаю, що марафон завершиться… і… буде тривати у Вашому житті. Бо знання і навики залишатимуться з Вами.. Досвід жінок-учасниць мене в цьому переконує неодноразово.

Екологія  Вашої участі в марафоні  для Вашої сім’ї.

 • Прогляньте дати марафону, переконайтеся, що Ви можете вивільняти себе з сімейних, життєвих, професійних процесів 7 субот (зазвичай раз у 2 тижні) у період з 28 травня до 13  серпня з 10:00 до 14:30-15:00.
 • Ви будете отримувати знання, досвід втілювати його в практику життя.  А Ваші близькі будуть  поза цим процесом. І разом з тим, якщо з сім’єю у Вас все гаразд, то марафон не буде її стресувати.  Ваша сімейна цілісність буде з Вашою мудрістю доповнюватися процесами любові.
 • Доречно на певному етапі розповідати чоловікові про знання і процеси, які відбуваються з вами. І  при цьому – не лякати його амбітними фразами «ну все, тепер ми будемо жити по-новому».   Це  — недоречно і воно не працює. Це – Ваш марафон, і Ваші зміни. Ваш чоловік на це «не підписувався». І він не мусить брати у них участь. Батьки — теж :).

Разом з тим, якщо стосунки хороші і ще більше покращуються, то цікавість чоловіка до Ваших процесів і Ваші розповіді будуть давати додаткові розширення і дозволи і для нього..  Але працюють наші саморозкриття, а не наші повчання. 

На певному етапі буває доречно розвести у 2 окремі лінії – «мій розвиток» і «розвиток мого чоловіка», не очікуючи обєднання і синхронності. Чому? Розкажу на марафоні.

Один секрет зараз – більшість трансформацій наших близьких починаються з нашого «невтручання», а їх ріст – не з наших очікувань і вимог, а з наших дозволів і благословень рідним. Практика цього – в процесі марафону.

 

УМОВИ УЧАСТІ ТА ОПЛАТА

 Група — до 20-25 учасниць. Ми разом рухаємося, підтримуємо одна одну, ведемо крізь процеси до результатів.

Упродовж всього марафону я підтримую Вас  і Ваші дії, процеси, їх ефективність  у закритій групі   соцмережі www.facebook.com, яка спеціально створюється для Вашої групи.

 Оплата розтягується на весь період   марафону.

6 тренінгів  є платними, один з  них   — 4-й, або 5-й, або  6-й або 7-й є безкоштовним. Це — мій подарунок  Вам, як учасниці. Так ви зробите собі приємне і відпочинете від оплати марафону.  Ви сама обираєте свій тренінг-подарунок, коли відчуєте, що час,  і  просто попереджаєте попередньо у  процесі марафону.

Вартість тренінгу залежить від періоду бронювання участі завдатком-передоплатою.

Кожен тренінг коштує 360 грн. за умови бронювання місця  завдатком-передоплатою  360 грн.  до 22 травня.  

Кожен тренінг коштує 420 грн. за умови бронювання місця  завдатком 360 грн.  до 28 травня при умові наявних місць в групі.

 Якщо Ви приймаєте участь у марафоні повторно,  то вартість кожного тренінга для Вас – 320 грн. за умови бронювання місця  завдатком-передоплатою  360 грн.  до 22 травня.  

 Якщо Ви живете в іншій області, Ви розлучена жінка, яка самостійно виховує дитину,  то вартість кожного тренінга для Вас – 320 грн. за умови бронювання місця  завдатком-передоплатою  360 грн.  до 22 травня.

 Лише після аванс-внеску  бронюється  Ваша участь в тренінгу-марафоні.

Аванс-внесок 360 грн   розподіляється по 60 грн на 6 платних тренінгів. Так Ви бронюєте своє місце в групі і отримуєте супровід тематичними матеріалами, відповідями на запитання та коментарями в закритій facebook-групі. Решту частину (300 грн.) Ви оплачуєте вже безпосередньо в день тренінгу. Таким чином оплата розтерміновується на весь період марафону.

Якщо Ви не приходите з якихось причин на тренінг 60 грн. аванс-оплати НЕ переноситься в наступні проплати – вона обслуговує зберігання Вашого місця, та безперервну участь у фейсбук-групі, перегляд матеріалів та можливість отримати від мене підказку про «завдання-домашку», яке доможе Вам максимально зберегтись  у марафонних процесах.

Оскільки програма побудована так, що кожне наступне заняття є надбудовою і логічним продовженням попереднього, то участь в окремих заняттях є менш ефективною. Тому і за ефективністю, і за фінансовою оплатою, набагато краще брати участь в цілісному марафоні, а не в окремих заняттях.

! Важливо:  приходьте на тренінг з подругами. Чому? Проживаючи разом розвиток, отримуючи матеріали для самопідтримки, впроваджуючи нові процеси життя, Ви зможете на новому рівні підтримувати одна одну в цій темі, допомогати повертатися до бажаних процесів, зміцнювати їх і легше досягати результатів

Реєстрація в марафоні та бронювання місця і групі за тел. 050 271 45 35.

!! Увага,   по мірі наповнення група буде закритою.  

Вже традиційно 4-6 жінок не встигають попасти в групу і очікують наступного сезону.  Дати наступного – поки невідомі.

  ВІДЗИВИ УЧАСНИЦЬ

Галина:  

Буду щиро радіти, якщо мій відгук когось змотивує до конструктивних дій.

Про тренінг. Заняття проводились завжди легко, весело, просто, щиро, дуже інформативно і цікаво. Ми багато малювали, програвали рольові ігри. А на перерві ласували  смаколиками.

Що дав тренінг особисто мені? Відбулися 2 разючі зміни. По-перше, зросла моя самооцінка. І мені від цього дуже комфортно.

По-друге, я почала давати чоловікові те, чого не було раніше в нашій сім’ї — повагу і визнання. Варто було йти на семінар, щоб дізнатися, чого насправді прагнуть чоловіки :).

 Дуже запам’яталося заняття, на якому ми описували психологічний портрет “бідної жінки” і психологічний портрет “багатої жінки”. Яке у мене було щире здивування, коли я побачила, що завдяки роботі з собою, у мене від “портрету бідної жінки” майже нічого не залишилося. Читаючи нещодавно книгу, я натрапила на таку цитату: “Маленькі люди не можуть побудувати велику державу”. І мене це зачепило. В дуже багатьох людей життя минає в позиції “жертви”, яка жаліє себе, нарікає, скиглить, і навіть, якщо й хоче щось змінити, то не знає, ЯК.. А життя ж одне. Як добре, коли воно прожите радісно, цікаво, продуктивно і творчо, коли є любов і розуміння, коли щаслива від того, що живеш..

 Ми маємо вибір — чи скиглити, чи радіти, чи любити, чи ненавидіти, чи заздрити іншим, яким ніби-то більше щастить, чи розвиватися і шукати нові виходи з ситуацій..

 Я знайшла свій вихід. Бо шукала.. Я дякую Богу за людей, які зустрічаються на моєму шляху. І одна з них — Христя, Христина Карабин. Завдяки її тренінгам, семінарам і індивідуальним розмовам я змінилися, я справді стала іншою…

Ніхто  нікого в спину не штовхає. Хочеш — скаржишся далі — це твій вибір. А якщо тобі надоїло і допекло — змінюй щось. Приходь на тренінги, розвивайся і покращуй своє життя..

 Бажаю всім мудрості, здоров’я, щастя, любові і добра.

Хочу, щоб українці стали великими людьми і збудували велику державу!

Уляна:  Чому обрала цей марафон і відвідала всі тренінги?

По-перше, не уявляючи, як буде подаватися інформація і якою вона буде, знала, що варто іти, бо книги з психології чи статті про саморозвиток не замінять форми живого спілкування.

А по-друге, хотілось відчути себе веденою в цьому морі інформації про самореалізацію, щастя і фінанси. І хотілось, щоб зі мною це зробили професійно (тут довірилась авторитету Христини).

По-третє, вирішила інвестувати в себе, у внутрішній світ, щоб змінювався і зовнішній.

Ще мене потішило, що це не одноразовий тренінг, а саме марафон, тобто можна очікувати на системність і послідовність. На те, що коли почнеш впроваджувати щось у практику, ти не залишишся сам, а в процесі зможеш ділитися своїм досвідом, чути досвід інших. А також отримати від тренера відповіді на запитання, що виникають під час практики.

Так, ось мене звати Уляна. Я задоволена марафоном, не жалію за витрачені кошти і час (бо вони так насправді вкладені). Зрозуміла, що щастя і багатства в першу чергу не потрібно боятися, а навпаки — дозволяти собі їх. А це виявляється не так просто. Якщо не вмію відчувати радість, задоволення, щастя в малому, то як зможу отримати більше? Тому тепер я вчуся себе зупиняти і усвідомлювати: так, зараз мені добре, це мені підходить, це мені можна, я буду це збільшувати. Таким чином нарощую свій «м’яз щастя».

І, взагалі, це самоусвідомлення робить великі і цінні речі в моєму житті: приймаю ванну – і не думаю, як завтра встигнути все зробити (тоді ні плани не втілюються, ні релаксуючої дії ванни не відчуваю), а ловлю себе на тому, що вода тепла. Звертаю більше уваги на те, що зараз просить мій організм: тепер розумію, що 5-ти хвилинна перерва може попередити головний біль.

Зараз намагаюся не забувати дякувати за всі блага, які до мене прийшли, і розширювати свій резервуар щастя.

Звільняючим для мене стало розрізнення понять економія і економіка (такі словесні вишуки дуже цінні для мене) :).

Зрозуміла, що мої страхи є лише моїми страхами, а не програмою життя.

Ну і ще багато «зрозуміла» і «усвідомила», а найголовніше, як сказала Христина, все почуте ще буде просочуватися з часом. Тому не хвилююся. Час був проведений не тільки з користю, а й приємно; усі кава-брейки були не тільки поживними, а й дуже смачними; марафон дав не тільки знання, а й легкість.

  

 Марі:   Хотіла би поділитись з тобою, яка читаєш мій відгук, частинкою свого пережитого досвіду. Випадково-невипадково, за покликом душі, я потрапила на жіночий тренінг-марафон «Жінка, щастя, любов і достаток» до Христини Карабин. Це і стало початком нової мене. Часом живеш собі і не помічаєш, як життя просто проходить повз, а ти все чекаєш, що раптом стане краще, щось зміниться, і тоді ти, в один прекрасний момент, заживеш, як ніколи до того. Так і я — жила в очікуванні. Завжди є на що чекати. Але це не найкращий спосіб прожити своє життя. Звісно, я це завжди знала, але не розуміла, як мені змінити такий сценарій мого життя, як мені жити тут і тепер, як мені полюбити своє життя таким, яким воно є зараз. Відповіді на ці та інші запитання щодо жіночого благополуччя я знайшла на тренінгах Христини Карабин.

Тренінг за тренінгом відбувались зміни, при чому вони як внутрішні, так і зовнішні. Тому що, коли до тебе насправді дуже сильно і дуже глибоко приходять деякі усвідомлення, ти, раптом, вирівнюєш спину, підводиш очі вгору і посміхаєшся найкрасивішою у світі посмішкою…так, вона в тебе є, як виявляється, жила глибоко всередині. Насправді відбулося дуже багато цінних процесів за час марафону. Я зустрілася із собою справжньою, і зрозуміла: чого я так насправді хочу, але забороняю собі хотіти, знецінюючи себе; я відчула яка я насправді, а якою собі здавалась; побачила куди мені рухатись далі, не обмежуючи себе границями, правилами, нормами, думкою інших; я дуже чітко усвідомила себе господаркою свого життя; я навчилась жити з відчуттям дива, саме тому, що вони почала траплятись в моєму житті під час марафону; я перестала боятись перемін, тому що вони стали не такими страшними, як здавались (бо, роблячи маленькі кроки разом з Христиною та іншими дівчатами вперед, я побачила, що зміни можуть відбуватись легко, а не боляче, при цьому приносячи чудові результати, а не розчарування). Програма марафону складена досить ефективно та надзвичайно натхненно. Всі теми та заняття були взаємопов’язаними та дуже глибоко жіночними. Говорили саме про те, що направду зачіпало. Для мене було важливим коло ділення, ми співпереживали одна з одною, підтримуючись і надихаючись одна від одної. Вправи під час тренінгів були особливо мотивуючими та трансформаційними, “домашки” допомагали втілювати в життя нові процеси.

На п’ятому тренінгу Христина проводила медитацію, це було справді неймовірна зустріч із собою, яка підсумувала всі напрацювання за час марафону, а також розставила все на свої місця. За це особливе спасибі тренеру. В Христини чудовий стиль ведення тренінгу і неабиякий досвід у цій сфері. Їй вдавалося дуже професійно і в той же час легко й невимушено проводити наші зустрічі. Всі дії, розмови, завдання, вправи, домашки відбувались дуже плавно та дуже влучно. Це наче струмок, який впадає в річку, отак поступово й природно ми підходили крок за кроком до самої себе.

Христина побудувала усі тренінги і завдання так, що кожна із дівчат могла орієнтуватись саме на свій життєвий досвід, переживати саме свої етапи, відштовхуватись саме від своїх потреб і своїх можливостей. Кожна з нас завдяки професійності та майстерності психолога змогла, власне, збудувати свій рух і трансформувати своє життя, проте без інших не відбулось би таких процесів та трансформацій. Христина насправді зробила для кожної з нас дуже багато, кожній встигала допомогти та підказати, кожну вислухала та зрозуміла. Це маленький переворот у житті кожної із нас, проте його ми не змогли б здійснити одна без одної і без підтримки нашого тренера, якій насправді Бог доручив чудову й незвичайну місію – допомагати віднаходити жінці її щастя, благополуччя та достаток, а також змінюватись і розвиватись. Тепер я вдячна і я щаслива. Чого бажаю і тобі. Успіхів!!!

Уляна: Жіночий тренінг-марафон «Жінка, щастя і достаток» став для мене справжнім подарунком від Бога. Ознайомившись із програмою марафону, я відразу зрозуміла, що це мені потрібно, і я згідна докласти всіх зусиль, щоб взяти в ньому участь.

Тренінг перевершив мої очікування. Попри те, що вже давно працюю над своєю жіночністю, за час марафону відкрила для себе багато речей по-новому, пережила й провідчувала те, що до того знала. Фактично, навчилась довіряти своїй інтуїції, внутрішнім прагненням, бути в контакті сама з собою. Для мене, як практикуючої християнки, це надзвичайно важливо: навчитися любити себе, довіряти собі, жити в злагоді зі своїм тілом, чути себе і не «втікати» від себе в діяльність, роботу чи в духовність, а також переосмислити своє ставлення до фінансів, щастя та благополуччя. Марафон побудований таким чином, що кожна наступна зустріч була продовженням попередньої, а між тим були нетипові домашні завдання, які давали можливість випробувати новий досвід на практиці та втілити нові процеси в життя. Крім того, весь час діяла закрита група на facebook, де ми могли поділитись отриманим досвідом і пережиттями, побачити, як це ще по-іншому можна пережити. Як я вже писала, анонсовані теми були розкриті повною мірою, і це не була теорія, воно не йшло «з голови», а ніби «з серця», як само-собою зрозумілі речі.

Справжнім подарунком став останній безкоштовний тренінг, де було багато сюрпризів, відкриттів і глибокого благословення. Тренер підводила нас до багатьох речей настільки легко й непомітно, що здавалось, наче це наші власні відкриття, вони ставали «присвоєними». Причому тренер застосовувала до кожної з нас індивідуальний підхід, відповідала на індивідуальні запити, не збиваючись із програми марафону (як наприклад, медитація, укладена спеціально для нашої групи). Особливо надихали й мотивували саморозкриття Христини, глибоке ділення власним пережитим і досвідом. Прекрасне поєднання партнерства й директивності тренера додавало підтримки учасницям й впорядкованості самому процесу. Відчувалося багато благословення й довіри до нас зі сторони Христини. Її відчуття власної місії, легкість проведення марафону надихала відкривати свою місію, додавати легкість у життєві процеси. Це той випадок, коли «зціляє» і «звільняє» сам приклад тренера, його особистість, і стосунки, які зароджуються в процесі тренінгу між ним і нами.

Тож цей марафон став для мене справжньою мандрівкою від розуму до серця – до себе справжньої, цілісної й гармонійної.

Ось мої найважливіші результати :)

 1. за час марафону я нарешті з’явилась для світу і що найважливіше – з’явилась сама для себе. Мене дуже «відкрили» подяки собі. Коли дала собі визнання, світ відповів миттєво: почала отримувати дзвінки, листи, смс, телефони від друзів, знайомих, колишніх студентів, майже незнайомих — багато подяки, визнання й благословення. І що важливо, я приймала це просто і з вдячністю, без почуття вини чи незручності;

 2. попробувала масу нових для себе речей, як катання на велосипеді, плавання, невстигання на автобус в чужій країні, конференція над балтійським морем і т.д., фантастично відпочила з чоловіком, перебуваючи в «потоці» благословення;

 3. дозволила собі ХОТІТИ і МРІЯТИ. І мої бажання самі почали втілюватись: недавно перечитала список бажань, які ми писали на одній із зустрічей, і побачила, що я можу викреслити майже половину списку і головне (!) — воно прийшло саме в моє життя, як наприклад, зелений плащик (а я зовсім забула, що хотіла саме зелений – і так там написала), і багато інших приємних речей;

 4. я навчилась давати своєму чоловікові більше визнання, простору і довіри, — і це відкрило в його житті якусь нову енергію, цілеспрямованість, нові пропозиції від життя і світу, вибір і успіх;

 5. замінила в своєму лексиконі слово «важкий» на «інтенсивний», а ще краще «легкий». Легкий день, легка робота, легка я…;

 6. зняла дуже багато діяльності, зайвої відповідальності й контролю, перестала, як ослик, тягнути на собі багато процесів, які так насправді не є моєю відповідальністю і моїм завданням. По-жіночому грайливо перекинула їх на чоловічі плечі. І полегшало. Хоча все й не йде ідеально, купа різних нюансів, я не берусь згладжувати помилки інших, пам’ятаю, що тільки відповідаю за цілісність процесу – і все. І справа рухається, хоча я працюю на 70% менше;

 7. вперше пережила скорочення годин на кафедрі і ставку 0,33 як благословення і відчула силу ВОЛІ;

 8. як наслідок, звільнився час подумати про те, про що мріяла давно, але часу не вистачало, і перейти до ДІЇ: можу поділитись радістю, що 1 листопада розпочинаю з подругою серію тренінгів, присвячених жіночності, про які думала давно. Це те, що надихає, мотивує й запалює І що цікаво, як тільки ми з нею почали про це думати, планувати, нам буквально запропонували приміщення. І то так швидко все сталось, що я й усвідомити ще не встигла, а світ уже почав давати все, що треба у цій справі;

 9. я нарешті знову за кілька років почала читати книжки, які ХОЧУ, а не які «треба» для роботи; спати вдень, коли хочеться; зустрічатись із подругами в кафе й пробувати багато різної смачної кави; речі з жовтого списку вже стали майже звичними, треба нові придумувати

 10. нарешті, під номером 10 скажу своє особливе досягнення: не падати духом, не впадати в депресію чи істерику, коли стається щось, що вибиває тебе з колії… Порвала колінну зв’язку тиждень тому. Виявилось, потрібна операція. Досі не можу розігнути ноги й обмежена в русі. Це не входило в мої плани. І мене воно, звісно ж, «зачепило». Я дозволила «грозі» й бурі емоцій зазвучати рівно один день, але потім дала місце сонцю й іншому спектру емоцій. Мудра жінка «з майбутнього» прийшла на допомогу. Додала гумору, дистанції й спокою. Тож вчуся бути смиренною, приймати те, чого змінити не можу, й сміливо змінювати те, що можу.

На завершення довгого відгуку додам, що вчуся, як єврейська жінка, любити себе просто за те, що я така у себе єдина і більше такої немає; бути собою, бо інші ролі вже зайняті ; бути багатою жінкою; і бути дочкою Отця, що безпечно засинає в Його долонях, відчуваючи себе прийнятою і любленою Кимось Великим.

Особлива подяка Христині за мудрість, цілісність, гнучкість, прийняття і багато звільняючого благословення…

Ми можемо бути щасливими, успішними, благополучними й матеріально та духовно багатими жінками. Марафон повертає нам правду про нас і допомагає щастя перетворити в звичку, в стан, який триває.

Бажаю нам усім ЧУДА – саме такого, про яке мріємо, і багато маленьких чудес щодня

Оля, одна з Переможниць Першого сезону марафону :).

Величезну цінність, яку я отримала на марафоні — це вміння бачити в житті позитив. До марафону я зауважувала тільки те, чого я не маю, і через це практично завжди я була “в мінусі”. Через це життя було таким, немов би на вулиці завжди похмура погода.

Я отримала усвідомлення, наскільки важливо вміти радіти і тішитися малому. Дуже ясно зрозуміла, що якщо Ти не бачиш, що у Тебе є — чи то матеріальні блага, чи радість від стосунків, то у Тебе цього немає. Не бачу, не усвідомлюю — означає не маю.. Я почала більше радіти. Я навчилася додавати собі щастя в життя все легше.

 На марафоні я навчилася бачити, що Всесвіт нас чує і допомагає нам у здійсненні бажань, якщо у нас є тверде “ХОЧУ”. Я переконалася, що саме МОЄ “ХОЧУ” є твердим стержнем мого життя, навколо якого дійсно почали “крутитися” події. Тепер, завдяки марафону, я знаю, як на це впливати у своєму житті. Це усвідомлення для мене є найціннішим.

 Я відчула, як важливо навчитися любити себе, стати для себе підтримкою, давати собі визнання за виконану роботу, і, як не банально це звучить, — хвалити себе :). Все це вже з’являється у моєму житті, виходить все більше і легше. І все це дозволяє відчути власну Гідність і автоматично відсуває потребу бути кращою за інших. І таким близьким стає прийняття себе :).

 ДО ЗУСТРІЧІ :)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *